Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ronaldinho80

22 maja 2011, 13:03

hhaahahaahahaha xD
Milan wtedy wygrał ! :D

Avatar Desuv

2 września 2019, 23:36

@ronaldinho80: hahahhhaahahahahaahahah

Avatar soltysior

8 stycznia 2020, 20:52

@Desuv: hahhhhhhaaaaaaaaaaaa

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2011, 18:02

hahahahaha dobre :)

Avatar bartd94

10 listopada 2010, 21:39

no co? polak pisze po polsku
a poza tym tutaj to słowo jest napisane poprawnie

Avatar
Konto usunięte

14 września 2010, 15:30

kuzik ile razy spotkałeś się z tym akurat w kazecie?

Avatar kukiz00

22 lutego 2010, 00:54

Jeden wulgaryzm i co wielkie Halo? Głupota to już nikt nie może się wypowiadać jak mu się podoba?

Avatar adi223

21 lutego 2010, 10:47

wow, w jakiej to gazecie?? ;pp

Avatar Wallace

20 lutego 2010, 13:46

Niektórzy tacy rozgarnięci, że nawet nie wiedzą jak się pisze ich ulubione słowa.

Avatar tomeklejk

20 lutego 2010, 09:19

o LOL 5/5 xD

Avatar maet123

19 lutego 2010, 21:58

boskie przeczytalem cale 5/5

Avatar amanda

19 lutego 2010, 18:41

Wujek z innej gazety mówił mi, że dziennikarze często tak piszą wersje robocze. Tutaj widocznie tak wersja robocza poszła w świat bez edycji. Z kolei brat, który programuje pisze sobie teksty, które przy testowaniu wyświetlają się na ekranie. Najczęściej d u p a, c y c k i, itp. Raz ponoć wyskoczył taki komunikat przy kliencie ;]

Avatar hulaaa

19 lutego 2010, 17:09

haha
jaka gazeta.
niedosc ze blad to jeszcze np. 1o8 ;d
5

Avatar kacperkacper

19 lutego 2010, 15:40

haha ale wpadka 5/5

Avatar grzesiek199608

19 lutego 2010, 11:46

Przeczytajcie całe.
Masa błędów i nawet śmieszne!

Avatar Pikachu

19 lutego 2010, 11:24

W wulgaryzmach też popełniają błędy :-D 4/5

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2010, 08:22

hehe ale pomyłka to mogą oglądać dzieco :D 4/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka