Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar inka_2006

7 października 2017, 11:36

Ja tak miałam z piosenkami Jacksona

Avatar benben7

18 marca 2017, 09:08

miałem odwrotnie z Adele-Hello, wszędzie to słyszałem i miałem dość aż w końcu to polubiłem

Avatar Astokus

23 marca 2017, 14:45

@benben7: pisałeś chyba ze do jednego obrazka fapałeś

Avatar benben7

23 marca 2017, 15:35

@Astokus: co cię to?

Avatar Astokus

3 kwietnia 2017, 18:29

@benben7: to ze ten obrazek to którego fapałeś buł kazirodzty i na ogół mam 12 lat kto zje stos kanapek i będzie głodny ja

Avatar WaterFlow

24 marca 2017, 18:14

Ja i muzyka z UT.

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2017, 01:54

ostatnio cały czas męczę wszystkie albumy tacosa

Avatar GalenMarek

18 marca 2017, 11:27

Smutne, ale prawdziwe.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar BlackNinja77

23 marca 2017, 19:19

@GalenMarek: taaak wiem ;p Galen Marek aka Starkiller aka Uczeń Vadera

Avatar GalenMarek

23 marca 2017, 19:36

@BlackNinja77: We własnej sklonowanej osobie.

Avatar TrueStoryGuy

23 marca 2017, 16:17

A potem jak wracasz do tej piosenki po kilku latach. Znaczy się dla niektórych... ja raz w tramwaju we Wrocławiu jakieś dziecka puszczały na fulla gangam style.... ;-; szkoda, że bałem się to nagrać bo jeszcze tańczyły...

Avatar Gruchacz

23 marca 2017, 15:56

#prawa autorskie kilka dni temu ten obrazek był na bezużytecznej.

Avatar Alysha

23 marca 2017, 15:19

Avatar KiaMao

Edytowano - 18 marca 2017, 09:31

Ja tak od dwóch tygodni Słucham Soundtracku z Final Fantasy XV

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Krybex101

23 marca 2017, 14:56

@Shibitsu: Słucham też TheFatRat...

Avatar KiaMao

23 marca 2017, 14:58

@Krybex101: Ja słuchałam , zaraz przed muzyką z ffxv

Avatar Broski

18 marca 2017, 11:36

Jak piosenka się naprawdę podoba a nie jest tylko 'chwilowym zauroczeniem' to się jej nie znienawidzi.

Avatar Mrkisiowskyy

23 marca 2017, 14:38

@Broski: Ale się nudzi po czasie, bo znasz każde słowo na pamięć, każdą nutę

Avatar kokosek112

23 marca 2017, 14:24

tak samo z memami

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2017, 14:32

@kokosek112: O, jaki fajny mem
Pora zacząć nim spamować, żeby wszyscy go znienawidzili

Avatar wiki954

23 marca 2017, 14:13

U mnie tak to nie działa

Avatar kasjan132pl

23 marca 2017, 14:10

ten fajny uczuć kiedy znalazłeś świetną piosenkarkę, i masz ponad 100 piosenek do znienawidzenia

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2017, 10:17

Nie potrafię znienawidzić piosenki nawet jeśli słucham jej bez przerwy.

Avatar gotigwolf

18 marca 2017, 10:31

Ja mam tak że mi się nudzi po jakimś czasie

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2017, 10:33

@gotigwolf: U mnie po prostu się nie da. Mam tak samo z filmami/anime/postaciami.

Avatar Boberek00

18 marca 2017, 09:46

prawdziwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie po oczach

Niezniszczalne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka