Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Yaveton

Edytowano - 25 marca 2017, 20:15

Tak mogłem. Nauczyłem brata grać w Hearts of Iron 4, potem odinstalowałem nią. Spędził na obsesyjnym uczeniu się HoI'a 10 godzin.

Avatar Sir_Snoge

29 marca 2017, 22:04

Co nią odinstalowałeś?

Avatar
Yaveton

Edytowano - 30 marca 2017, 08:21

@Sir_Snoge: Swoją umiejętność poprawnego pisania, sorka ;_;

Avatar maxiu1244

29 marca 2017, 21:58

Mi gry pokazał kolega xd jak mieliśmy po 7 lat (on ma starszych braci i to oni pokazali jemu)
Pierwszą grą w jaką graliśmy był metek 2 i z 25 lvl wbijałem ok. 10 miechów xd

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2017, 12:41

Oh nigg nigga nigga

Avatar HuboX600

25 marca 2017, 23:21

Zdrajca!

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 20:15

Ale... To prawda... Nic się na tym nie zyskuje, ani nie robi tego w konkretnym celu. Jedynie można to robić dla przyjemności, ale nie wiem, czy warto.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 20:27

To samo można powiedzieć o innych rozrywkach

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 20:36

Nie o wszystkich, ale o większości tak.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 20:45

Cóż, nie wiem czy nic. Ja z gier nauczyłem się wielozadaniowości i języka angielskiego. Do tego dochodzi strategiczny zmysł dzięki wielu godzinom spędzonym przy strategach i wiele na temat historii. Na przykład dzięki Twierdzy dość dużo czytałem o Ryszardzie Lwie Serce. Nie wiem czy to jest "nic". Nie dość, że sprawa mi to przyjemność to jeszcze przynosi trochę korzyści.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 20:50

No tak... Zapomniałem o umiejętnościach tego typu nabywanych w grach.

Avatar Rander

29 marca 2017, 21:43

"Marność nad marnościami i wszytko marność." Mówi ci to coś?

Avatar maxiu1244

29 marca 2017, 21:57

To samo można powiedzieć o życiu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 marca 2017, 22:07

@maxiu1244: Ogólnie to tak jak napisał twój poprzednik, "Marność nad marnościami i wszystko marność", a w oryginale "Vanitas vanitatum et omnia vanitas"

Musiałem się pochwalić tą wiedzą na poziomie 1 licbazy

Avatar maxiu1244

29 marca 2017, 22:13

Ja po niemiecku to umiem tylko HEIL HITLER

Avatar makopa

29 marca 2017, 22:22

Mój kolega jest takim trochę nolifem i zawsze jak ktoś powie coś złego o grach to oburza się i wszystko odrzuca.Wygląda jakby chciał bronić swoje uzależnienie i usilnie pokazać, że to zupełnie normalne.A nawet gdy mówi o tym jak długo grał brzmi, jakby się tym szczycił.Mówi, że gry nie robią nic złego (to znaczy nie mówię "są całkowicie złe")a sam odkąd go znam to nigdy nie przeklinał i nie był tak agresywny jak teraz.Też lubię sobie czasami pograć bo jestem dzieckiem (12 lat)ale nie rozumiem, jak można tak się uzależnić i jeszcze to bronić.

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2017, 22:27

@makopa: Uzależnić się jest łatwo, sam byłem tego ofiarą, więc to rozumiem. Gry w nadmiernych ilościach mogą naprawdę bardzo zaszkodzić (zależy też od osoby), ale z umiarem są nawet dobre.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DeadpoolXd
Dodane przez: DeadpoolXd

Młodzi gniewni

Rel

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To się nie może nie udać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka