Znamy adres Ośrodka Badawczego Jeja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
No to skrzynia biegów do wymiany
Zapraszamy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2020, 14:56
Odpisz
16 kwietnia 2017, 14:20
Byo
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:00
Jedziemy tam ! Ktoś chętny ?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:02
@FuryGaming: ja
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 09:07
@FuryGaming: No to zbierajmy kase i jedemy tam!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:08
nie trzeba
znam szefa wypożyczalni autokarów
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:09
@wampirra107: No ale trza zapłacić za prowiant dla nas.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 09:13
nie trza
smoqeytv lubi (nawet bardzo) gotować
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:16
@wampirra107: Jak tak, to spoko. A co będzie robił na śniadanie?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:17
co dusza zapragnie
mimo iż jej nie ma...
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:17
Ja mógłbym prowadzić. Nie chwaląc się w GTA SA prawie się nie rozbijałem.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:19
@Polski322: dobra... prowiant jest, środek transportu mamy.....
teraz tylko uczestników brakuje
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:19
@Polski322: O fak. Więc mamy kucharza i kierowcę... kogo jeszcze potrzebujemy... Pasażerów!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:22
@wampirra107: dołączam się
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:31
Mogę być pasażerem?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:33
oczywiście
siadaj
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:34
@wampirra107: Myślałem, że jedziemy Kruppem.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:34
Jasne. Mamy 30 wolnych miejsc! N-no tera 26, ale są wolne!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:37
zgłaszam się
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:38
Ja też chcę!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:39
*pokazuje wolne miejsca*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:40
@woda_ustronianka: *tez pokazuje wolne miejsca* wybierzcie se jakies. 24 miejsc tera jest.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:40
Można?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:41
ehh...
Wolę na końcu, dalej od tłumu...
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:41
@Awp_Asiimov: oczywiście
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:43
@wampirra107: Danke, gdzie siadać?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:44
@Awp_Asiimov: gdzie chcesz
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:44
@Awp_Asiimov: 23 miejsca jeszcze.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:45
to jeszcze jakieś 7 osób i jedzim tam
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:47
Ok... wybieram miejsce z tyłu..
bo wygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś chce dołączyć?
Wezme powerbanka i kompa
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:48
@Awp_Asiimov: *przyjeżdza tirem*
Smoqey się nudziło więc zrobiła nam prowiant
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:48
@Awp_Asiimov: a myślałem że sam posiedzę z tyłu...
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:49
Posiedzimy razem xD
Pograsz w CS'a lub coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:49
@wampirra107: Wiec zostanie 16 miejsc. :p
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:50
@Awp_Asiimov: Tylko proszę mi tam się nie pieprzyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:52
Dobrze, ale jak już to będziemy cichutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:54
( ͡° ͜ʖ ͡°) zaproście mnie wtedy.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:55
Ależ oczywiście, będziemy grali w takie fajne i edukacyjne gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:55
@FuryGaming: Ja chcę!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:56
@Awp_Asiimov: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie moge sie doczekac~.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:57
Zapraszam! *zaznacza, ze zostalo 6 miejsc*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:57
też chce!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:58
Chcesz pograć też w takie gry?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem, że są dla osobników płci męskiej, no ale jak to mawiają, o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:58
@painrix: Oke. *5 miejsc, elo.*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:01
@Awp_Asiimov: ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam swoje fantazje i fetysze.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:01
Każdy ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:03
@Awp_Asiimov: ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgodzę się.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:04
@wampirra107: ja mogę jakąś fajną muzę puścić
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:04
@benben7: ok
ale nie bibera
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:05
@benben7: *4 miejsca, elo pomelo* to bądź DJ'em. I tak będę słuchać mej muzyki przez słuchawki.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:07
@wampirra107: ok, mam ponad 700 piosenek w playliście
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:09
@benben7: Ja też mam co nieco
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:26
@Awp_Asiimov: Ja też chcę jechać :D
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:28
@Pandzianikki: *3 miejsca. <3*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:53
Ja też jadę!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:54
@Ferikusu: Właź! *2 miejsca. Sznela sznela*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:57
jade z wami!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:58
@DaKnight: zapraszam. *ostatnie miejsce! CZU CZUUUU!*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:00
NA KRUCJATY!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:02
@wampirra107: ZA NARNIĘ!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:05
ZA PREZYDENTA ANDRZEJA!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:10
@DaKnight: ZA FÜHRERA!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:15
*na miejscu*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:18
@wampirra107: O, ale przeciez zistalo jedno wolne miesce.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:35
coś czuję że więcej nas nie będzie :[
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:39
A chcialam, bysmy jechali cala kompania. ;^;
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:49
*teleportuje tu Admina* Poprowadzi nas,heh
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:50
@Pandzianikki: Lel.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:01
@Pandzianikki: jestem krukiem
kra!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:18
@Miguelp: Witaj kruki, chcesz jechać z nami?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:22
@Pandzianikki: nie
On nie jedzie
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:23
@wampirra107: dlaczemu?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:34
@Miguelp: nie pamiętasz jak mnie zabiłeś?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:38
@wampirra107: czymu? Może przecież usiąść na mym ramieniu .-.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:43
@wampirra107: było mi z tego powodu bardzo przykro i kombinuje jak to odkręcić
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:44
@wampirra107: Oh...
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:45
@wampirra107: czekaj... czy zombie mogą jechać?
Bo w zasadzie nim jestem... umarłem jakiś czas temu
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:46
każdemu może się zdążyć
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:46
@Miguelp: no dobra....
jedziesz z nami
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:47
@wampirra107: Dziękuję
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:47
możesz
ale mnie nie zjedz
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:48
@Miguelp: Ale najpierw daj mi Szpon Beliara
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:49
@wampirra107: dobrze, i tak nie mam na to ochoty...
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:50
@wampirra107: mamy komplet
jedziemy!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:50
@wampirra107: jem tylko oczy
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:50
@wampirra107: W końcu!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:50
@wampirra107: Najpierw Kruk ma mi dać Szpon Beliara albo nigdzie nie jadę
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:51
@Polski322: nie mam
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:52
@Miguelp: Kłamiesz! Jesteś Krukiem, więc masz Szpon!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:54
@Polski322: mam ale to mój szpon
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:57
@Miguelp: Masz mi go dać albo nie jadę!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:57
@wampirra107: Coś zapodać?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:58
@Polski322: to nie jedz
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:58
@Awp_Asiimov: spoko
może coś z gry?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:59
@Miguelp: przepraszam, moglibyście kłócić się na priv?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:01
@wampirra107: ja chce tylko jechać na wycieczkę
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 13:02
@Miguelp: okej
Tylko że my już jesteśmy na miejscu
*wskazuje na chatę sołtysa*
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:04
@wampirra107: Już?!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:06
@wampirra107: macie jakieś oczy?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:49
@wampirra107: ide Bożydara szukać
Odpisz
1 kwietnia 2017, 16:14
@Miguelp: hmmm... czekaj....
*grzebie w torbie*
O! są oczy!
nie spodziewałam się że Smoqey nawet to uwzględni....
Odpisz
1 kwietnia 2017, 18:01
@wampirra107: *je*
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:11
@FuryGaming: to ja zajmę miejsce stojące
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:24
to wbrew bhp
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:16
@Miguelp: cii
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:26
nie
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:27
@wampirra107: *nic nie mówi tylko idzie za wami*
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:32
@FuryGaming: jadę z wami
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:33
ale my już na miejscu...
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:39
Trza byo wcześniej się zgłosić.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:49
@FuryGaming: Namierzyłem Bożydara
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:50
@Kisluu: To już wiemy gdzie zaraz pojedziemy
Odpisz
2 kwietnia 2017, 15:56
@Kisluu: wut? Dwa Bożydary?Trzeba się chyba rozdzielić
Odpisz
2 kwietnia 2017, 16:29
@FuryGaming: Jedziem tam!! z wami
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:12
tez chce
Odpisz
8 kwietnia 2017, 21:30
@Kisluu: SKLONOWANI?! Która z lokacji jest koło chaty sołtysa w prawo?
Odpisz
11 kwietnia 2017, 23:13
@Snax_: Ja was poprowadzę!!!
Odpisz
2 kwietnia 2017, 22:35
komentarz aby nadal było tyle samo ulubionych i komentarzy.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:52
ależ idealnie
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:54
Czy to jest to? Tylko to tam było.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 15:52
Цель, огонь!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:28
Za chatą sołtysa w prawo jest pole z ziemniakami. Oszukali mnie
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:30
@Marequel: a szukałeś pod ziemniakami?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 14:19
@Marequel: oni chcą żebyś myślał że to są ziemniaki. a tak naprawde to nowe memy tam rosną
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:44
@Marequel: Ośrodek jest pod polem z ziemniakami, 350 000 metrów głębiej w ziemie znajdziesz gigantyczny ośrodek o powierzchni 32 500 250 m^2, a w nim warty 285 000 000 000 000 euro sprzęt oraz 14 000 ton czystego złota w wielkim skarbcu strzeżonym przez śmieszków i trolli
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:13
@Marequel: Ja znalazłem auto z napisem "Free memes". Iść dalej?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:26
Zakładam że to żart prima aprilisowy
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:40
@Karolekpl:
Odpisz
2 kwietnia 2017, 16:21
@Karolekpl: ..... to strona do pośmialiśmy sie ,oczekujesz czegoś mądrego..?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 13:01
Za kilka dni pewnie będą filmiki typu: "Wjazd na chatę Bożydara".
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:12
Musimy zdobyć tą Świętą Ziemię!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:15
@TheTemplar: Deus Vult!
Jak za dawnych lat!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:31
@lorax12: Do dziś jestem wku*wiony, że mnie nie uwzględnili na tym obrazku
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 09:33
@lorax12: Skoro to jest jak za dawnych lat "Deus Vult" to czemu na obrazku są niepełnosprawni templariusze?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:36
@TheTemplar: smuteq :<
[*]
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:25
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:10
kilka dni później: wjazd na ośrodek badawczy jeja
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:12
@arceus1: w każdej szkole powinien być taki
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:03
A to śmieszek!
Odpisz