Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Phi!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2015, 19:23
Ten który zawszę jest gotowy do picia..................................................COLI co wy sobie myślicie xD
Odpisz
28 grudnia 2014, 15:31
ja jestem wszstkimi oprócz 1
Odpisz
25 sierpnia 2013, 19:24
Ja bym siebie opisał jako
1. Ten ktory zawsze jest gotowy do wypicia
2. zawsze wesoly bez powodu (prawie)
3.zawsze podloczony o netu
Odpisz
22 lutego 2013, 21:04
mina kota na 2 obrazku mnie rozwala :)
Odpisz
22 lutego 2013, 19:05
Ja jestem wesoły bez powody, jestem trollem i myśle że jestem za*****y
Odpisz
21 lutego 2013, 20:25
ja jestem mieszańcem
Odpisz
21 lutego 2013, 15:08
Widzę że "rakaton" myśli że jest za***sty.
Odpisz
21 lutego 2013, 14:13
najlepszy ten który myśli że jest za***sty
Odpisz
21 lutego 2013, 14:07
JA: niewinny, radykalny, psycholog , hipis
Odpisz
21 lutego 2013, 13:31
ja jestem zawsze wesoły i ten który myśli,że jest psychologiem
Odpisz
21 lutego 2013, 12:52
ta kura przypomina mi Jamie'ego Hyneman'a :D
Odpisz
21 lutego 2013, 12:21
Ja to ten, co zjada wszystko, co zobaczy :D
Odpisz
21 lutego 2013, 11:32
ja ma takiego który ciągle je
Odpisz
21 lutego 2013, 09:39
Ja to: ten , który zawsze jest wesoły bez powodu i troll
Odpisz
21 lutego 2013, 07:41
u mnie wszyscy zmieściliby się w 4 osobach :P
Odpisz