Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ostry ten sędzia
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2017, 16:14
NIE CHODZENIE DO SZKOŁY
Odpisz
21 marca 2017, 17:59
@xMacius: CAPSLOCK MI SIĘ ZACIĄŁ
Odpisz
21 marca 2017, 20:23
@Princess_Unattainable: O NIE :C
Odpisz
21 marca 2017, 21:40
@Princess_Unattainable: BIEDNY CAPSLOCK
Odpisz
4 kwietnia 2018, 18:16
@Princess_Unattainable: Jest magiczna sztuczka, która nazywa się "Przytrzymaj tego je*anego shifta". Polecam, działa.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 12:22
@Avcio01: SHIFT TO GOVNO
Odpisz
7 kwietnia 2018, 14:17
@Princess_Unattainable:
Odpisz
21 marca 2017, 19:38
Odrabianie zadań przez dziewczynę....
Odpisz
18 marca 2017, 21:11
Odpisz
21 marca 2017, 14:57
@Faraam: Czasem tak robię z matmy. Materiał z lekcji też przy okazji robię, i się nudzę na lekcji.
Odpisz
21 marca 2017, 15:58
@Faraam: Kek ja tak robię.
Odpisz
21 marca 2017, 16:41
@Faraam: mi tak mama kazała z francuskim i w ten sposób odrobiłem biologie i matme z 6klasy
Odpisz
21 marca 2017, 17:02
@Faraam: Mi się zdarzyło...zdarzyło
Odpisz
21 marca 2017, 16:17
Kiedyś kolega odrabiał zadanie na tej lekcji na którą miał je mieć. Pani pyta z zadania po kolei wszystkich, a ten się zapomniał i krzyknął : "Skończyłem!!"
Odpisz
21 marca 2017, 15:36
Odrabianie pracy domowej przed urodzeniem:
Odpisz
21 marca 2017, 14:56
ją raz nie zrobiłam i nie zgłosiłam i nie miałam zrobionej do końca roku. XD
Odpisz
21 marca 2017, 15:14
@nieznana14: HAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAhahahahhahahahahahah...haha...ha... nie
Odpisz
21 marca 2017, 15:21
@nieznana14:
Odpisz
21 marca 2017, 15:46
@nieznana14: iii tak bardzo nas to obchodzi..
Odpisz
21 marca 2017, 16:10
@nieznana14: * przeładowywuje broń *
Odpisz
21 marca 2017, 16:55
@nieznana14: #YOLO
Odpisz
21 marca 2017, 23:12
@nieznana14:
Odpisz
22 marca 2017, 15:36
@nieznana14: czemu aż 17 czerwonych
Odpisz
22 marca 2017, 16:03
@nieznana14: bo twój komentarz był głupi ;p
Odpisz
22 marca 2017, 17:40
@nieznana14: Bo nikogo nie obchodzi, że nie zgłosiłaś braku pracy domowej i jej nie nadrobiłaś ;-;
Odpisz
21 marca 2017, 14:30
Jeden gostek z mojej klasy na lekcji religii odrabiał zadanie z matmy
Odpisz
21 marca 2017, 14:31
@Zaynikowa: u nas tak ciągle
Odpisz
21 marca 2017, 14:51
@Zaynikowa: No dobra, a co w tym śmiesznego/ciekawego/niezwykłego?
Odpisz
21 marca 2017, 14:52
nie można już napisać?
Odpisz
21 marca 2017, 16:11
@Zaynikowa: POCZEKAJ POCZEKAJ! ..... Mam to w dupie
Odpisz
22 marca 2017, 16:32
@xMacius: Jezu..nie można nic tu napisać -.-,a po 2 jak masz to w dupie to miłego srania
Odpisz
22 marca 2017, 20:35
@Zaynikowa: CZEKAJ CZEKAJ! .... MASZ TU WYRAŻAĆ OPINIE NA TEMAT OBRAZKA A NIE HISTORYJKI Z ŻYCIA. JAK CHCESZ OPOWIADAĆ O HISTORYJKACH TO ZALOZ VLOGA.
Odpisz
21 marca 2017, 14:19
Teoretycznie to ostatnie się zapętla :D
Odpisz
18 marca 2017, 21:31
ja ostatnio robiłem na lekcji i się pani po lekcji spytała "a kiedy robiłeś?" to ja mówię "na tej i poprzedniej lekcji :)"
Odpisz
18 marca 2017, 21:29
"Nieodrabianie W ogóle pracy domowej" też by się przydało.
Odpisz
18 marca 2017, 20:46
Ja często odrabiam na lekcji
Ale na środe mieliśmy zadanie domowe a ja go nie miałem i pani powiedziała że sprawdzi je za tydzień. Ja je odrobilem w czwartek więc odrobiłem je po lekcji :v
Odpisz