Z wulkanami nie ma żartów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2018, 23:50
ni czaje
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:54
*bierze masło i czeka na Kejdzeja*
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:18
@Stereotypowy_Ziemniak: No jestem
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:16
@Kejdzej: *włącza kamerę* A więc jednak przybył! Oto nasza gwiazda programu - wspaniały Kejdzej! Dziś zgodnie z prośbą naszej widowni przeprowadzę z nim wywiad! *odwraca się w stronę tegożto majestatycznego trylobita* A więc co pan sądzi na temat tego obrazka? Czy nie jest on wg pana trochę obraźliwy dla przedstawicieli pańskiego gatunku? *przystawia nachalnie mikrofon w stronę Kejdzeja*
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:20
@Stereotypowy_Ziemniak: Cóż, sam go robiłem
Trzeba mieć dystans do siebie, nawet, gdy cała rodzina zginęła podczas największego masowego wymierania w historii Ziemi
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:46
@Kejdzej: *ociera łzę* No cóż... Pańska wypowiedź... jest... najbardziej wzruszającym przemówieniem jakie było mi dane usłyszeć... A teraz - pogoda! Tu jutro będzie piździć, a tam pie**olnie. Teraz 15 minut reklam i idziemy lulu do łóżeczek.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:31
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:26
Biedne trylobity
Odpisz
17 kwietnia 2017, 15:28
@Kongacz: By ja
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:21
*Zaczynam*
P
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:29
@Anishogen: O
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:30
@arenak1111: J
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:32
@Anishogen: a
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:48
@kokosek112: *ebało was
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:06
Nie miałam przez długi czas internetów. O co chodzi z tym "P O T Ę Ż N Y M" meme?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:15
@Black_Kitty: Wpisz sobie w Google "POTĘŻNY Gej"
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:25
@Zlodziej_Ziemniakow: Dzięki ci dobry człowieku
Odpisz
9 kwietnia 2017, 17:21
P O T Ę Ż N E W Y M I E R A N I E P E R M S K I E
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:44
Ale Kejdzej żyje
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:45
@lorax12: Poje**ny jakiś.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:46
@lorax12: jedyny któremu się udało
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:49
@benben7: Musi znaleźć samice aby jego gatunek przetrwał
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:59
@maxiu1244: "jedyny"
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:00
@benben7: To niech sam się zapłodni
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:18
@maxiu1244: Albo ktoś jego.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:58
Nie ogarniam tego mema
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:01
trylobity też nie ogarniały i patrz, nie żyją.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:02
*przetwarza dane*
Niedługo umrę! Yay!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:24
nie masz mózgu
Odpisz