Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xMacius

21 marca 2017, 16:14

NIE CHODZENIE DO SZKOŁY

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Princess_Unattainable

7 kwietnia 2018, 12:22

@Avcio01: SHIFT TO GOVNO

Avatar Avcio01

7 kwietnia 2018, 14:17

Avatar Mikrus19

21 marca 2017, 19:38

Odrabianie zadań przez dziewczynę....

Avatar Faraam

18 marca 2017, 21:11

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2017, 14:57

@Faraam: Czasem tak robię z matmy. Materiał z lekcji też przy okazji robię, i się nudzę na lekcji.

Avatar Crobat

21 marca 2017, 15:58

@Faraam: Kek ja tak robię.

Avatar kokosek112

21 marca 2017, 16:41

@Faraam: mi tak mama kazała z francuskim i w ten sposób odrobiłem biologie i matme z 6klasy

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2017, 17:02

@Faraam: Mi się zdarzyło...zdarzyło

Avatar pepeni

21 marca 2017, 16:17

Kiedyś kolega odrabiał zadanie na tej lekcji na którą miał je mieć. Pani pyta z zadania po kolei wszystkich, a ten się zapomniał i krzyknął : "Skończyłem!!"

Avatar ololol

21 marca 2017, 15:36

Odrabianie pracy domowej przed urodzeniem:

Avatar nieznana14

21 marca 2017, 14:56

ją raz nie zrobiłam i nie zgłosiłam i nie miałam zrobionej do końca roku. XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Kasiuula

22 marca 2017, 16:03

@nieznana14: bo twój komentarz był głupi ;p

Avatar adeluna7

22 marca 2017, 17:40

@nieznana14: Bo nikogo nie obchodzi, że nie zgłosiłaś braku pracy domowej i jej nie nadrobiłaś ;-;

Avatar Zaynikowa

21 marca 2017, 14:30

Jeden gostek z mojej klasy na lekcji religii odrabiał zadanie z matmy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Zaynikowa

22 marca 2017, 16:32

@xMacius: Jezu..nie można nic tu napisać -.-,a po 2 jak masz to w dupie to miłego srania

Avatar xMacius

22 marca 2017, 20:35

@Zaynikowa: CZEKAJ CZEKAJ! .... MASZ TU WYRAŻAĆ OPINIE NA TEMAT OBRAZKA A NIE HISTORYJKI Z ŻYCIA. JAK CHCESZ OPOWIADAĆ O HISTORYJKACH TO ZALOZ VLOGA.

Avatar Dexterek

21 marca 2017, 14:19

Teoretycznie to ostatnie się zapętla :D

Avatar benben7

18 marca 2017, 21:31

ja ostatnio robiłem na lekcji i się pani po lekcji spytała "a kiedy robiłeś?" to ja mówię "na tej i poprzedniej lekcji :)"

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2017, 21:29

"Nieodrabianie W ogóle pracy domowej" też by się przydało.

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2017, 20:46

Ja często odrabiam na lekcji

Ale na środe mieliśmy zadanie domowe a ja go nie miałem i pani powiedziała że sprawdzi je za tydzień. Ja je odrobilem w czwartek więc odrobiłem je po lekcji :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ostry ten sędzia

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka