Trzeba umieć odróżnić jedno od drugiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2017, 20:22
P
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:24
O
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:24
@Buras: T
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:24
@Dead_Bload321: Ę
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:25
@Vlodziu: Ż
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:25
@Soberker: N
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:26
@Soberker: Y
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:27
G
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:27
@xAzumiKx: J
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:27
@xAzumiKx: E
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:28
@HuboX600: J
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:28
@Dark123456: A
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:29
@xAzumiKx: .
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:29
@xAzumiKx: P
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:30
@xAzumiKx: O
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:30
@Buras: T
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2017, 20:31
@Buras: Ę
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2017, 20:31
@Buras: Ż
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:32
@BudowniczyMakaronu: Y
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:32
@BudowniczyMakaronu: N
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:32
wydziedziczam cię
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:35
@Buras: Nie jesteś moją matką
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:37
skąd wiesz
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:39
@Buras: Nie jestem burakiem
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:39
ja też nie
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:51
@Buras: jesteś
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:51
@Dark123456: Buras-Burek-imię kota (Moje domysły)
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:56
@xAzumiKx: P
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:12
Ku*wa zamknij ryj!
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:38
O
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:41
@Krzyniu: T
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:43
@Mamiczko: AS
Odpisz
7 kwietnia 2017, 08:40
@Krzyniu: P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 08:47
@Mamiczko: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 09:24
@Mamiczko: T
Odpisz
7 kwietnia 2017, 11:40
@Tymek590: Y NA HP.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 11:55
P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 12:27
@Mamiczko: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 12:49
@Tymek590: T Ę Ż N Y G E J
Odpisz
7 kwietnia 2017, 12:50
@FeedorMid1: J
Odpisz
7 kwietnia 2017, 13:50
P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 14:40
@NaiNeko27: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 14:46
@Tymek590: T
Odpisz
7 kwietnia 2017, 15:24
@Dead_Bload321: Ę
Odpisz
7 kwietnia 2017, 15:51
@Tymek590: Ż N Y G E J
Odpisz
7 kwietnia 2017, 15:52
@FeedorMid1: H
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:01
@Dark123456: U
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:02
@FeedorMid1: L
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:04
@FeedorMid1: F
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:18
@Dark123456: ?
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:48
@FeedorMid1: jeszcze raz
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:51
@Mamiczko: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:32
@Dark123456: P O i P i S
Odpisz
13 listopada 2017, 17:49
@Dark123456: jak już to jest boczkiem
Odpisz
29 listopada 2018, 14:41
@Filipsss: P
Odpisz
29 listopada 2018, 14:58
@Miaoo: O
Odpisz
23 stycznia 2019, 17:55
@Vlodziu:
Odpisz
2 lipca 2019, 09:44
@Mrpoker: P
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2019, 12:30
yu motherfucking bamboleo
Odpisz
15 maja 2021, 16:04
O
Odpisz
21 października 2020, 21:08
Jest bardziej męski niż większość z nich
Odpisz
16 maja 2017, 18:32
*pacza na swoje otp*
GAY
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2017, 18:26
Jeśli dobrze wyczytałam na Wikipedii, to homoseksualista jest określeniem obraźliwym, a gej nie.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:47
Na miano homoseksualisty trzeba sobie zasłużyć. Pedał(0-15lv), Gej(16-25lv), Homoseksualista(26-100lv).
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:54
@voxor95: A Potężny jest dostępny tylko dla graczy premium powyżej 100 poziomu.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 15:01
zbyt P O T Ę Ż N Y by być gejem.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 11:44
Ja bym się bał powiedzieć do niego Gay bo bym nagle znikł na 5 dni.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 08:45
Chyba Włoch.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:25
To uczucie, kiedy twój krasz ma obsesję na punkcie 1D i nie wiesz co o tym sądzić :I
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:35
@Krzyniu: nazwij rakiem i naucz gustu muzycznego
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:22
@Krzyniu: zmien krasza
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:24
Nie, lubię ją. I nie jest rakiem, zresztą, szanuję gust. Niemniej to dość dziwne.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:02
@Krzyniu: Nazywanie kogoś kraszem imo jest baardzo dziwne same w sobie
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:04
@Ares011: Nie ogarniam tych slangów, jakim "kraszem imo"?
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:08
@Krzyniu: .
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2017, 20:09
@Krzyniu: Użyłeś słowa krasz i go nie znasz? Imo w angielskim skrócie znaczy in my opinion, a krasz czy raczej crush oznacza osobę którą skrycie kochasz.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:09
@Krzyniu: krasz - osoba która ci się podoba
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:11
@Ares011: Bardziej mówię o "imo".
Słówko "crush" wykorzystałem z braku lepszego, jeśli o to pytasz.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:32
@Krzyniu: też lubię technologię wymiaru w której wysokość stanowi jeden piksel.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:39
@Krzyniu: To 1D jeszcze istnieje?
Odpisz
6 kwietnia 2017, 20:55
@Krzyniu: ten uczuć, kiedy nawet nie wiesz co lubi twoja "krasz" (dodam tylko że gofry) ;__;
Odpisz
7 kwietnia 2017, 00:49
@Krzyniu: Tak jak pisałem - imo= in my opinion
Odpisz
7 kwietnia 2017, 08:37
@Ares011: A przepraszam, nie zauważyłem, ślepy ja.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 00:05
ПОТЕЖНЫ ГЕЙ
Odpisz
6 kwietnia 2017, 23:55
Sexual Predator
Odpisz
7 kwietnia 2017, 00:00
@Wspanialy_ia: taki męski że r*cha tylko mężczyzn
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:22
???
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:31
P O T Ę Ż N Y H O M O S E K S U A L I S T A
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:05
Ale to jest "potężny gej", a nie "potężny homoseksualista"
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:01
To jest już stare i trochę żałosne ale to nie zmnienia faktu, iż LARRY IS KU*WA REAL
Odpisz