Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ikony
Brawo za czujność!
Dwa oblicza
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2019, 12:55
A sreberko lepsze bo tasmy nie trza.
Odpisz
31 marca 2017, 17:02
ja tam jak robiliśmy se z klasą zawody na samoloty z papieru to kartkę zrobiłem w kulkę bo nie umiem zrobić samolotu fajnego i miałem 2 miejsce
Odpisz
31 marca 2017, 17:07
@RussiaBall: Ja ostatnio miałem zawody rzucania papierkami do narysowanej tarczy (jak w dartach). Wygrałem mając 780 punktów
Odpisz
2 kwietnia 2017, 22:58
je**ny ale kozak
Odpisz
2 kwietnia 2017, 23:09
@Soap2001: A potem przeciwnicy tak się wku*wili, że wyrzucili przez okno tablicę. Wcześniej zostałem do niej przywiązany Zostałem tarczą. Na szczęście, to były lamusy i nie trafili we mnie kilkunastoma nożami (które zostały zaje**ne kucharkom), krzesłem, komputerem, włócznią, słoikiem z tasiemcem, zgniłą kanapką i fortepianem. Tak się wku*wili, że sprzedali mnie na szkolnym czornym targu na organy.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 06:59
my mamy słoiki z tasiemcami
są super
Odpisz
3 kwietnia 2017, 07:07
@Miguelp: U mnie w szkole jest około pięć tasiemców, dwie glisty, owsiki, węże, żaby, ogólnie wszystko co można zawekować.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 07:08
my mamy czasem sekcje
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2017, 22:35
zaiste niewiarygodna opowieść milordzie, raczy wać pan kontynuować..
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:37
gimby znajo, tylko że jestem frajerem i się nie bawię :c
Odpisz
2 kwietnia 2017, 11:38
papier toaletowy + woda
i można bawić się w "malowanie rzucane" rożnych dziwnych kształtów na ścianach >:)
Odpisz
2 kwietnia 2017, 10:10
Podbaza też zno
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2017, 10:05
o ile pani dyżurująca nie zabierze :/
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2017, 09:58
Nawet nie gimby znajo. Jestem w 6 klasie, męska część mojej klasy gra w to na każdej przerwie.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:15
"Gimby nie znajo". Śmiechłem w negatywnym znaczeniu. Czemu niby nie mieliby? Mamy cudowną przyszłość, gdzie każdy ma małą piłkę po ręką? Jeszcze 3 tygodnie temu składaliśmy takie arcydzieło.
Odpisz
31 marca 2017, 17:25
Jeszcze kamień w środek żeby lepiej latało...
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:08
@Ajgorak: i mocniej udezalo
Odpisz
31 marca 2017, 17:14
Gimby znajo,znajo.
Odpisz