Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2015, 23:04
Odpisz
14 marca 2019, 17:52
@rozwalgo: znalazłem twój komentarz :)
Odpisz
14 marca 2019, 18:00
No i? ZiemiaJestPlaska, Henzej i Archeolog też odkopują moje stare komentarze
Odpisz
14 marca 2019, 21:40
@rozwalgo: *zakopuje komentarz*
Odpisz
20 października 2017, 22:11
Odpisz
23 lutego 2013, 10:50
Czysta Śmierć :D
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:28
@MAT3K: zwłaszcza dla osoby z cukrzycą ;p
Odpisz
11 kwietnia 2014, 10:04
zeżarła bym to w tydzień albo 2 i pewnie przytyłabym tylko 5 kilo xd taką mam przemianę materii
Odpisz
23 lutego 2013, 23:21
a gdzie Pepsi light? :>
Odpisz
23 lutego 2013, 21:37
zapasy na nerdzenie w diablo III i LOL-a na 5 tygodni
Odpisz
23 lutego 2013, 17:48
kij że przytyję, jadłabym.
Odpisz
23 lutego 2013, 14:36
to skitlesy się wkłada do lodówki?!
Odpisz
23 lutego 2013, 15:18
Pewnie jak jest ciepło to się wkłada do lodówki, żeby się skorupka nie roztopiła.
Odpisz
23 lutego 2013, 14:31
ale wypas,jadłabym chyba przez miesiąc
Odpisz
23 lutego 2013, 13:49
Ile paczek Skittles *O*
To zdjęcie było chyba robione a Ameryce, bo u nas by się człowiek za to nie wypłacił...
Odpisz
23 lutego 2013, 13:08
i weź to wysraj...
Odpisz
23 lutego 2013, 12:48
Mniom
Odpisz
20 lutego 2013, 19:09
cukierki i batony w lodówce
Odpisz
23 lutego 2013, 08:42
@Radziosek: GENIUS
Odpisz
23 lutego 2013, 12:17
@Serphis: zapomniałęm dodać znaku zapytania. Cukierki i Batony w lodowce?
Odpisz
23 stycznia 2017, 21:27
@Radziosek: jeśli jest gorąco - tak. w lodówce. czekolada się topi, tak samo jak w cukierkach tylko że tylko ta "polewa".
Odpisz
23 lutego 2013, 11:46
Cukrzyca gwarantowana albo zwrot pieniedzy...
Odpisz
23 lutego 2013, 10:27
OOO sweet!!!
Odpisz