Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2019, 23:27
Wyszło na to że pizza to bogactwo
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:50
Pizza to ciasto
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:08
@PaRapps: pizza to pieczywo
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:15
pieczywo to materia
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:21
@Nemezis_: Ludzie to materia
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:29
@PaRapps: Ludzie to debile
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:00
@Dark123456: debile to społeczeństwo
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:32
@Nemezis_: społeczeństwo to ludzie
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:34
@Ptasznik: Ludzie to pieczywo
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:35
@PaRapps: pieczywo to mąka
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:36
@Nemezis_: mąka to zmielone zboże
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:45
@Ptasznik: zielone zborze to trawka
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:56
@Nemezis_: trawka to marychuana
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:59
@Ptasznik: marychuana to faza
Odpisz
10 kwietnia 2017, 22:05
@Nemezis_: faza to odpi***alanie dziwnych rzeczy
Odpisz
10 kwietnia 2017, 22:59
@Ptasznik: odpi***alanie dziwnych rzeczy to lorax
Odpisz
10 kwietnia 2017, 23:02
@Dark123456: lorax to jejowicz
Odpisz
10 kwietnia 2017, 23:12
@Ptasznik: jejowicz to uzytkownik jeja
Odpisz
11 kwietnia 2017, 06:00
@Hey_masky: użytkownim jeja to użytkownik Internetu
Odpisz
12 kwietnia 2017, 20:41
@Ptasznik: użytkownik internetu, przegryw
Odpisz
12 kwietnia 2017, 21:05
@Nemezis_: przegryw to ty xD
Odpisz
14 kwietnia 2017, 00:41
@Ptasznik: ty to 2 osoba liczby pojedynczej
Odpisz
14 kwietnia 2017, 00:42
@Hey_masky: skończcie
Odpisz
14 kwietnia 2017, 06:53
@Dark123456: skończcie to czasownik
Odpisz
14 kwietnia 2017, 12:00
@Ptasznik: czasownik to czas
Odpisz
14 kwietnia 2017, 12:12
@Nemezis_: czas to wszechświat
Odpisz
14 kwietnia 2017, 13:23
@Ptasznik: wszechświat to Duda
Odpisz
14 kwietnia 2017, 14:15
@Nemezis_: duda to prezydent III RP
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:44
@Ptasznik: prezydent III RP to bardzo sławna osoba
Odpisz
15 kwietnia 2017, 13:54
@Hey_masky: bardzo sławna osoba to celebryta
Odpisz
15 kwietnia 2017, 16:38
@Ptasznik: celebryta to znana osoba
Odpisz
15 kwietnia 2017, 16:46
@Hey_masky: znana osoba to ktoś sławny
Odpisz
15 kwietnia 2017, 17:05
@Ptasznik: ktoś sławny to ktoś rozpoznawany
Odpisz
15 kwietnia 2017, 18:20
@Hey_masky: rozpoznawany to Bóg
Odpisz
15 kwietnia 2017, 21:33
@Nemezis_: bóg to wszechmogący
Odpisz
15 kwietnia 2017, 21:42
@Hey_masky: wrzechmogący to nie wiem...
Odpisz
15 kwietnia 2017, 21:48
@Ptasznik: nie wiem to niewiedza
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:40
@Hey_masky: niewiedza to głupota
Odpisz
16 kwietnia 2017, 06:13
@Ptasznik: głupota to Tupaq__(taki jejowicz)
Odpisz
16 kwietnia 2017, 07:19
@Nemezis_: (wiem) Tupaq to raper
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:45
@Ptasznik: raper to GRUPSON
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:58
@Nemezis_: grupson to piosenkarz
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:19
@Ptasznik: piosenkarz to talent
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:19
@Nemezis_: talent to długie ćwiczenia
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:22
@Ptasznik: długie ćwiczenia to brak czasu wolnego
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:26
@Nemezis_: brak czasu wolnego to brak przyjności w życiu
Odpisz
16 kwietnia 2017, 14:27
@Ptasznik: brak przyjności w życiu to brak przyjaciół
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:09
@Nemezis_: Brak przyjaciół to samotność
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:24
@arenak1111: samotnosc to depresja
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:44
@NAPSTABLOOK22: depresja to choroba psychiczna
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:58
@Ptasznik: choroba psychiczna to ADHD
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:28
@Lynx_dugrenier: ADHD to pieczywo
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:30
@mozozaur: pieczywo to pożywienie
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:36
@mozozaur: dzięki że popsuliście mi rozmowę z Nemezis
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:37
@NAPSTABLOOK22: wy patole
Odpisz
16 kwietnia 2017, 17:08
@Nemezis_: heh
Odpisz
16 kwietnia 2017, 17:16
@Ptasznik: heh to śmiech
Odpisz
16 kwietnia 2017, 17:35
@Nemezis_: śmiech to zdrowie
Odpisz
16 kwietnia 2017, 17:36
@Lynx_dugrenier: zdrowie to dłuższe życie
Odpisz
16 kwietnia 2017, 17:57
@Nemezis_: dłuższe życie to wieczność
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:15
@Ptasznik: wieczność to nudy
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:17
@Nemezis_: nudy to wejście na jeja
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:18
@Ptasznik: wejście na jeja to zagubienie w internecie
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:38
@Nemezis_: zagubienie w internecie to oglądanie hentaii
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:45
@Ptasznik: oglondanie hentaii to maaturbacja
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:46
@Nemezis_: masturbacja to orgazm
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:51
@mozozaur: orgazm to plemniki
Odpisz
16 kwietnia 2017, 19:22
@Ptasznik: ludzie powstali z plemnika i jajeczka
Odpisz
16 kwietnia 2017, 19:51
@hubi123456789: ukamieniować!
