Jak skręcał KV-6 Behemoth?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2017, 16:18
istniało coś takiego?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 16:37
@ALKATRAZ: Miało istnieć, były tylko plany.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:14
@ALKATRAZ: t-100
lepiej wygooglować, bo długo by tłumaczyć.
Odpisz
2 czerwca 2025, 01:03
@ALKATRAZ: nie istniało i nie było planów, to tylko model zrobiony przez jakiegoś artystę z kilku posklejanych model
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:18
ha! lepszy czołg to ratte
Odpisz
28 kwietnia 2017, 22:04
@kapitanborys: Jest za mało OP
Odpisz
29 kwietnia 2017, 09:46
@pawelo320: z czym?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:01
Po co robić taki czołg już nie lepiej zrobić jakiś pociąg pancerny?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:34
@Reaperr:
Pociąg pancerny ? Wystarczy uszkodzić tory i się wykolei .
Zresztą, ten czołg nawet nie został stworzony, były tylko plany.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 08:51
@CoffeAmo: powtarzam t-100 wojna zimowa, tylko wtedy miał zamontowane 2 wieże, z braku czasu.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:13
bardziej przypomina to parodie planowanego t-100, 3 wieżowego (w planach) czołgu biorącego udział w wojnie zimowej, z raportów wynika, że była to twarda sztuka, bo znaleziono liczne ślady na pancerzu po pociskach fińskiej artylerii.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 07:49
@Frogimen: Zimowej?? leżę i kisnę ^^
Odpisz
11 kwietnia 2017, 09:40
@p3t3r0m3t3r: z?
Odpisz
12 kwietnia 2017, 21:09
@Frogimen: z wojny zimowej ;) z tego co pamiętam to była zimna wojna
Odpisz
13 kwietnia 2017, 00:42
@p3t3r0m3t3r: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_zimowa
Mógłbym bardzo perfidnie odpowiedzieć na twój komentarz, ale zamiast tego daje ci ten link, poducz się.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 02:26
@Frogimen: A to zwracam honor.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:39
Najzabawniejsze jest to, że nikt by się nawet nie zdziwił, gdyby ruscy serio coś takiego zrobili...
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:35
Było
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:33
byo kappa
Odpisz
10 kwietnia 2017, 16:27
Odpisz
10 kwietnia 2017, 16:06
Byłoo
Odpisz
8 kwietnia 2017, 17:46
Było
http://www.obrazki.jeja.pl/94959,logika-ruskich.html
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:56
było.
Stare jak ch*j.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:30
Jak większość ruskich czołgów jeśli czerpiemy z logiki internetu :v
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:43
@Oskaras: Antonov A40 krylyla tanka. To jeszcze dziwniejsze.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:57
Antonov to był ten latający, tak ? Bo jak usłyszę to słowo to go od razu kojarzę.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 10:20
@FuryGaming: Nie latający, a szybujący v:
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:25
T60 (chyba) ze skrzydłami
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:44
Tak
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:34
Chyba, że wpie**olił się na Ratte.
Wtedy już nie jechał
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:36
@Komandor_Brytania: Spore to ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:43
@Komandor_Brytania: Ewentualnie P-1500 Monster. Podobno gąsienicowa wersja kolejowego Gustava. Podobno większe od P-1000 Ratte
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:46
@Oskaras: p1500 to działo kolejowe
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:48
@generalpartyzantkijeja: Gdzieś mi się wydaje że czytałem że działo kolejowe Gustav (800mm) miało gąsienicowego bliźniaka zwanego P-1500. Ale możliwe że pamięć mi się miesza
Odpisz
8 kwietnia 2017, 10:27
@Oskaras:
Odpisz
8 kwietnia 2017, 10:37
@DaKnight: Możesz podać tytuł książki ?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 10:38
@FuryGaming: Świat Wiedzy Historia wydanie: czerwiec-lipiec 2015
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:03
@Oskaras: Tak, ale zanim to wystrzeli to KW zmiecie to to. Z P-1000 nie będzie miał tak łatwo :v
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:17
@DaKnight: Dziękuje bardzo.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:59
Był tylko z trochę innym tekstem
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:56
Pojazdy gąsienicowe mogą skręcać w miejscu, on miałby trochę trudności, ale mógłby.
Odpisz