Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lekki69

12 kwietnia 2017, 07:24

Ciekawe tylko według muzulman jak ktoś da jakiekolwiek znaki ze chce być islamista (nawet takie ze nie jest wrogiem islamu to co dopiero nosić ich ubrania) to zapamietuja typa i potrafią naprawdę nekac ta osobę. Była taka w wiadomościach się udzielała na temat islamu to potem wydzwaniali codziennie i tych samych porach żeby pamiętał o modlitwie - kiedy dał znać ze nie jest islamista (A był uznany już za islamiste ) no to potem miał przeje**ne w życiu przez tych islamistów

Avatar kokosek112

12 kwietnia 2017, 07:45

@Lekki69: była taka osoba...
a ty byłeś na polskim?

Avatar xAzumiKx

12 kwietnia 2017, 08:19

@Lekki69: Mia Khalifa była nękana. Wyslali jej list że odetną jej głowę, ta odpisała "Dobrze że głowę bo cycki były droższe".

Avatar Lekki69

13 kwietnia 2017, 20:47

@kokosek112: Widocznie slabo sie wyspalem. Sorka

Avatar Izuchna

7 kwietnia 2017, 20:50

Chyba nie rozumiem...
Zakazali im zasłaniać twarzę więc w akcie buntu zakryli całe twarze burkami...?

Avatar lorax12

12 kwietnia 2017, 06:02

@Izuchna: dokładnie
Bo wiesz
"Islam nietolerancyjne niewierne świnie"

Avatar Mijak

12 kwietnia 2017, 13:39

@Izuchna: Co prawda w Islamie tylko kobiety noszą burki, ale dochodzi też element "narzucasz mi płeć, faszystowska świnio?!"

Avatar FranekRadziej

7 kwietnia 2017, 18:41

Można się trochę bardziej rozwinąć: " W czasie meczu między AIK Sztokholm a Hacken, szwedzcy kibice zaprotestowali przeciwko zakazowi zakrywania twarzy na trybunach i… założyli burki. W Szwecji od 1 marca obowiązuje zakaz zakrywania twarzy przez kibiców, którzy uczestniczą w wydarzeniu sportowym. W ten sposób Szwedzi postanowili sobie poradzić z chuligaństwem na trybunach. Pseudokibice zakładający kominiarki i maski trafiali na stadiony tylko dlatego, aby siać zamęt i demonstrować swoją agresję.Mimo obowiązującego zakazu, nadal mogą to robić, gdyż znaleźli jeden wyjątek od reguły. Zakazem zasłaniania twarzy nie zostali jedynie objęci wyznawcy islamu, dlatego na mecz między AIK Sztokholm i Hacken pseudokibice przyszli... w burkach.Ponadto przynieśli ze sobą transparent z myślą o ministrze spraw wewnętrznych, Andersie Ygemanie o treści: „Ultrasi AIK chodzą w maskach ze względów religijnych. Wolność jest naszym celem, dzięki Ygeman za luki!” Minister szybko odniósł się do fortelu kibiców twierdząc, że to, czy ktoś będzie mógł ubierać na stadionie muzułmańskie nakrycie głowy, decydować będzie sąd.Zakaz dotyczący zakrywania twarzy na meczach został wprowadzony w sierpniu 2016 roku po tym, gdy zamaskowany mężczyzna zaatakował bramkarza drużyny Östersund. " Artykuł z Polish Express.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Masz tę pracę!

Bardzo dobry piesek

Nawet hiszpańska inkwizycja byłaby bardziej spodziewana

Porównanie kremów

Przeróbka mema z Thanosem

Mroczne wspomnienia

Zauważyliście to?

Inglisz perfekt

Leniwy troszkę

Kiedy masz słaby internet i nie wczytują Ci się grafiki, więc próbujesz domyślić się mema po tytule

Nie narzekaj, masz lepiej niż ja miałem!

No nie dogadasz

Znacie jeszcze jakieś odwrócone wersje imion?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka