Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2017, 10:32
Co to za gra? xd
Odpisz
31 marca 2017, 11:06
@MisioX10: Far Cry 3. Właśnie się zastanawiam jakim cudem ma przy sobie 12 apteczek.
Odpisz
31 marca 2017, 11:37
@CEzikMaj: Jak się na maxa ulepszy torbę na strzykawki to zmieści 12.
Odpisz
3 września 2017, 21:13
koleś musi unikać walki skoro tak uzbierał ;p
Odpisz
31 marca 2017, 17:32
Strzelasz do swojego auta?
Odpisz
25 marca 2017, 19:13
Serio? No ja rozumiem, że nie każdy jest Kubicą czy innym Schumacherem, ale no ja pie**ole, trzeba nie mieć wyobraźni żeby wyprzedzać na czwartego czy więcej. Zapi***alając 200km/h motocyklem nawet po autostradach, można się zabić tylko poprzez zbyt mocne naciśnięcie klamki hamulca (bo nie wszystkie motocykle mają ABS).
Dziękuję za uwagę.
Odpisz
25 marca 2017, 20:29
@DobryKomuch: W Far cry 3 nie da się kontrolować prędkości
Odpisz
25 marca 2017, 21:05
@ChlebIdealny: wiem, ale chodzi mi bardziej o rzeczywistość..
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2017, 10:43
@DobryKomuch: Ale o co ty się tak spiąłeś, bo nie za bardzo rozumiem czemu screenshot z gry tak cię wku*wił?
Odpisz
31 marca 2017, 13:21
tak w sumie to sam nie wiem. Po prostu chciałem trochę uświadomić ludzi typu "ogień z rury, przód do góry" czy też "nie ma opi***alania, trzeba ZAPI***ALAĆ!!1!". Właśnie przez takich ludzi inni ludzie traktują motocyklistów jak dawców.
Odpisz
31 marca 2017, 14:00
@DobryKomuch: Każdy fandom ma spie**oloną część przez którą ludzie tworzą stereotypy. Wiadomo, łatwiej wchodzą w pamięć złe rzeczy.
Odpisz
31 marca 2017, 12:46
to nie jest śmieszne ... moja dziewczyna około miesiąca po zdaniu prawka na moto zginęła ... jakiś pie**olony debil zajechał jej drogę ... nieraz to nie nowy kierowca zawini ...
Odpisz
31 marca 2017, 11:35
Ja miesiąc po dostaniu prawka. O dziwo nie z mojej winy, a piękny Fiat Punto z rocznika 95 udało się wyklepać
Odpisz
31 marca 2017, 11:14
było!!!!!!!!
Odpisz
25 marca 2017, 17:48
Po wpakowaniu się na drzewo wyciągniesz broń?
Odpisz
25 marca 2017, 16:40
moja siostra miesiac po dostaniu prawka juz dostala pierwszy mandat i miala pierwsza stluczke...
Odpisz
25 marca 2017, 16:11
Pewnie z CDaction też kupiłem
Odpisz
25 marca 2017, 16:12
@KsionszeFenszuf: prawo jazdy w cd action? biere
Odpisz
25 marca 2017, 16:35
@RussiaBall: jak widziałem to brałem
Odpisz