Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2023, 11:56

U mnie zawsze ja byłam zielonym i niebieskim

Avatar Blixar

Edytowano - 19 kwietnia 2017, 22:29

Chciałbym się podzielić z wami jako społeczność ,że kończe z memami.Pewnie nie tylko ja czuje się przegrywem z depresją skrywaną pod maską śmieszka.Postanowiłem coś zmienić w swoim życiu .Znaleść sens w czymś innym. W czyms bardziej użytecznym.Piszę to tu tylko dlatego iż czuje ,że zostawiłem tu kawałek życia od ,którego staram się odciąć i pójść dalej.(Chociaż i tak pewnie gówno was to obchodzi)

Avatar XxkillerxX

27 listopada 2018, 21:43

@Blixar: (i)

Avatar inka_2006

21 stycznia 2018, 14:18

Ja jestem zielonym i niebieskim. ZAWSZE

Avatar kotek11311

21 kwietnia 2017, 18:14

No i jeszcze lider, co mówi co robić. Potem kłamie pani/panu, że wszyscy po równo robili

Avatar MrNoneFace

20 kwietnia 2017, 16:23

jastem zielonym

Avatar ghostarcher

20 kwietnia 2017, 00:48

Ja zawsze odwalam całą robotę. I w sumie dobrze że inni nic nie robią, zawsze mi tylko koncepcję psują

Avatar Czokociasteczko

19 kwietnia 2017, 22:46

Tag yourself, jestem zamułem.

Avatar mooped

19 kwietnia 2017, 16:26

jestem tym co gada

Avatar pawel4134

19 kwietnia 2017, 22:11

@mooped: Ty żyjesz?

Avatar mooped

19 kwietnia 2017, 22:18

@pawel4134: ostatnio wróciłem bo siedzę chory i nudze się ._.

Avatar pawel4134

19 kwietnia 2017, 22:33

@mooped: Woah. Najs. Jeżeli nie byłaś/eś długo to powiem co dodano. Nic oprócz nowych odznak, jeszcze szaleństwo za odznaką "Dociekliwy". Jak dobrze poszukasz to znajdziesz jak ją znaleźć.

Avatar Broski

19 kwietnia 2017, 22:31

W Polsce nie uczy się odpowiednio pracy w grupach, ale chyba charakter też mamy taki, że wolimy być indywidualistami. Jednak gdyby uczyć odpowiednio można byłoby to zniwelować. Ja jednak też nie nauczyłem się pracować w grupie, zawsze wolałem być indywidualistą. Jeśli coś ma być dobrze zrobione, wolę to zrobić sam.

Avatar haniohAA

19 kwietnia 2017, 19:47

jestem zamuł...przegryw lajf

Avatar DaKnight

19 kwietnia 2017, 17:31

Bądź mną.Praca w grupach.Zrób całą robote,zaprezentuj przed facetką i słuchaj jak twoi "koledzy" dostają pochwały a ty siedzisz z boku

Avatar XDgierman

19 kwietnia 2017, 17:27

Ja byłem zamułem przydzelonym przez facetkę, który później musiał zrobić CAŁOŚĆ w dwa dni przed pokazem.

Avatar rafken

19 kwietnia 2017, 17:23

Ja tam nic nie robię bo zawsze jeden koleś mówi że mam nic nie robić

#NobodyCares

Avatar DobryKomuch

19 kwietnia 2017, 17:20

Jestem każdym ._.

Avatar NaiNeko27

19 kwietnia 2017, 16:46

Ja zawsze odpi***alam 99% roboty......

Je**ny kujon.

Avatar LIPERS

19 kwietnia 2017, 16:55

@NaiNeko27: Ja byłem 99 % oraz ten co przeczytał prezentacje.
ale zawsze dawałem adnotacje na koniec kto co wykonał, jest tylko moje imię i nazwisko.
dlatego zawsze pytałem nauczycieli czy mogę wykonać tą pracę bez grupy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ikony

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka