Wpadka Polski Dziennika Bałtyckiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2011, 13:03
hhaahahaahahaha xD
Milan wtedy wygrał ! :D
Odpisz
2 września 2019, 23:36
@ronaldinho80: hahahhhaahahahahaahahah
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:52
@Desuv: hahhhhhhaaaaaaaaaaaa
Odpisz
30 marca 2011, 18:02
hahahahaha dobre :)
Odpisz
10 listopada 2010, 21:39
no co? polak pisze po polsku
a poza tym tutaj to słowo jest napisane poprawnie
Odpisz
14 września 2010, 15:30
kuzik ile razy spotkałeś się z tym akurat w kazecie?
Odpisz
22 lutego 2010, 00:54
Jeden wulgaryzm i co wielkie Halo? Głupota to już nikt nie może się wypowiadać jak mu się podoba?
Odpisz
21 lutego 2010, 10:47
wow, w jakiej to gazecie?? ;pp
Odpisz
20 lutego 2010, 13:46
Niektórzy tacy rozgarnięci, że nawet nie wiedzą jak się pisze ich ulubione słowa.
Odpisz
20 lutego 2010, 09:19
o LOL 5/5 xD
Odpisz
19 lutego 2010, 21:58
boskie przeczytalem cale 5/5
Odpisz
19 lutego 2010, 18:41
Wujek z innej gazety mówił mi, że dziennikarze często tak piszą wersje robocze. Tutaj widocznie tak wersja robocza poszła w świat bez edycji. Z kolei brat, który programuje pisze sobie teksty, które przy testowaniu wyświetlają się na ekranie. Najczęściej d u p a, c y c k i, itp. Raz ponoć wyskoczył taki komunikat przy kliencie ;]
Odpisz
19 lutego 2010, 17:09
haha
jaka gazeta.
niedosc ze blad to jeszcze np. 1o8 ;d
5
Odpisz
19 lutego 2010, 15:40
haha ale wpadka 5/5
Odpisz
19 lutego 2010, 11:46
Przeczytajcie całe.
Masa błędów i nawet śmieszne!
Odpisz
19 lutego 2010, 11:24
W wulgaryzmach też popełniają błędy :-D 4/5
Odpisz
19 lutego 2010, 08:22
hehe ale pomyłka to mogą oglądać dzieco :D 4/5
Odpisz