Jeśli kiedykolwiek czułeś się niepotrzebny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
To by wystarczyło
Powodzenia
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2021, 22:33
U nas na informatyce cały czas robiliśmy zadania z podręcznika, problem w tym że tylko to
Odpisz
4 czerwca 2021, 20:39
Mam podobny.
Odpisz
30 marca 2017, 20:10
Ciekawych rzeczy można się było z nich dowiedzieć!
Odpisz
30 marca 2017, 20:11
@Ameron: nie
Odpisz
30 marca 2017, 20:14
@Ptasznik: A właśnie że tak.
Odpisz
30 marca 2017, 20:14
@Ameron: to czego?
Odpisz
30 marca 2017, 20:16
@Ptasznik: Emmm historii komputerów
Odpisz
30 marca 2017, 20:20
@Ameron: ja z niego korzystałem
Odpisz
30 marca 2017, 20:21
@Nemezis_: wow i co się z niego nauczyłeś?
Odpisz
30 marca 2017, 20:25
@Ameron: programowanie... poziom mizerny... ale teraz jestem na poziomie jest ok
Odpisz
30 marca 2017, 20:31
@Nemezis_: Programowanie? W sensie logo komedjusz? XD
Odpisz
30 marca 2017, 20:32
@Ameron: po jakiego grzyba mi historia komputerów
Odpisz
30 marca 2017, 20:34
@Ptasznik: nwm, może by wiedzieć coś więcej?
Odpisz
30 marca 2017, 20:35
@Ameron: i co mnie to
Odpisz
30 marca 2017, 20:38
@Ptasznik: No tego to już nie wiem.
Odpisz
30 marca 2017, 20:42
@Ameron: nie tylko! jeszcze baltie
Odpisz
30 marca 2017, 20:46
@Nemezis_: O tym nawet nie słyszałem :O
Odpisz
30 marca 2017, 21:03
@Ameron: fioletowy magik
Odpisz
30 marca 2017, 21:05
@Ameron: ale to było w podręczniku a trujesz dupy że ten podręcznik jest fajny a niewiesz o balitie (nie wiem jak się to pisze)
Odpisz
30 marca 2017, 21:18
@Ptasznik: w moim nie było.
Odpisz
30 marca 2017, 21:19
@Ptasznik: przez 2 lata z nim nic nie robiłem
Odpisz
30 marca 2017, 22:06
@Ptasznik: A w moim jest jak dziala java i c++
Odpisz
30 marca 2017, 22:08
@Brazilball_: W jakiej klasie jesteś?
Odpisz
31 marca 2017, 08:04
@Ameron: Perwsza gimnazjum
Odpisz
31 marca 2017, 08:22
@Brazilball_: my w 1 gimbazie nie mamy podręczników z infy
Odpisz
31 marca 2017, 14:10
@Ptasznik: ale w drugiej już tak... i tak z niego nie korzystam
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:53
@Ptasznik: Żebyś ku*wa więcej wiedział o tym je**nym świecie, a nie siedzieć jak ciemny wieśniak ze średniowiecza który wie tylko jak uprawiać rolę... Żeby się rozwijać trzeba poznawać świat a nie leżeć pod swoim wygodnym kamieniem i żyć w Kambodży umysłowej.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:54
@Ptasznik: Ale dobra, jesteś jeszcze dzieckiem i nie wiesz o czym w ogóle do Ciebie prawie.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 16:16
@maroko11: ciekawe kim ty jesteś
Odpisz
2 kwietnia 2017, 16:21
@Ptasznik: Na pewno bardziej świadomy od Ciebie.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 16:22
@maroko11: no chyba nie
Odpisz
25 maja 2018, 10:22
@Nemezis_: edit: druga gimnazjum nadal podręczników z inf brak
Odpisz
25 maja 2018, 14:53
@Ptasznik: to teraz do trzeciej czekać, o ile w trzeciej będziesz miał... w ogóle co tam na lekcjach infy robicie?
