W sumie i tak lubię być singlem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2017, 10:40
mój wujek zapłacił 70zł za schabowe z restauracji
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:45
@ALKATRAZ: aha
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:50
@ALKATRAZ: A ile ich zamówił?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:29
@Reaperr: Powiem wam że nie macie co liczyć na odpowieć
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:40
@ALKATRAZ: jeśli w przeciągu 4 minut od tego komentarza nie odpowiesz, twój wujek co miesiąc będzie płacić dodatkowe 300zł za kotlety
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:10
@ALKATRAZ: życzę zdrowia i szczęścia na nowej drodze życia
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 18:03
@dominik581: Chyba on chce jeść kotlety za 300...
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:07
może jakaś większa suma go przekona...
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:07
@dominik581: A co jeśli jego wujek jest najbogatszym człowiekiem na Ziemi i on nawet je schabowe za 1000 zł?
Odpisz
5 lipca 2017, 17:45
wtedy trzeba worek na głowe i do rzeki
Odpisz
5 lipca 2017, 19:39
@dominik581: Pośpieszyłeś się z odpowiedzią.
Odpisz
5 lipca 2017, 20:40
miałem dużo spraw na głowie
Odpisz
5 lipca 2017, 22:07
odpisuj śmieciu
Odpisz
6 lipca 2017, 07:03
@dominik581: Dobrze cfelu.
Odpisz
6 lipca 2017, 11:55
no i gites mahjonez
Odpisz
6 lipca 2017, 15:21
@dominik581: Już ci nie będę odpisywał >:C
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2017, 17:11
co źle zrobiłem?!?!??!?!????!?!!?!?!?!?!!!!!?????!
Odpisz
6 lipca 2017, 17:24
@dominik581: Obrasiłeź mnie!! 1!1!
Odpisz
7 lipca 2017, 10:44
odpowiedziałeś
Odpisz
9 kwietnia 2017, 23:05
Wolę dziewczynę, która sama by tak powiedziała, a nie żeby odpi***alać przed nią jakiś romantyczny szajs żeby zar*chać. Zawsze byłem naturalny i mówiłem to co bym mówił do innych ludzi. Nigdy też nie miałem dziewczyny, ale jeżeli trzeba się bawić w kogoś innego żebym spodobał się jakiejkolwiek dziewczynie, to żadna nie jest tego warta.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 23:08
@Krzyniu: Polać mu!
Odpisz
9 kwietnia 2017, 23:09
Z ręką w sumie dobrze mi się gada.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 23:30
@Krzyniu: "nigdy też nie miałem dziewczyny"
*sadmusic.mp3*
Odpisz
10 kwietnia 2017, 07:51
@Dark123456: Ja miałem i tego żałuję, na szczęście znalazłem sobie idealną partnerkę: Ręke.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:39
@Krzyniu: po co dziewczyna jak ma się Jeja , komputer , rękę i wyobraźnie
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:20
@Krzyniu: ''Nigdy też nie miałem dziewczyny".
Jak 99,999999999999999999999999999999999% Jejowiczów. /s
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:30
@Krzyniu: Ja mam taką :V
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:57
@Karty: tenuczućkiedyjesteśwyjątkowy.exe
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:23
@Karty: NigdyNieMiałamChłopaka.exe
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 22:48
Ja zawsze przy Znajomych
Odpisz
9 kwietnia 2017, 22:54
@absol: A kim jest Znajomych?
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 22:55
@Zlodziej_Ziemniakow: Przyjaciele ,osoby , Ludzie ,
Odpisz
10 kwietnia 2017, 07:22
@absol: Kto to Przyjaciele lub Ludzie ?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 07:50
@FuryGaming: Bliskie osoby
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:20
@absol: czyli kto?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:23
@kot_astronauta: ja
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:05
@Princess_Unattainable: :*
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:51
@absol: Bliskie czego?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:24
@Archeologwinternetach: Zagłady świata.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:04
mam dziewczynę którą bardzo kocham ekhem.....Anko!!!!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:04
@TheBigBC: no i ch*j
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:07
@TheBigBC: Czyli ktoś tutaj ma dziewczyne!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:08
@TheBigBC: Też kocham moją Waifu
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:15
@Jasnowidz: Ja mam! :v
Chyba, że biedny Wittmannek się nie liczy >_>
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:16
@Jasnowidz: Każdy ma też wyobraźnię.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:37
@TheBigBC: nie jesteś jejakiem
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:38
@Jasnowidz: Każdy ma swoją niezastąpioną rękę.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:00
@kasza_w_sprayu: Waifu > ręka
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:26
@TheBigBC: chodzi mi o moja waifu :V
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 17:56
@Archeologwinternetach: Pomyśl o waifu która ma rękę. Ideał...
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:21
@kasza_w_sprayu: Albo ręka która jest twoją waifu. Ręka która ma waifu.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:52
No, wow panie Explorerze.
Ja też.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:28
O nie
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 22:49
Mój kumpel popsuł sobie w ten sposób wiele relacji z wieloma dziewczynami :)
Odpisz