Czego chcą prawdziwi faceci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To by wystarczyło
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2017, 19:35
Chcą wyglądać P O T Ę Ż N I E
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:30
Czy tylko mi się chce rzygać jak go widzę?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:37
@GildaPemborke: po spamie mi też
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2017, 19:22
@GildaPemborke: Zgadzam się, od tych jego akordeonów też chce mi się rzygać
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:47
Ja nie chcę wyglądać jak on. Te kudły są ohydne. Nie wiem jak to się może podobać.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 22:20
@Broski: No i co że ochydnie ale zato P O T Ę ŻE N I E
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:18
P O T Ę Ż N I M Ę Ż C Z Y Ź N I
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:04
Ależ P O T Ę Ż N Y M E M
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:57
5 bo POTĘŻNY GEJ
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:44
P O T Ę Ż N I M Ę Ż C Z Y Ź N I
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:40
Mężczyźni chcą wyglądać P O T Ę Ż N I E
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:13
Szczerze to te ,,kwadratowe chłopaczki,, i tak lepsze niż to coś na dole ;p
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:18
@Natalia0: Wyjdź :|
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:20
Ale ja nie mówię, że mi się podobają ._.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:20
@Natalia0: Pewnie masz P O T Ę Ż N E GO raka musku.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:24
@Natalia0: Szczerze mówiąc, to chyba ani to, ani to. Ale na pewno nie to u góry.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:25
Wyglądaja normalnie (chodzi o twarz), a żadna praca nie hańbi. Gdyby mi grubo płacili... kogo ja oszukuję, gdyby mi PŁACILI to sam bym w tym chodził i nawet słowem nie pisnął.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:36
@Natalia0: Aha, to przepraszam. Tak mi to zabrzmiało :|
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:39
Czytanie ze zrozumieniem. Polecam.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:41
@Natalia0: No. Ja bym wolała już jakiegoś w zawadiackich ciuchach niż takiego, co mógłby się rozwalić na kanapie w samej bieliźnie i tak siedzieć. Oczywiście nie popieram oceniania po wyglądzie.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:41
@Sadistic_Lady: Siedzi w domu, zabronisz mu? :V
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:45
No tak, przecież jak dom, a tym bardziej jeśli ktoś jeszcze w nim jest, to przecież czemuż by tego nie zrobić? Przynajmniej w mojej opinii tak trochu nie wypada. Tym bardziej, jeśli ma się takie bujne owłosienie na klatce piersiowej... No, ale cóż, co kto lubi.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:46
@Sadistic_Lady: Czekaj, piszesz dość niezrozumiale.
Co? Jeśli chodzi ci że nie wypada tak siedzieć w domu to jesteś w błędzie ;/
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:53
Oczywiście rozumiem, że dom, ale przynajmniej mi nie sprawia radości siedzenie półnago. Ale jak już wspomniałam, co kto lubi. I to jeszcze zależy od okien.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:38
@Natalia0: homofobka...
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:28
@lorax12: A jakim prawem tak do mnie mówisz?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:33
@Natalia0: bo nazywasz P O T Ę Ż N E G O G E J A "czymś"
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:33
Ten P O T Ę Ż N Y facet naprawdę wygląda nieźle, tylko dziwnie jest ubrany na tym zdjęcu, no i nie każdemu może się podobać taka owłosiona klata
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2017, 17:27
P O T Ę Ż N Y W Y G L Ą D
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:21
Tak powinni wyglądać P O T Ę Ż N I M Ę Ż C Z Y Ź N I.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:11
Jak geje?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:12
@xXx_Kaczuszka_xXx: P O T Ę Ż N I G E J E
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:47
No to ja zacznę:
P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:48
O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:49
@albert1005: R
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:51
@benben7: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:53
@Davido: S
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:55
@benben7: T
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:55
Y
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:06
@benben7: W
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:08
@Davido: D
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:08
@albert1005: U
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:09
@Davido: P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:09
@albert1005: I
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:11
@Tony_Montana: E
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:18
@albert1005: N
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:19
@Jasnowidz: I
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:26
@Davido: K
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:39
@Jasnowidz: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:41
@Davido: L
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:43
@albert1005: I
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:46
@Davido: ( Porosty w du*ie nikoli kontynujemy to ?)
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:46
@albert1005: I dunno
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:50
@Davido: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:53
@albert1005: R
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:55
@Davido: A
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:56
@albert1005: Z
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:57
@benben7: P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:57
@Davido: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:58
@Davido: I
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:04
@Jasnowidz: S
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:08
@albert1005: O
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2017, 20:08
@albert1005: N
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:10
@benben7: O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:11
@Davido: K
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:15
@benben7: K
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:24
@Davido: A
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:26
@AJStyles: P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:29
@albert1005: P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:29
@Davido: A
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:32
@albert1005: Done
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:35
@Davido: (oto co wyszło : Porosty w du*ie nikoli i dunno oraz polsonok kappa)
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:54
Bardzo mi przykro, ale projektanci mody mają trochę inny ideał mężczyzny :(
Odpisz