Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BanalKanal

18 października 2017, 21:32

Dont speak buritto

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 07:03

Hmm... Słyszałam o tym, że Hiszpanie są bardzo przyjąźni, ale najpierw się przywitać "hola" a później "Buenos dias"? Nie za dużo? Zazwyczaj mówią"¡hola! ¿Que tal?" co oznacza "Cześć! Co tam?" Hiszpanie to zazwyczaj mówią nawet do przypadkowych przechodniów.

Avatar QueenOfSuburbia

13 kwietnia 2017, 09:26

Nie wiem czemu jakoś nie lubię Hiszpanii ;-;

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 09:35

@QueenOfSuburbia: Też nie lubię, ale się go uczę w szkole więc ;___; Niemieckiego nie zamierzam się uczyć.

Avatar QueenOfSuburbia

13 kwietnia 2017, 15:09

A właśnie moim ulubionym językiem jest niemiecki ♥

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 19:19

@QueenOfSuburbia: Nie na moje nerwy Niemiecki.

Avatar QueenOfSuburbia

13 kwietnia 2017, 22:05

O najn 😂

Avatar Sadistic_Lady

13 kwietnia 2017, 13:21

Buenos dias? Jeśli się nie mylę, mówi się to do południa, a po południu jest już "buenas tardes".

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 14:37

@Sadistic_Lady: ¿Como te llamas?

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 13:02

Ale to Hiszpański.

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 12 kwietnia 2017, 13:08

A w Meksyku językiem urzędowym jest właśnie język hiszpański.

Hiszpanie długo tam panowali i się przyjął tam ten język.

Avatar polandball1

12 kwietnia 2017, 13:19

@Pandzianikki: większość ludzi są pochodzenia hiszpańskiego

Avatar Dark123456

12 kwietnia 2017, 13:24

@Pandzianikki: Tak właściwie to hiszpański w meksyku nieco się różni ale to dalej hiszpański

Avatar Pandzianikki

12 kwietnia 2017, 15:21

@Dark123456: To samo Stany i Anglia

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 16:06

@Pandzianikki: Nie wiedziałem. Dzięki za ciekawostkę.

Avatar kcelej21

12 kwietnia 2017, 19:00

To nie ciekawostka, to podstawa programowa.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 22:39

@kcelej21: Ale ja nie wiedziałem o tym. Dlatego to dla mnie ciekawostka. Myślałem że mówią po Meksykańsku.

Avatar Sadistic_Lady

13 kwietnia 2017, 13:27

Z tego, co wyczytałam, w całej Ameryce Południowej i Środkowej mówi się po hiszpańsku za wyjątkiem Brazylii, Gujany i Surinamu, a po części także w Belize. Chyba, że coś pomieszałam.

Avatar Hejter_

13 kwietnia 2017, 11:52

Avatar juzi46

13 kwietnia 2017, 09:48

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To będzie bolało

Trzeba brać osobną torbę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka