A gdzie ty jest napisane, że jest brzydka. Po leginsy mają to do siebie, że kiedy masz nawet małą nadwagę to po prostu te spodnie już nie pasują, nadwagę widać widać, i nie jest to widok przyjemny
@vince_: Z trzy albo dwa to nie tak dużo. Ba! Wtedy masz nawet, cóż... większe pole do popisu dla męskiej widowni. No chyba, że dziwnie ci się te kilogramy rozlokowały.
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2017, 10:03
Magda jest według mnie r*chable,czy ja mam taki spaczony umysł czy komuś jeszcze się ona podoba?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:06
Moze i jest trochu gruba ale zarazem i ladna
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:09
@Kiler1: Tak samo jak Ewa Farna,chyba
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:18
Ona tez
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:25
@Kiler1: Tylko,że Ewa ma chłopaka.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:35
Nie jest na tyle gruba, żeby była przez to brzydka. Po prostu legginsy by jej raczej nie pasowały.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:37
@Mijak: No tak,ale gdzie ja napisałem,że może zakładać legginsy?ja tylko zapytałem się czy komuś jeszcze ona się podoba.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:39
@Kiler1: A jak chcesz takie dość fajne pozy Ewy Farnej to wpisz w yt Biodra Jak Szafa i wejdź w pierwszy film.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:39
@Kiler1: to jest po czesku jak chcesz to napisy włącz
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:07
@Kiler1: I jak filmik
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:55
Ruchable
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:05
Mi się zawsze podobają osoby z nadwagą. O wiele bardziej niż ci "normalni".
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:06
@arenak1111: Mówisz o Ewie na filmiku czy o Magdzie na obrazku?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:07
@wiedzma102: A mi z takich grubszych to tylko Magda z obrazka i Ewa Farna
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 13:01
A gdzie ty jest napisane, że jest brzydka. Po leginsy mają to do siebie, że kiedy masz nawet małą nadwagę to po prostu te spodnie już nie pasują, nadwagę widać widać, i nie jest to widok przyjemny
Odpisz
18 kwietnia 2017, 13:03
No tak,ale gdzie ja napisałem,że może zakładać legginsy?ja tylko zapytałem się czy komuś jeszcze ona się podoba.
Odpisz
29 maja 2021, 00:49
@Mijak: Żyjesz?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:26
Jak dla mnie to ona wygląda normalnie po prostu ma taką budowę ciała i tyle.
Odpisz
29 maja 2021, 00:48
@TheVellox46: Dasz avatar?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 10:12
Ja mam na imię Magda xd
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:04
ostatnio zachowałam się jak Magda nie bijcie ;--; (legginsy takie wygodne do spania i na WF :3)
Odpisz
18 kwietnia 2017, 18:50
Ale ona nie waży za dużo, a legginsy nie są do noszenia zamiast spodni
Odpisz
18 kwietnia 2017, 14:49
Właśnie, wie że waży za dużo...
Odpisz
18 kwietnia 2017, 13:18
Jak tak na nią patrzę, to nie jest źle.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 11:21
Zastanwiam się czy jest otyła czy ma krągłości.
Tak, jest różnica, kobiety z krągłościami są na ogół r*chable, a spasione z reguły już nie
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:02
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:43
Magda wcale nie waży kilka kilogramów za dużo. Magda jest w normie i jest nawet ładna.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:05
🇹🇭🇮🇨🇨
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:14
No i ja się pytam ciebie człowieku, czy ty dumny z siebie jesteś, czy wiesz, że ludzkie kości udowe są mocniejsze niż beton?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 00:35
W sensie nie dość, że mam się styć to jeszcze muszę zmienić imię i płeć?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 07:57
@Krzyniu: mniej więcej
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:11
wiem, że #nobody_cares, ale ważę z trzy albo dwa kilo za dużo i ch*j, noszę legginsy.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:20
@vince_: Z trzy albo dwa to nie tak dużo. Ba! Wtedy masz nawet, cóż... większe pole do popisu dla męskiej widowni. No chyba, że dziwnie ci się te kilogramy rozlokowały.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:37
@ciamciol: patrząc na to, że mam cukrzycę, to nie. tak nie powinni być.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:11
@vince_: Whatever
Odpisz
8 kwietnia 2017, 22:57
Gesslerowa to to nie jest
Odpisz
8 kwietnia 2017, 22:56
zacznijmy od tego że nie stanę się kobietą... chociaż mamy 2017 więc czemu nie ...
Odpisz