Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2017, 22:42
Nie wiem kto to wstawił...
Układasz kostkę LBL?
Odpisz
25 marca 2017, 22:43
@Meuflagiator2000: to nawet nie mój pokój
Odpisz
25 marca 2017, 22:49
@TerratorEK: :C
Odpisz
25 marca 2017, 22:59
@Meuflagiator2000: układacze kostek łączmy się
Odpisz
26 marca 2017, 00:48
@Pro100WGebe: Niezła kolekcja, tylko po co ci tyle 3x3x3? Przecież prawie niczym się nie różnią. Rozumiem kilka o odmiennych kształtach, ale tu jest pare bardzo podobnych jeśli nie takich samych. Albo dwa mirrory. Po co ci to?
Odpisz
26 marca 2017, 09:20
wieeeesz każda następna jaką kupowałem jakimś stopniu lepsza od drugiej, na ostatniej jaką kupiłem wyciągnąłem 18s (rekord mój)
Odpisz
26 marca 2017, 10:56
@Pro100WGebe: *Łączy się* mój rekord na trójce to 27 sek.
Odpisz
26 marca 2017, 15:04
@Vaporeon: może by tak założyć grupę?
Odpisz
26 marca 2017, 15:36
@Pro100WGebe: to jest świetny pomysł
Odpisz
27 marca 2017, 21:42
@Pro100WGebe: A ja nawet kostki 1 na 1 bym nie ułożył.
Odpisz
27 marca 2017, 22:19
@Vaporeon: ile ukladacie czasu? moj rekord to 11.72 nie chwalac się
Odpisz
27 marca 2017, 22:20
@panlogin: mój rekord to tyle czasu jak odkleje wszystkie kolorki i odpowiednio poprzyklejam
Odpisz
27 marca 2017, 22:22
@FeedorMid1: heh
Odpisz
27 marca 2017, 22:54
@Vaporeon: sheng shou czy jaka?
Odpisz
27 marca 2017, 23:36
@Pro100WGebe: Kostke mam jeden dzien ale przynajmniej umiem ja ulozyc :/
jakim sposobem ukladasz?
bialy krzyz?
bo ja 1 sciana "t" druga warstwa narozniki i poprawki
Odpisz
28 marca 2017, 07:41
@Brazilball_: wieeesz na układanie białego krzyża nie ma metody, to jest jedyna indywidualna czynność na kostce i sam musisz dojść do tego, jak go zrobić
Odpisz
28 marca 2017, 07:53
@Pro100WGebe: ShengShou
Odpisz
28 marca 2017, 21:11
@Pro100WGebe: Ale chodzi mi czy ukladasz bualym krzyzem bo ja nie
Odpisz
28 marca 2017, 22:04
@Brazilball_: układam metoda F2L ktora polega na ułożeniu białego krzyża, następnie slotów z dwoma elementami dwóch pierwszych warstw następnie orientuję żółtą ścianę a na koniec permutuje krawędzie i narożniki
Odpisz
28 marca 2017, 22:06
@Brazilball_: proponuje przeniesienie dyskusji na grupę co ty na to?
Odpisz
28 marca 2017, 22:09
@Pro100WGebe: ja tez metodo F2L ale troche inna ja robie gorna sciane litere t na bokach 2 warstwe narozniki i ostatnia poprawka. A jak sie grupa nazywa?
Odpisz
28 marca 2017, 22:15
@Vaporeon: Tez mam tylko na czarnym. Jakie masz na niej pb?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2017, 22:22
@panlogin: o nie, tylko nie kostka z czarnymi naklejkami
Odpisz
29 marca 2017, 06:59
@Vaporeon: Nie, mam SS na czarnym plastiku
Odpisz
29 marca 2017, 07:23
@panlogin: chodzi mi o naklejki
Odpisz
29 marca 2017, 07:27
@Vaporeon: czyli zrobiłem grupę bez potrzeby c:
Odpisz
27 marca 2017, 22:10
*odpala sie deprecha*
Odpisz
27 marca 2017, 19:42
Ktoś wytłumaczy?
Odpisz
27 marca 2017, 19:52
@KalkoPl: Będe bohaterem i wytłumaczę. Ludzie zwani introwertykami którzy gustują w wieczornym zasiadaniu na kanapie, czytaniu książki(lub układanie kostki rubika) i popijaniem melisy lub rumianku. Tak szczerze to też bym chciał do nich należeć.
Odpisz
27 marca 2017, 19:55
@romanow: Aha. Nie pomyślałem o introwertykach.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2017, 19:56
@KalkoPl: A kto o nich myśli? Z zasady żyją w zapomnieniu.
Odpisz
27 marca 2017, 19:57
@romanow: Nie wiem. Sam nim jestem i nikt o mnie nie myśli.
Odpisz
27 marca 2017, 20:09
@romanow: To chyba dorośli :D Ja jako stuprocentowy introwertyk robię sobie kakao i gram w FPS-y bądź RPG. W sumie książki też...
Odpisz
25 marca 2017, 22:59
chwilę mi zajęło zrozumienie sensu
Odpisz
25 marca 2017, 22:37
Najfajniejsza sofa jaką w życiu widziałem.
Odpisz