Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2017, 23:01
Odpisz
26 marca 2017, 23:21
@juzi46: gdyby to była Rosja to żołnierz by wódkę tak otwierał
Odpisz
26 marca 2017, 21:30
Jedyne słuszne zastosowanie broni, pomijając "tłumienie" muzułmańskich zamieszek
Odpisz
24 marca 2017, 19:18
cm.045
Odpisz
24 marca 2017, 19:29
@TerratorEK: popularny bizon
Odpisz
24 marca 2017, 23:08
@generalpartyzantkijeja: ?
Odpisz
26 marca 2017, 21:07
@Pajner: ?
Odpisz
26 marca 2017, 21:09
@Wojgalazka: asg
Odpisz
26 marca 2017, 21:14
@Wojgalazka: bizon ??
Odpisz
26 marca 2017, 22:14
@Pajner: Kolega się pomylił, myślał że ta broń to PP-bizon potocznie zwany bizonem z cs lecz nie przyuważył tego iż bizon ma magazynek ślimakowy z tego co pamiętam
Odpisz
26 marca 2017, 22:55
@Capslog: Bizon nie jest zwany "Bizonem" tylko w CS'ie. Ogólnie się go tak nazywa.
A to na gifie to jak już wspomniał Jacek cm.045 czyli replika AKS74U.
Odpisz
26 marca 2017, 23:36
Potocznie zwanej S#czki :)
Odpisz
26 marca 2017, 23:40
@Michaszewski: jakoś miano suczki według mnie pasuje do tej z okładziną drewnianą
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2017, 16:21
@Capslog: Ja wiem jak się nazywają - trochę się na tym znam ... po prostu załamałem się tym "bizonem". :/
Odpisz
27 marca 2017, 16:23
@Pajner: W sumie ciekawi mnie też w jaki sposób określiliście że to CYMA
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2017, 16:29
@Pajner: takie niby-fioletowe okładziny z przodu
Odpisz