Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2017, 21:32
Dont speak buritto
Odpisz
13 kwietnia 2017, 07:03
Hmm... Słyszałam o tym, że Hiszpanie są bardzo przyjąźni, ale najpierw się przywitać "hola" a później "Buenos dias"? Nie za dużo? Zazwyczaj mówią"¡hola! ¿Que tal?" co oznacza "Cześć! Co tam?" Hiszpanie to zazwyczaj mówią nawet do przypadkowych przechodniów.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 09:26
Nie wiem czemu jakoś nie lubię Hiszpanii ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2017, 09:35
@QueenOfSuburbia: Też nie lubię, ale się go uczę w szkole więc ;___; Niemieckiego nie zamierzam się uczyć.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 15:09
A właśnie moim ulubionym językiem jest niemiecki ♥
Odpisz
13 kwietnia 2017, 19:19
@QueenOfSuburbia: Nie na moje nerwy Niemiecki.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 22:05
O najn 😂
Odpisz
13 kwietnia 2017, 13:21
Buenos dias? Jeśli się nie mylę, mówi się to do południa, a po południu jest już "buenas tardes".
Odpisz
13 kwietnia 2017, 14:37
@Sadistic_Lady: ¿Como te llamas?
Odpisz
12 kwietnia 2017, 13:02
Ale to Hiszpański.
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2017, 13:08
A w Meksyku językiem urzędowym jest właśnie język hiszpański.
Hiszpanie długo tam panowali i się przyjął tam ten język.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 13:19
@Pandzianikki: większość ludzi są pochodzenia hiszpańskiego
Odpisz
12 kwietnia 2017, 13:24
@Pandzianikki: Tak właściwie to hiszpański w meksyku nieco się różni ale to dalej hiszpański
Odpisz
12 kwietnia 2017, 15:21
@Dark123456: To samo Stany i Anglia
Odpisz
12 kwietnia 2017, 16:06
@Pandzianikki: Nie wiedziałem. Dzięki za ciekawostkę.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 19:00
To nie ciekawostka, to podstawa programowa.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 22:39
@kcelej21: Ale ja nie wiedziałem o tym. Dlatego to dla mnie ciekawostka. Myślałem że mówią po Meksykańsku.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 13:27
Z tego, co wyczytałam, w całej Ameryce Południowej i Środkowej mówi się po hiszpańsku za wyjątkiem Brazylii, Gujany i Surinamu, a po części także w Belize. Chyba, że coś pomieszałam.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 11:52
Odpisz
13 kwietnia 2017, 09:48
Odpisz