Stan polskich formacji w '39
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Frustrujące
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2017, 10:42
I pomyśleć że elitarne jednostki pancerne III Rzeszy pieprzyły się z tym tak długo
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:45
Srał Thunder
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:32
Wyrwała się z niewoli i wypie**oliła z tego zadupia... Dobre!
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:24
Polska armata z drugiej wojny światowej xd
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:55
jaki gwałt na czołgu
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:26
co to kur.. jest?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:37
to jakaś stara wersja WOT-a czy co?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:16
@RayGuy_Player: To jest War Thunder
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:48
@MajestatycznyMajestat: dziękuję. *daje sstrzałkę w górę*
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:09
japie**ole, jaka beka... ale mają ubaw chłopaki...
Odpisz
9 kwietnia 2017, 15:02
Ale mieliśmy to
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:24
@Brind: To był dobry czołg jak na tamte czasy
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:26
@Brind: A Niemcy to. Dyskusja chyba skończona.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:34
@Sir_Snoge: W 1939? Pierwsze Königstigery pojawiły się 5 lat później.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:38
@Sir_Snoge: We wrześniu 1939 roku siły III Rzeszy używały czołgów PzKpfw I i II którym z łatwością dorównywały polskie 7TP. Pantery zostały wprowadzone do użytku dopiero w 1942 roku więc twoja wiedza jest albo bardzo szczątkowa albo b8.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:45
@Sir_Snoge: tak trochę lata pomyliłeś, 7TP był lepszy od większości czołgów niemieckich w '39 ,ale było ich za mało
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:52
@Brind: Największym problemem 7TP była bardzo niska prędkość obrotu wierzy, która nie nadążała za szybko jadącymi Pz1 i Pz2
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:25
Od kiedy ZIS-30 to Polski czołg?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:26
@CitroenBomba: A nawet nie czołg tylko przeciwpancerne działo samobieżne...
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:13
@CitroenBomba: Nie że polski tylko chyba że miał polskiego orła ale nie jestem pewien :L
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:04
W War Thunder na każdy pojazd możesz dać sobie Znak Polskiej Dywizji Pancernej
Odpisz
20 kwietnia 2017, 11:56
@CitroenBomba: Tak wiem grywam w war thunder :D
Odpisz
9 kwietnia 2017, 19:53
wie ktoś co to za skill na piątym miejscu na jego pasku? jeszcze go nie widziałem w grze jak grałem.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:09
@RumekFuria: a to nie jest przypadkiem wezwanie artylerii?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:57
@Lumaq: no nie jestem pewien... to była chyba inna ikonka.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:40
Polacy polegli w kampanii wrześniowej przegrali głównie przez atak Związku Radzieckiego, totalnie głupie decyzje oficerów oraz braki w ciężkim sprzęcie takim jak właśnie czołgi, które wbrew pozorom niczym nie ustępowały Niemieckim PzKpfw I i II z którymi 7TP mógł się bez problemu równać.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:11
Ale tamtego Panzera jak odrzuciło xD
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:25
to nie bylo az tak śmieszne jak oni sie ryli
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:26
@Sebzer: Bo to są 30-40 latkowie grający w world of gówno
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:28
@maxiu1244: Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to WoT.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:32
@Davido: Jeden ch*j i tak te gry są gówniane.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:33
@maxiu1244: a mógłbyś rozwinąć recenzję?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:42
@DEDENIEBIJDEDE: p2w
Odpisz
9 kwietnia 2017, 11:12
@Davido: bo to war tunder
Odpisz
9 kwietnia 2017, 11:12
@maxiu1244: pierwszy raz słyszę że wot to p2w jak tam nawet czolgi premium są wyrównane a warthunder też nie jest p2w bo tam możesz każdym czolgiem(o ile przebijesz) rozwalić czolg przeciwnika 1 strzalem
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 11:15
@RussiaBall: no bo to realistyczna gra i to jest plansza o nazwie twierdza
Odpisz
9 kwietnia 2017, 11:17
@Dyrektorx: wiem że jest realistyczna
Odpisz
9 kwietnia 2017, 11:42
@maxiu1244:
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 11:00
Biorądz pod uwage fakt że Polski czołg to ten który zgnietli, to...
Odpisz
9 kwietnia 2017, 11:10
@Trash: ale to ruski czołg...
Odpisz