Dzisiaj będziemy pracować w grupach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ikony
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2023, 11:56
U mnie zawsze ja byłam zielonym i niebieskim
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 22:29
Chciałbym się podzielić z wami jako społeczność ,że kończe z memami.Pewnie nie tylko ja czuje się przegrywem z depresją skrywaną pod maską śmieszka.Postanowiłem coś zmienić w swoim życiu .Znaleść sens w czymś innym. W czyms bardziej użytecznym.Piszę to tu tylko dlatego iż czuje ,że zostawiłem tu kawałek życia od ,którego staram się odciąć i pójść dalej.(Chociaż i tak pewnie gówno was to obchodzi)
Odpisz
27 listopada 2018, 21:43
@Blixar: (i)
Odpisz
21 stycznia 2018, 14:18
Ja jestem zielonym i niebieskim. ZAWSZE
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:14
No i jeszcze lider, co mówi co robić. Potem kłamie pani/panu, że wszyscy po równo robili
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:23
jastem zielonym
Odpisz
20 kwietnia 2017, 00:48
Ja zawsze odwalam całą robotę. I w sumie dobrze że inni nic nie robią, zawsze mi tylko koncepcję psują
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:46
Tag yourself, jestem zamułem.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:26
jestem tym co gada
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:11
@mooped: Ty żyjesz?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:18
@pawel4134: ostatnio wróciłem bo siedzę chory i nudze się ._.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:33
@mooped: Woah. Najs. Jeżeli nie byłaś/eś długo to powiem co dodano. Nic oprócz nowych odznak, jeszcze szaleństwo za odznaką "Dociekliwy". Jak dobrze poszukasz to znajdziesz jak ją znaleźć.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:31
W Polsce nie uczy się odpowiednio pracy w grupach, ale chyba charakter też mamy taki, że wolimy być indywidualistami. Jednak gdyby uczyć odpowiednio można byłoby to zniwelować. Ja jednak też nie nauczyłem się pracować w grupie, zawsze wolałem być indywidualistą. Jeśli coś ma być dobrze zrobione, wolę to zrobić sam.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:47
jestem zamuł...przegryw lajf
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:31
Bądź mną.Praca w grupach.Zrób całą robote,zaprezentuj przed facetką i słuchaj jak twoi "koledzy" dostają pochwały a ty siedzisz z boku
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:27
Ja byłem zamułem przydzelonym przez facetkę, który później musiał zrobić CAŁOŚĆ w dwa dni przed pokazem.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:23
Ja tam nic nie robię bo zawsze jeden koleś mówi że mam nic nie robić
#NobodyCares
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:20
Jestem każdym ._.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:46
Ja zawsze odpi***alam 99% roboty......
Je**ny kujon.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:55
@NaiNeko27: Ja byłem 99 % oraz ten co przeczytał prezentacje.
ale zawsze dawałem adnotacje na koniec kto co wykonał, jest tylko moje imię i nazwisko.
dlatego zawsze pytałem nauczycieli czy mogę wykonać tą pracę bez grupy.
Odpisz