Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Arrow1223

8 stycznia 2015, 19:23

Ten który zawszę jest gotowy do picia..................................................COLI co wy sobie myślicie xD

Avatar NikiforAdamczyk

28 grudnia 2014, 15:31

ja jestem wszstkimi oprócz 1

Avatar Adiospl

25 sierpnia 2013, 19:24

Ja bym siebie opisał jako
1. Ten ktory zawsze jest gotowy do wypicia
2. zawsze wesoly bez powodu (prawie)
3.zawsze podloczony o netu

Avatar saskacz

22 lutego 2013, 21:04

mina kota na 2 obrazku mnie rozwala :)

Avatar SirOwczarek

22 lutego 2013, 19:05

Ja jestem wesoły bez powody, jestem trollem i myśle że jestem za*****y

Avatar Baca_online

21 lutego 2013, 20:25

ja jestem mieszańcem

Avatar diablo_piekla

21 lutego 2013, 15:08

Widzę że "rakaton" myśli że jest za***sty.

Avatar as13zx

21 lutego 2013, 14:13

najlepszy ten który myśli że jest za***sty

Avatar jpparagorn

21 lutego 2013, 14:07

JA: niewinny, radykalny, psycholog , hipis

Avatar Stasiek121

21 lutego 2013, 13:31

ja jestem zawsze wesoły i ten który myśli,że jest psychologiem

Avatar dolek_17

21 lutego 2013, 12:52

ta kura przypomina mi Jamie'ego Hyneman'a :D

Avatar konstanty

21 lutego 2013, 12:21

Ja to ten, co zjada wszystko, co zobaczy :D

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2013, 11:32

ja ma takiego który ciągle je

Avatar tolkowski

21 lutego 2013, 09:39

Ja to: ten , który zawsze jest wesoły bez powodu i troll

Avatar Pawello20102

21 lutego 2013, 07:41

u mnie wszyscy zmieściliby się w 4 osobach :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gregoryMAC
Dodane przez: gregoryMAC

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

Phi!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka