Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fokeu

15 sierpnia 2017, 18:56

ja mam prawie taką samo myszkę jak z czwartego

Avatar
arbuziec

23 kwietnia 2017, 19:49

Ja tam mam normalną mysz IBM

Avatar CytrynXD

28 marca 2017, 13:34

maj mauz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar SoMuchMLG

3 kwietnia 2017, 19:56

@theCPCK: Jak zmieniłeś kolor myszki?

Avatar theCPCK

4 kwietnia 2017, 13:42

@SoMuchMLG: napisałem wyżej

Avatar xAzumiKx

25 marca 2017, 10:06

Moja, polecam.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar PanSowa12

28 marca 2017, 18:06

tyż mam v8

Avatar adriano0510

3 kwietnia 2017, 18:47

@xAzumiKx: to V8M mam taką samą......Pjona!

Avatar sylwek1332

28 marca 2017, 18:52

bede miec tą 3 od góry polecacie ją czy jakąś inną?

Avatar tomek123321

28 marca 2017, 14:08

Nie żeby coś,ale nie rozumiem po co kupować takie karakany jak ten pierwszy,ni to ładne ni to poręczne i wygląda jakby miało się zaraz rozlecieć na dwie części.

Avatar Lordu

28 marca 2017, 15:53

@tomek123321: Miałem już kiedyś taką w łapię. Jak sobie ustawisz to jest zajebiście wygodna. Szkoda że taka droga :/

Avatar koxu201

25 marca 2017, 09:50

czym jest to przedostatnie ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Jedyny_LordGaben_Over9000

27 marca 2017, 19:44

@koxu201: TrackPoint

Avatar Xerol

28 marca 2017, 14:08

@Henzej: jej sie nie posuwa tylko działa jak touchpad, troche precyzyjniejsze \____/

Avatar Kropla_Bez_Kitu

28 marca 2017, 07:51

Fajna mysz gamingowa polecam. Hiro Octagon

Avatar GupieKonto

28 marca 2017, 02:26

Coś mi świta ale nadal głupia.

Avatar nikt_i_nic

28 marca 2017, 00:46

Są też tablety graficzne, one wykraczają po za system.
*tutaj wklej order internetu explodera*

Avatar NightFury13

27 marca 2017, 22:28

od 5lat Razer Abyssus nawet przewód się nie przetarł

Avatar nygass87

27 marca 2017, 21:28

Wszyscy się chwalą to i ja się pochwalę, mam R.A.T 7, białą. Kupiłem za litra whisky :P

Avatar Anishogen

27 marca 2017, 21:00

Wejście Dupa-USB 3.0
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kto jeszcze używa Dupa-USB 3.0 ja używam dupatooth!

Avatar matiExtreme

Edytowano - 27 marca 2017, 19:59

zdz*wko mam
Edit : czemu cenzura ?

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2017, 20:06

@matiExtreme: Może bo jest dzi*ko?

Avatar matiExtreme

27 marca 2017, 20:07

Morze tak morze nje

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2017, 20:10

@matiExtreme: Ktusz to wje

Avatar matiExtreme

27 marca 2017, 20:13

nje wjem ale jak sie dowiem to zdz*wko bedzie

Avatar Masellko

27 marca 2017, 19:56

Ale logitech to ty szanuj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pilne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka