Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2017, 18:56
ja mam prawie taką samo myszkę jak z czwartego
Odpisz
23 kwietnia 2017, 19:49
Ja tam mam normalną mysz IBM
Odpisz
28 marca 2017, 13:34
maj mauz
Odpisz
28 marca 2017, 13:52
@CytrynXD:
Odpisz
28 marca 2017, 13:55
@theCPCK: jak zmienic ten kolor ?
Odpisz
28 marca 2017, 15:54
@CytrynXD: *dołącza się do pytania*
Odpisz
28 marca 2017, 16:12
@Lordu: na opakowaniu, w którym kupiliście myszke jest napisana nazwa programu którym można zmienić kolor i ustawienia.
Odpisz
28 marca 2017, 18:05
@theCPCK: kurde mam taką samą
Odpisz
28 marca 2017, 19:55
@theCPCK: Widze że T70
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:43
@CytrynXD: mam taką samą
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:47
@SoMuchMLG: to V8M
Odpisz
3 kwietnia 2017, 19:14
@adriano0510: Nie, myszka theCPCK to T70
Odpisz
3 kwietnia 2017, 19:27
@SoMuchMLG: T70 winter jeśli dobrze pamiętam
Odpisz
3 kwietnia 2017, 19:56
@theCPCK: Jak zmieniłeś kolor myszki?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 13:42
@SoMuchMLG: napisałem wyżej
Odpisz
25 marca 2017, 10:06
Moja, polecam.
Odpisz
25 marca 2017, 10:09
@xAzumiKx: ło ku*wa, mam taka sama!
Odpisz
25 marca 2017, 10:12
Bloody v8, inne modele są bardzo podobne, ale różnią się wielkością.
Odpisz
25 marca 2017, 10:18
@xAzumiKx: ja mam v7 i jest identyczna
Odpisz
25 marca 2017, 10:22
@xAzumiKx: Ja też mam dokładnie taką samą
Odpisz
25 marca 2017, 10:23
@theCPCK:
Odpisz
25 marca 2017, 13:32
@xAzumiKx: Jedna z lepszych moja v8 kosztowała 80zł a ma funkcje takiej za 500zł
Odpisz
27 marca 2017, 19:13
@xAzumiKx:
Odpisz
27 marca 2017, 19:15
@xAzumiKx: o cie ch*j, też mam taką
Odpisz
27 marca 2017, 19:18
@lokej23: ma funkcje tej drogiej XD
Odpisz
27 marca 2017, 19:23
@xAzumiKx: ja mam bloody v8m pjona ziomek
Odpisz
27 marca 2017, 19:28
@CytrynXD: Tylko ja mam T70?
Odpisz
27 marca 2017, 19:42
@theCPCK: Też mam całkiem niezła
Odpisz
27 marca 2017, 21:00
@xAzumiKx: ja mam v8m
Odpisz
27 marca 2017, 21:30
Me to m8!
Odpisz
27 marca 2017, 21:53
@xAzumiKx: Ja też v8
Odpisz
27 marca 2017, 22:59
@xAzumiKx: Jedna z lepszych. :D
Odpisz
28 marca 2017, 12:49
@xAzumiKx: Ja mam Bloody ML16 i jestem zadowolony :D
Odpisz
28 marca 2017, 18:06
tyż mam v8
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:47
@xAzumiKx: to V8M mam taką samą......Pjona!
Odpisz
28 marca 2017, 18:52
bede miec tą 3 od góry polecacie ją czy jakąś inną?
Odpisz
28 marca 2017, 14:08
Nie żeby coś,ale nie rozumiem po co kupować takie karakany jak ten pierwszy,ni to ładne ni to poręczne i wygląda jakby miało się zaraz rozlecieć na dwie części.
Odpisz
28 marca 2017, 15:53
@tomek123321: Miałem już kiedyś taką w łapię. Jak sobie ustawisz to jest zajebiście wygodna. Szkoda że taka droga :/
Odpisz
25 marca 2017, 09:50
czym jest to przedostatnie ?
Odpisz
25 marca 2017, 09:52
@koxu201: ●
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2017, 09:58
@koxu201: było to używane w laptopach głównie przed touchpadami, jak przyciskasz go i wychylasz działa jak kursor (Coś jak c-stick w new 3DS)
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2017, 09:58
@koxu201: Taka kulka na środku klawiatury laptopa. Dzięki niej można szybko poruszać kursorem.
Odpisz
27 marca 2017, 19:44
@koxu201: TrackPoint
Odpisz
28 marca 2017, 14:08
@Henzej: jej sie nie posuwa tylko działa jak touchpad, troche precyzyjniejsze \____/
Odpisz
28 marca 2017, 07:51
Fajna mysz gamingowa polecam. Hiro Octagon
Odpisz
28 marca 2017, 02:26
Coś mi świta ale nadal głupia.
Odpisz
28 marca 2017, 00:46
Są też tablety graficzne, one wykraczają po za system.
*tutaj wklej order internetu explodera*
Odpisz
27 marca 2017, 22:28
od 5lat Razer Abyssus nawet przewód się nie przetarł
Odpisz
27 marca 2017, 21:28
Wszyscy się chwalą to i ja się pochwalę, mam R.A.T 7, białą. Kupiłem za litra whisky :P
Odpisz
27 marca 2017, 21:00
Wejście Dupa-USB 3.0
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kto jeszcze używa Dupa-USB 3.0 ja używam dupatooth!
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2017, 19:59
zdz*wko mam
Edit : czemu cenzura ?
Odpisz
27 marca 2017, 20:06
@matiExtreme: Może bo jest dzi*ko?
Odpisz
27 marca 2017, 20:07
Morze tak morze nje
Odpisz
27 marca 2017, 20:10
@matiExtreme: Ktusz to wje
Odpisz
27 marca 2017, 20:13
nje wjem ale jak sie dowiem to zdz*wko bedzie
Odpisz
27 marca 2017, 19:56
Ale logitech to ty szanuj
Odpisz