Podziękowanie za odpowiedź
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2018, 17:19
Ty
Odpisz
4 kwietnia 2017, 17:43
Mi i tak nie odpowiadają. Ale jak już to robią, to najczęściej jest to właśnie ostatni sposób.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 19:40
K
Odpisz
6 kwietnia 2017, 06:56
k
Odpisz
26 lutego 2018, 10:04
k
Odpisz
6 kwietnia 2017, 14:37
Odpisz
5 kwietnia 2017, 19:37
A potas to co? Atom?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:43
Kkk
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:04
Brakuje jeszcze "Ty",dosc popularne w lolu.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:35
@Hartio: W wielu grasz multiplayer.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:04
Raz się spytałem co to Invidia... Dostałem 10 strzałek w dół i do dziś nie wiem dlaczego -.-
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2017, 18:07
"Nie zgadzam się z tym, że nie wiesz co to Invidia"
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:10
Kolejny argument popierający tezę "czerwone to nie 'nie zgadzam się z wyrażoną opinią', a 'nie zgadzam się z wyrażeniem opinii'"
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:01
"Dziękuję bardzo"
Odpisz
4 kwietnia 2017, 15:34
ja piszę ,,fenki"! czemu mnie tam nie ma?! czy ja nie istnieję?!
Odpisz
4 kwietnia 2017, 15:48
@kasiakiku: to ciekawe zagadnienie filozoficzne
Odpisz
6 kwietnia 2017, 08:15
@kasiakiku: A Fenki wyglądają tak
Odpisz
4 kwietnia 2017, 14:35
Tlen potas.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 15:23
@Myszkapl: selen, azot, (D) , azot, uran, (De),siarka
Odpisz
4 kwietnia 2017, 14:35
Ja piszę ,,fenkju,, albo ,,fenks,,
Odpisz
4 kwietnia 2017, 14:37
@Ferikusu: aha
Odpisz
4 kwietnia 2017, 14:38
@pomada: Wiem
#nobodycares
Odpisz
4 kwietnia 2017, 15:11
@Ferikusu: tez tak pisze ;-;
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:26
@Ferikusu: warto wiedzieć
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:27
@pomada: Nice śmierć z terrego pracheta :3
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:29
@Msloikturbo: dzięki, to moja ulubiona postać
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:30
@pomada: PJONA
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:30
@Msloikturbo: PJONA!
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:27
@Msloikturbo: kolor magii?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:11
@minszeff: Wszystko po koleji, tera czytam ,,Honor, Bogowie, Ankh-Morpork"
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:17
@Msloikturbo: <3
Odpisz