Zawsze to robię, gdy mój kot ziewa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Hobby dla faceta
Albo dla osób w spektrum
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2020, 16:49
Okrutnik
Odpisz
8 marca 2015, 19:01
My koty tego bardzo nie lubimy dlatego że nie myjecie rąk!
Odpisz
23 lutego 2013, 20:08
ja tak nigdy nie robiłam
Odpisz
23 lutego 2013, 14:21
i was to nie brzydzi?hmm..mnie może dlatego że jem
Odpisz
23 lutego 2013, 10:11
ja 3 razy
Odpisz
23 lutego 2013, 09:01
Też tak kiedyś robiłem
Odpisz
23 lutego 2013, 08:54
ja też go trolluje XD
Odpisz
23 lutego 2013, 08:23
mina kota jak ziewa mnie rozwala :)
Odpisz
23 lutego 2013, 07:16
Trolling :p
Odpisz
23 lutego 2013, 07:05
ja też tak robie :D
Odpisz