Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Fergus
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2017, 15:28
.ołyB
Odpisz
29 marca 2017, 15:33
@ButtStalion: .einezdreiwtoP
Odpisz
31 marca 2017, 21:08
@ButtStalion: .kniljad
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:28
@Chrzaszcz_Trzcinowy: .eiN
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2017, 20:42
@Czarny777: lmth.ybin-ez-yrtsois-otof-malysdop,677332/lp.ajej.ikzabro.www//:ptth
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:44
@Chrzaszcz_Trzcinowy: .tsej żuJ
Odpisz
23 lutego 2018, 17:49
@Archeologwinternetach: .oŁ
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:41
@Archeologwinternetach: smutne życie prowadzisz
odkopujesz komentarze
piszesz linki od tyłu
i w ogole taki sexiak jestes
co
Odpisz
1 czerwca 2021, 16:17
@Archeologwinternetach: popełniłeś błąd w linku
Zamiast obrazki jest orbazki
Odpisz
29 marca 2017, 15:37
Bardzo groźny.
Odpisz
29 marca 2017, 15:43
@HuboX600: pewnie lorax
Odpisz
31 marca 2017, 22:04
@maxiu1244: Ciekawe KTO dał Ci czerwoną •~•
Odpisz
31 marca 2017, 22:19
@Vincka: pewnie lorax
Odpisz
31 marca 2017, 22:27
@maxiu1244: Otóż nie.
Odpisz
31 marca 2017, 22:52
@maxiu1244: pewnie lorax
Odpisz
31 marca 2017, 23:34
@Archeologwinternetach: Pewnie lorax
Odpisz
31 marca 2017, 23:37
@maxiu1244: No jak nic.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 07:58
@Archeologwinternetach: Hmmm... A może lorax?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:24
@maxiu1244: Ja bym obstawiała, że lorax to siostra
Odpisz
1 kwietnia 2017, 16:33
@kasza_w_sprayu: lorax, lorax.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:12
@maxiu1244: nie to napewno nie lorax ja opstawiam że lorax
Odpisz
13 kwietnia 2017, 21:37
@HuboX600: Ale jak ci walnie z miecza dla graczy premium to nie będziesz taki wesoły hultaju!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 21:46
Jakaś część jejowiczów.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:27
@masterion12: Czyli ja
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:13
taką siostrę bym chciał i w dupie z sejwamy .
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:19
Aha xD
Odpisz
1 kwietnia 2017, 21:33
Jaka gra?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:32
Nie rozumiem takich "gamerek" ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:25
siostra szmata. chlopak zostawi ja
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:49
Dat morda xd
Odpisz
31 marca 2017, 23:00
widać na kilometr ze fejk
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 07:08
@JTKX2: No shit Sherlock, nie zauważyłeś że praktycznie każdy screen z czatów który się tu pojawia to fake?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 08:44
@Sugamon23: no ale czasami warto trochę bardziej się postarać. Nie gadali nigdy z sobą a tu nagle ich konwersacja ma długi pasek rozmów
Odpisz
1 kwietnia 2017, 17:54
@JTKX2: Niby racja, ale wydaje mi się, że w tego typu obrazkach nie chodzi o to, żeby to wyglądało wiarygodnie, a żeby ukazać zabawną (no ok, nie zawsze, a właściwie rzadko...) konwersację. Wymyśloną, ale zawsze.
Odpisz
31 marca 2017, 22:41
Uszaty piszczel.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 07:23
@alkomatozaurus: O ku*wa! Złamałem piszczel!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 05:04
Nie no, zazwyczaj nie mam do tego pamięci, ale kuźwa bYłO
Odpisz
29 marca 2017, 15:49
ale to już było i nie wróci więcej...
Odpisz
1 kwietnia 2017, 00:57
@Hestio: Potwierdzam, że było
Odpisz
1 kwietnia 2017, 00:56
Było z tym samym zdjęciem, ale fejkowa rozmowa była trochę inna.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 00:11
Czy to brat robił to zdjęcie?
Odpisz