Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wspanialy_ia

21 kwietnia 2017, 10:42

I pomyśleć że elitarne jednostki pancerne III Rzeszy pieprzyły się z tym tak długo

Avatar KapitanKokosel

20 kwietnia 2017, 21:45

Srał Thunder

Avatar MrPawiXpl

19 kwietnia 2017, 22:32

Wyrwała się z niewoli i wypie**oliła z tego zadupia... Dobre!

Avatar Izkaf

19 kwietnia 2017, 21:24

Polska armata z drugiej wojny światowej xd

Avatar FilipC4

19 kwietnia 2017, 20:55

jaki gwałt na czołgu

Avatar maciej2612

19 kwietnia 2017, 20:26

co to kur.. jest?

Avatar RayGuy_Player

19 kwietnia 2017, 19:37

to jakaś stara wersja WOT-a czy co?

Avatar MajestatycznyMajestat

19 kwietnia 2017, 20:16

@RayGuy_Player: To jest War Thunder

Avatar RayGuy_Player

19 kwietnia 2017, 21:48

@MajestatycznyMajestat: dziękuję. *daje sstrzałkę w górę*

Avatar xXkuba22Xx

19 kwietnia 2017, 19:09

japie**ole, jaka beka... ale mają ubaw chłopaki...

Avatar Brind

9 kwietnia 2017, 15:02

Ale mieliśmy to

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Brind

19 kwietnia 2017, 16:45

@Sir_Snoge: tak trochę lata pomyliłeś, 7TP był lepszy od większości czołgów niemieckich w '39 ,ale było ich za mało

Avatar Pogromca_hultai

19 kwietnia 2017, 17:52

@Brind: Największym problemem 7TP była bardzo niska prędkość obrotu wierzy, która nie nadążała za szybko jadącymi Pz1 i Pz2

Avatar CitroenBomba

19 kwietnia 2017, 17:25

Od kiedy ZIS-30 to Polski czołg?

Avatar CitroenBomba

19 kwietnia 2017, 17:26

@CitroenBomba: A nawet nie czołg tylko przeciwpancerne działo samobieżne...

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 20:13

@CitroenBomba: Nie że polski tylko chyba że miał polskiego orła ale nie jestem pewien :L

Avatar CitroenBomba

20 kwietnia 2017, 09:04

W War Thunder na każdy pojazd możesz dać sobie Znak Polskiej Dywizji Pancernej

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2017, 11:56

@CitroenBomba: Tak wiem grywam w war thunder :D

Avatar RumekFuria

9 kwietnia 2017, 19:53

wie ktoś co to za skill na piątym miejscu na jego pasku? jeszcze go nie widziałem w grze jak grałem.

Avatar Lumaq

19 kwietnia 2017, 16:09

@RumekFuria: a to nie jest przypadkiem wezwanie artylerii?

Avatar RumekFuria

19 kwietnia 2017, 16:57

@Lumaq: no nie jestem pewien... to była chyba inna ikonka.

Avatar KatanW10

19 kwietnia 2017, 16:40

Polacy polegli w kampanii wrześniowej przegrali głównie przez atak Związku Radzieckiego, totalnie głupie decyzje oficerów oraz braki w ciężkim sprzęcie takim jak właśnie czołgi, które wbrew pozorom niczym nie ustępowały Niemieckim PzKpfw I i II z którymi 7TP mógł się bez problemu równać.

Avatar Hank1212

19 kwietnia 2017, 16:11

Ale tamtego Panzera jak odrzuciło xD

Avatar Sebzer

9 kwietnia 2017, 10:25

to nie bylo az tak śmieszne jak oni sie ryli

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar RussiaBall

9 kwietnia 2017, 11:17

@Dyrektorx: wiem że jest realistyczna

Avatar Pitrekkk

9 kwietnia 2017, 11:42

Avatar Trash

Edytowano - 9 kwietnia 2017, 11:00

Biorądz pod uwage fakt że Polski czołg to ten który zgnietli, to...

Avatar RussiaBall

9 kwietnia 2017, 11:10

@Trash: ale to ruski czołg...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

Frustrujące

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka