Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2018, 21:35
Ale Tlenkowy żar (ten po prawej)
Jest też fajny bo kosztuje grosze i ładnie wygląda
Odpisz
23 marca 2017, 02:47
nowy deagle wyglada jak murzynska pała po wytrysku
Odpisz
28 marca 2017, 21:59
Isamu?
Odpisz
22 marca 2017, 07:09
Nowy deagle jest lepszy od blaze \_/
Odpisz
22 marca 2017, 08:33
@ZielonyDywanik: Jakby był czarny a nie brązowy to jeszcze, a tak to średnio imo.
Odpisz
22 marca 2017, 16:19
a to on nie jest czarny? ;-; #telefon
Odpisz
22 marca 2017, 16:37
@ZielonyDywanik: Skoro nawet nim nie grałeś to skąd wiesz że jest lepszy? Tak, jest brązowy
Odpisz
22 marca 2017, 22:16
Nie cza grac zeby oceniac skiny :v
Odpisz
28 marca 2017, 21:55
@ZielonyDywanik: W sumie racja
Odpisz
28 marca 2017, 21:59
no
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2017, 23:16
Ta nowa skrzynia to i tak jakaś porażka. Jest tyle fajnych skinów w Workshopie, ale nie,"ch** ku*wa i tak zarobimy dużo po co się starać xddddd". Serio, jedynie ten Ak-47 trzyma jakiś poziom.
Odpisz
19 marca 2017, 23:17
@ciamciol: O ten mi chodzi:
Odpisz
19 marca 2017, 23:23
@ciamciol: Ch** z nową skrzynką, kiedy operację zrobią??
Odpisz
19 marca 2017, 23:23
@ciamciol: Pie**olisz, m4a1-s mi pasuje bardzo, mimo że oczoje**e, a ten deagle jest luf
Odpisz
19 marca 2017, 23:43
@Lukasgda123: No podobno niedługo, wiem, że w planach mają wprowadzenie MP5 więc może razem z tym nowa operacja?
Odpisz
19 marca 2017, 23:45
@Nyanfetamina: A co do M4a1-s to kompletnie mi się nie podoba. Za to AWP jest jeszcze nawet ok.
Odpisz
20 marca 2017, 00:01
@ciamciol: Awp to największy pleb rak tak jak każdy oczojeb.
Odpisz
20 marca 2017, 00:15
@legend77: Niby racja ale jednak mi się spodobał.
Odpisz
20 marca 2017, 06:07
@Lukasgda123: ch*j z operacją, kiedy będzie trzeba wystawiać broń żeby strzelać?
Odpisz
20 marca 2017, 06:51
@Lukasgda123: Ogólnie niby ma być nowa operacja. Już w plikach znaleźli obrazki z nowymi mapami, więc można się wkrótce czegoś spodziewać.
Odpisz
20 marca 2017, 06:54
@TheGardenPL: Ch**, dadzą wincyj map i wincyj skinufff bo tylko tyle robią z tą grą.
A no tak...
Zapomniałem....
HRTF....
Największa porażka.
Odpisz
20 marca 2017, 07:09
@legend77: Przestałem grać regularnie rok temu, ale lubię od czasu do czasu sobie potrollować na uproszczonym.
A wyzysk z cs go to normalka, czego ty się spodziewałeś? Rzucą jakieś mapy społeczności, parę misji, może coś nowego i tyle, płać
Odpisz
20 marca 2017, 11:07
@ciamciol: Mi osobiście oprócz tego AK podobają mi się jeszcze UMP Scaffold i CZ Xiangliu; M4, USP i AWP z tejże skrzynki jeszcze ujdą, ale pozostałe to porażka, zwłaszcza MP7, Five-SeveN, Sawed-Off, Bizon, M249 i MAC-10. Chroma 3, Gamma i Glove to ostatnie dobre - moim zdaniem - skrzynki.
Odpisz
22 marca 2017, 06:21
@ciamciol: A da się zdjąć naklejke z jakiegoś skina? (bo nie jestem w tym obeznany za bardzo i teraz ten skin z naklejką wygląda lujowo)
Odpisz
22 marca 2017, 06:30
@LanTuFri123: Można zdrapac naklejkę tylko
Odpisz
22 marca 2017, 06:51
@ciamciol: Mi się podoba CZ-tka, PP-Bizon MS-ka i Kałszek.
Odpisz
22 marca 2017, 07:51
@ciamciol: propo cs:go to mój kolega z nudów grzebał w plikach gry znalazł plik gdzie są bronie i znalazł tam pliki o nazwie broni i tajemniczą nazwę double barrel . może będzie nowy shotgun za 2 lata:p
Odpisz
22 marca 2017, 07:57
@kokosek112: Dwururka została wycięta z gry, pojawić się za to mają dwa nowe noże (Cord i Canis) oraz wytłumione MP5.
Odpisz
22 marca 2017, 09:33
@flamefrost20: a ok
Odpisz