Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2017, 14:48
To jest kartka
Odpisz
21 kwietnia 2021, 15:33
@BOSS111: No brawo, niby jak inaczej zrobili by takie male literki?
Odpisz
27 marca 2017, 22:14
co to za język programowania?
Odpisz
31 maja 2017, 15:31
@matiux: xml albo przerobiony html
Odpisz
21 kwietnia 2021, 15:32
@matiux: Html
Odpisz
16 lipca 2019, 10:55
Shut up and take my money
Odpisz
27 marca 2017, 18:04
Ale to tylko jadalna kartka na kwadratowym torcie
Odpisz
26 marca 2017, 21:04
Nie ma takiego elementu jak <image>. Do wstawiania zdjęć używa się elementu <img> i się go nie zamyka. Dodatkowo na stronach www powinno się używać plików png a nie jpg. 1/5 i zgłaszam do prokuratury kappa.
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2017, 21:17
Zamyka się ale nieco inaczej.
W sensie przykładowo
<img src="example.png" />
Odpisz
26 marca 2017, 21:21
@Turbek213: Ale nie ma zamykającego znacznika, liczy się xd
Odpisz
26 marca 2017, 23:16
Dobra xd
Odpisz
27 marca 2017, 07:57
To XML. Jest wszystko dobrze.
Odpisz
26 marca 2017, 23:19
pomysłowe nie powiem
Odpisz
24 marca 2017, 20:39
Kiedy nie umiesz w CSS i zrobisz surową strone :|
Odpisz
26 marca 2017, 21:23
@tomek123321: samym html można nawet sformatować jako tako
Odpisz
26 marca 2017, 21:23
@bylejakbylegdzie: Jak ktoś jest masochistą.
Odpisz
26 marca 2017, 22:15
bez przesady
Odpisz
26 marca 2017, 21:41
Odpisz
26 marca 2017, 15:01
to jest widok z okna Zbadaj
Odpisz
26 marca 2017, 21:01
@rumowskiantek6: Ić stont bo mi się rak rozpełza.
Odpisz
26 marca 2017, 21:02
@rumowskiantek6: Dokładniej kod html strony.
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2017, 21:57
@Krzyniu: co wy od niego hcecie on dobże gada i ma racyje
Odpisz
27 marca 2017, 09:45
@kasjan132pl: fuaśinie
Odpisz
24 marca 2017, 20:03
Czy mi się wydaje czy na tym torcie jest tylko nałożona kartka?
Odpisz
24 marca 2017, 20:37
@LanTuFri123: Istnieją jadalne kartki.
Odpisz
24 marca 2017, 20:41
@Krzyniu: O cie hui
Odpisz
24 marca 2017, 19:10
html
Odpisz
24 marca 2017, 18:35
Piękny
Odpisz
24 marca 2017, 17:51
zjadłbym
Odpisz