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:02
@Nemezis_: i powiesić za beniz
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:19
@Ptasznik: haha benis
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:34
@Hey_masky: benis to facet
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:38
@Nemezis_: Facet to człowiek
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:40
@mozozaur: człowiek dokonał wielu odkryć w różnych dziedzinach
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:43
@hubi123456789:
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:45
@Nemezis_: to obrazek obrazek jest kolorowy
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:48
@hubi123456789:
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:01
@Nemezis_: i może przedstawiać ludzi
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:48
@hubi123456789: ludzie to społeczeństwo
Odpisz
28 kwietnia 2017, 06:41
@Nemezis_: społeczeństwo to grupa
Odpisz
28 kwietnia 2017, 06:42
@hubi123456789: grupa mafia
Odpisz
28 kwietnia 2017, 06:50
@Nemezis_: mafia może być włoska
Odpisz
28 kwietnia 2017, 06:53
@hubi123456789: Włosi to makaron
Odpisz
28 kwietnia 2017, 06:55
@Nemezis_: makaron zawiera mąkę
Odpisz
28 kwietnia 2017, 06:59
@hubi123456789: mąka to zboże
Odpisz
28 kwietnia 2017, 13:25
@Nemezis_: zboże to natura
Odpisz
28 kwietnia 2017, 14:13
@hubi123456789: natura to płacenie w naturze
Odpisz
6 maja 2017, 21:35
@Nemezis_: płacenie w naturze to uprawianie buraków
Odpisz
6 maja 2017, 23:05
@hubi123456789: uprawianie buraków to rolnictwo
Odpisz
7 maja 2017, 09:39
@Nemezis_: rolnictwo to traktor
Odpisz
7 maja 2017, 10:04
@hubi123456789: traktor t Ursus
Odpisz
7 maja 2017, 10:30
@Nemezis_: ursus to maszyna
Odpisz
7 maja 2017, 10:37
@hubi123456789: maszyna to technologia
Odpisz
7 maja 2017, 11:36
@Nemezis_: technologia to jeja
Odpisz
7 maja 2017, 12:17
@hubi123456789: jeja to memy
Odpisz
7 maja 2017, 12:23
@mozozaur: memy to powód do życia
Odpisz
7 maja 2017, 12:34
@hubi123456789: Powud do życia to szczęście
Odpisz
7 maja 2017, 12:55
@Nemezis_: szczęście to gdy znajdziesz dyche na chodnik u
Odpisz
7 maja 2017, 13:51
@hubi123456789: gdy znajdziesz dyche na chodniku to BOGACTWO SKU®WYSYNY
Odpisz
15 sierpnia 2018, 01:04
@Nemezis_: well
Odpisz
17 sierpnia 2018, 08:36
@adamon113: o dzień dobry
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:47
Gdzie to można kupić, GDZIE!!!!!
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:47
@Blazesster: na chińskim targu
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:49
po takiej dawce tłuszczu dupy nie ruszam z siedzenia przez tydzień. ..
CZAS RYTUALNEGO POSIŁKU
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:51
@konrado223: po twojej pysznej dupie, nie ruszam zupy z klopa...
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:46
@benben7: ta zupa była z mlekiem,
na mleko mam alergię
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:47
@i_am_stressed_out: *dupa
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:37
@benben7: Ciekawe skąd się tam wzięło mleko
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:46
@namtab_batman: Z fi*ta
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:47
@mozozaur: Znowu ty!
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:43
Bomba kaloryczna
Odpisz
11 kwietnia 2017, 03:36
Pizza czy Lasagne (lazania [ch** wie jak to się pisze])
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:42
raz zawinąłem pizze w taką bułke do kebaba i wrzuciłem do środka spaghetti
onebody
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:22
@siemak: Dobre było?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:39
nie wiesz nawet jak
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:04
ew czcionka impact
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:05
@maks030707: f u j
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:26
@maks030707: aha
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:51
czy wiesz że to była przeróbka piosenki o docie 2?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:53
@konrado223: pizza?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:54
@konrado223: to miał być komentarz odpowiadający na komentarz benbena xd
Odpisz