Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2017, 06:51
W szkole mojego brata jest sklep na przeciwko, pewien ziomek przegrał wyzwanie... I wrócił z kaszanką w ręku, jeszcze ją na lekcji musiał zjeść
Odpisz
7 kwietnia 2017, 14:48
@Palauball: kaszanka jest dobra
Odpisz
8 kwietnia 2017, 10:00
@Palauball: u nas też jest sklep na przeciwko
Odpisz
1 lipca 2017, 19:37
@Staropolanka_Niegazowana: Ja rzygam na jej widok
Odpisz
7 kwietnia 2017, 05:45
skąd znam ten dziennkik który źle liczy srednia :)
Odpisz
7 kwietnia 2017, 07:56
@malutka_neko: Niekoniecznie źle. Oceny mogą mieć wagi, np 1 wagi 5 to się liczy jako pięć jedynek, a 5 wagi 1 to po prostu jedna piątka :V
Odpisz
7 kwietnia 2017, 09:05
@malutka_neko: Jest coś takiego jak średnia ważona. Gdy dostajesz 5, to może ona mieć różne wagi. Waga 1, to tak jakby jedna 5, waga 2, to jakby dwie 5, waga 3 to jakby trzy 5, itd.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 22:51
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: piątka obniżyła mi średnią
Odpisz
13 kwietnia 2017, 13:26
@malutka_neko: No bo jeśli masz więciej niż 5.00 np. 5.30 do piątka ci zaniża, a 5+ lub 6 podwyższa
Odpisz
14 kwietnia 2017, 07:35
no właśnie 5+ obniżło mi o 9 pkt
Odpisz
14 kwietnia 2017, 18:14
@malutka_neko: A jaką miałaś średnią?
Odpisz
14 kwietnia 2017, 22:20
5.34
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2017, 23:31
@malutka_neko: Jeśli 5+ to zaniżyło, to rzeczywiście jest coś nie tak
Odpisz
8 kwietnia 2017, 16:40
Turek potrafi
Odpisz
8 kwietnia 2017, 15:37
O nie, Dzienniczek+
Wszystkie Wasze średnie spadły do 1-2,5...
Odpisz
8 kwietnia 2017, 10:10
Może on wskrzesza zmarłych?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 08:50
Deal with it
Odpisz
8 kwietnia 2017, 08:44
A może znalazł kebsa w ubikacji.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 07:05
ponoć dobry kebab smakuje dwa razy...
Odpisz
7 kwietnia 2017, 15:13
@BudowniczyMakaronu: A piecze trzy razy
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:52
@maxiu1244: jak 3?
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:57
@Miguelp: Podczas jedzenia, podczas trawienia i podczas srania.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:12
@maxiu1244: aa
tyle że żołądek i jelito ma w ch*j wytrzymały nablonek
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:14
@Miguelp: Co nie zmienia faktu że czasem piecze jak ch*j jeśli wypełni ci cały żołądek
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:29
@maxiu1244: nigdy takiego kebaba nie jadłem
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:03
@Miguelp: Ja kiedyś jadłem takie z okolicznej budki takie co wszystko zamrożone i odmrażane w mikrofali a ostatni do takiego turka trochę dalej jeżdżę i on kłamie mięsa od ch*ja i dużo ostrych sosów daje xd
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:05
@maxiu1244: ja zawsze samo mięso biorę i kethup ewentualnie trochę sosu
Odpisz
7 kwietnia 2017, 22:08
@Miguelp: Ja bez warzywek bym się nie najadł xd
Odpisz
7 kwietnia 2017, 22:09
@maxiu1244: daje czasem więcej mięsa
Odpisz
7 kwietnia 2017, 22:12
@Miguelp: cenowo na oko za np. 200g surówki (przykładowo mówię bo on na oko mierzy i ile łyżek czego daje, nie ma cennika za np. 100g czegoś tylko czasem jest więcej czasem mniej) masz ok. 75 g mięsa xd
Odpisz
7 kwietnia 2017, 22:20
@maxiu1244: nwm nie liczę tego
Odpisz
7 kwietnia 2017, 07:34
też mam taki dziennik
Odpisz
7 kwietnia 2017, 08:41
@FoxyFox: też
Odpisz
7 kwietnia 2017, 07:32
U mnie raz koleś mówił, że "idzie do toalety". Wrócił chyba po 20 minutach z czteropakiem dwulitrowej Coca-Coli.
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2017, 06:52
Dopiero po dłuższej chwili zrozumiałem o co chodzi w uwadze.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 06:38
Może wysrał kebsa a w muszli się nie mieściło
Odpisz
7 kwietnia 2017, 00:35
Piona za dziennik
Odpisz
7 kwietnia 2017, 00:08
Rebel
Odpisz
6 kwietnia 2017, 23:47
mission impossible
Odpisz