Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Tymi się chodzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2018, 17:08
Ta muzyka pasowała by do jakiegoś RPG lub innej gierki
Odpisz
23 marca 2017, 21:57
Poczatek do konca Irlandii jest świetny
Odpisz
25 listopada 2017, 18:10
@panlogin: Raczej islandii
Odpisz
23 marca 2017, 22:07
taki hymn to ja rozumiem
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 21:45
Początek powinien grać przy odblokowaniu secret roomu w Isaac'u, od 5 do 10 sekundy przypomina mi kawałek walki z Bowserem, a końcówka trochę przypomina koncówkę intra z Wodogrzmotów Małych.
to wszystko co zauważyłem
Odpisz
23 marca 2017, 18:49
czekam na inne hymny kontynetów
Odpisz
23 marca 2017, 16:08
Turcji nie powinno tu być. A końcówka przypomina trochę Undertale, konkretnie melodię Flowey'ego (Flowey'a?).
Odpisz
23 marca 2017, 16:16
@Mijak: Ano, przypomina troszkę.
Odpisz
23 marca 2017, 16:21
@Mijak: Czemu Turcji nie powinno być?
Odpisz
23 marca 2017, 16:32
@Brokula: Bo Turcja nie jest częścią Europy, tylko Azji. To, że ją widać w całości na mapie Europy niczego nie zmienia.
Odpisz
23 marca 2017, 16:42
@Mijak: Część Turcji jest europejska.
Odpisz
23 marca 2017, 16:52
@Mijak: No dokładnie Turcja jest zaliczana jako kraj europejski
Odpisz
23 marca 2017, 16:57
@Brokula: No dobra, część Turcji (jako kraju) leży w Europie, ale sam Półwysep Turecki jest częścią Azji. A na "mapie" w tym utworze zaznaczony jest też ten półwysep. To tak, jakby walnęli tu całą Rosję aż do Pacyfiku tylko dlatego, że jej część leży w Europie.
Odpisz
23 marca 2017, 20:39
@Mijak: Trochę im za bardzo na wschód granice pojechały ale ogólnie ja bym się tam o Turcję nie czepiała
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 16:18
Brzmi jak połączenie muzyki z Tzara i Undertale.
Odpisz
23 marca 2017, 16:16
Polska mu nie wyszla troche xd
Odpisz
23 marca 2017, 16:09
szacun!!!!
Odpisz
23 marca 2017, 16:04
Anatolia nie jest częścią Europy
Odpisz
23 marca 2017, 16:01
I ja się pytam co tam robi Turcja!?
Odpisz
22 marca 2017, 20:30
Idealna muza na walkę z bossem
Odpisz
22 marca 2017, 20:36
@RussiaBall: To samo pomyślałam
Odpisz
22 marca 2017, 20:41
@creeper_girl: za dużo undertale
Odpisz
22 marca 2017, 20:42
@RussiaBall: Pozdrowienia z Core
Odpisz
22 marca 2017, 20:46
@creeper_girl: pozdrowienia z końca gry ;_:
Odpisz
22 marca 2017, 20:56
@RussiaBall:
Odpisz
22 marca 2017, 20:57
Odpisz
22 marca 2017, 20:58
@RussiaBall:
Odpisz
22 marca 2017, 20:59
Odpisz
22 marca 2017, 21:00
@RussiaBall: Stworzylbym jakiegos bossa do unitale z ta muzyka
a nie
jestem rakiem i nie umiem programowac nawet w scratchu
Odpisz
23 marca 2017, 15:45
@creeper_girl: nie moge przejsc walki z mettatonem :c
Odpisz
23 marca 2017, 15:54
@Kolorowy_Debil: Ja dziś albo jutro z nim walczę
Odpisz
23 marca 2017, 14:49
Hmm ostatnie dźwięki są jakoś tak trochę... jak sojuz nieruszymyj riespublik swabodnych
Odpisz
23 marca 2017, 14:33
Kto jeszcze spodziewał się "Deustchland, Deustchland über alles"?
Odpisz
23 marca 2017, 14:39
@Krzyniu: Ja się spodziewałem.
Odpisz
23 marca 2017, 07:37
i tak njlepszy jest ten z rosją
Odpisz