Odpisz
25 maja 2018, 18:21
@Ameron: w trzeciej nie mamy informatyki tylko w 1 i 2. A na lekcjach robimy dużo
Odpisz
25 maja 2018, 18:34
@Ptasznik: Dużo czyli...?
Odpisz
25 maja 2018, 19:03
@Ameron: programowanie w c++
Odpisz
25 maja 2018, 19:36
@Ptasznik: Szczerze to wszystko zależy od nauczyciela i tego jak prowadzi lekcje :v
Ja na przykład, będąc w technikum programowanie będę miał w 2 albo 3 klasie, dlatego sam zacząłem się uczyć XD
I co tam macie? Pisanie kalkulatorka czy coś więcej?
Odpisz
25 maja 2018, 19:40
@Ameron: pisanie podstawowych programów np. Piszesz rozkazy
Odpisz
25 maja 2018, 19:43
@Ptasznik: Aha, czyli nic szczególnego :v
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:41
Aż mi się 6 klasa przypomniała.
Kazali nam kupić podręczniki, ćwiczenia, więcej podręczników, a potem i tak tego nie używaliśmy i kasa rodziców poszła się paść.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:42
aż oczy bolały od patrzenia na ten bezużyteczny zbitek papieru
Odpisz
20 kwietnia 2018, 00:19
No słuchaj, przykro mi.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:28
miałam taką książkę ಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠ
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:21
@marzistich: Ja też ;-;
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:25
zbierajmy się w bólu ;-;
Odpisz
12 kwietnia 2017, 20:12
Autorem Grażyna
Odpisz
12 kwietnia 2017, 14:02
Miałem taki sam w podstawówce :)
Odpisz
3 kwietnia 2017, 22:06
Co tam informatyka, niektórzy mają podręcznik i ćwiczenia do WDŻ-u...
Odpisz
3 kwietnia 2017, 21:40
Pozdrawiam korzystam z takiego. Pewien śmieszek nie będę wymieniać z nicku wszedł na jeja.pl na lekcji oglądał se memy a moja klasa debili sie nie skapnęła.... Pozdrawiam panią od informatyki
Odpisz
2 kwietnia 2017, 17:20
i jeszcze ten autor
Odpisz
3 kwietnia 2017, 00:31
pikaczy to ciotka
Odpisz
3 kwietnia 2017, 17:52
co k***a?!
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:20
my korzystamy tylko z podręcznika
Odpisz
2 kwietnia 2017, 22:27
@recktmlg69: serio?
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:23
@PolandBOX: no
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:57
Miałem to.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 15:08
Ku*wa miałem ten je**any podręcznik w podstawówce nienawidziłem informatyki cały czas pieprzone pisanie w wordpadzie u nędzne zadania w paintcie jak ja gardziłem tym przedmiotem !
Odpisz
2 kwietnia 2017, 16:01
@Sycho: miałam to samo najgorsze było formatowanie exela
Odpisz
2 kwietnia 2017, 17:22
@malutka_neko: Pjona ✋
Odpisz
2 kwietnia 2017, 17:55
@Sycho: a u nas dali nowe komputery i robimy na razie co chcemy :p
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:42
@malutka_neko: Jak dla mnie excel jest niesamowicie prosty... Podobno go wprowadzają obecnie już w 1-3
(odezwała się ta, która jakimś cudem ma 6 z komputerowych, a ten cud to zajęcia z dram o lego aka robotyka)
Odpisz
3 kwietnia 2017, 07:30
@FirankaMipinska: sam w sobie prosty ale tych komend z dolarkami za nic nie zapamiętam
Odpisz
2 kwietnia 2017, 16:46
Miałem ten sam podręcznik, są tam zrzuty ekranu z Windowsa 98 ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:05
Najbardziej niepotrzebna rzecz którą prawie każdy miał
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:26
@mr_sikorka: Mi nauczyciel robił z każdego działu sprawdzian ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:34
@DarthKrooge: a nam hydraulik na ocene wtf
Odpisz