memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 kwietnia 2017, 12:26
u mnie na religii w podstawówce często ksiądz w coś grał na telefonie
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:24
@benben7: u mnie też. Jako jedyny w klasie o tym wiedziałem, bo ukrywał komórkę
18 kwietnia 2017, 11:25
a u mnie wszyscy wiedzieli bo zazwyczaj mieliśmy całą podstawówkę luźne lekcje
16 kwietnia 2017, 12:25
ksiondz fajny bo lizagi daje
16 kwietnia 2017, 12:50
@Niszczyiel: wiem, mui też dawał lizać
18 kwietnia 2017, 10:52
@kasjan132pl: Ale dziwny ten lizaczeg, bo nie miał smaku ;_;
18 kwietnia 2017, 11:18
@kasza_w_sprayu: smuteg, mój był z gumom ;v
18 kwietnia 2017, 11:05
Kiedy twoj 6-letni chlopak wysyla nudeski.
18 kwietnia 2017, 10:08
Mój wujek ma taki telefon
16 kwietnia 2017, 14:05
u mnie w pszeczkolu ksionc włączał sobie przemówienia Andrzeja Dudy podczas gdy my sklejaliśmy kościoły z papieru
16 kwietnia 2017, 14:07
@Princess_Unattainable: To ile masz lat..?
16 kwietnia 2017, 14:13
3
16 kwietnia 2017, 16:57
@Princess_Unattainable: Współczuję rodzicom.
16 kwietnia 2017, 12:24
W Wielki Czwartek, stojąc przy sztandarze, nagle uświadomiłam sobie, że w myślach zamieniam 0,2 na ułamek zwykły.
@Anielka999: 1/5... Długo myślałaś?
16 kwietnia 2017, 12:27
Nie wiem.
16 kwietnia 2017, 14:41
@Anielka999: Fajniej się zamienia 0,5 na promile
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2017, 12:26
u mnie na religii w podstawówce często ksiądz w coś grał na telefonie
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:24
@benben7: u mnie też. Jako jedyny w klasie o tym wiedziałem, bo ukrywał komórkę
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:25
a u mnie wszyscy wiedzieli bo zazwyczaj mieliśmy całą podstawówkę luźne lekcje
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:25
ksiondz fajny bo lizagi daje
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:50
@Niszczyiel: wiem, mui też dawał lizać
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:52
@kasjan132pl: Ale dziwny ten lizaczeg, bo nie miał smaku ;_;
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:18
@kasza_w_sprayu: smuteg, mój był z gumom ;v
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:05
Kiedy twoj 6-letni chlopak wysyla nudeski.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:08
Mój wujek ma taki telefon
Odpisz
16 kwietnia 2017, 14:05
u mnie w pszeczkolu ksionc włączał sobie przemówienia Andrzeja Dudy podczas gdy my sklejaliśmy kościoły z papieru
Odpisz
16 kwietnia 2017, 14:07
@Princess_Unattainable: To ile masz lat..?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 14:13
3
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:57
@Princess_Unattainable: Współczuję rodzicom.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:24
W Wielki Czwartek, stojąc przy sztandarze, nagle uświadomiłam sobie, że w myślach zamieniam 0,2 na ułamek zwykły.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:26
@Anielka999: 1/5... Długo myślałaś?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:27
Nie wiem.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 14:41
@Anielka999: Fajniej się zamienia 0,5 na promile
Odpisz