Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Buras

Edytowano - 15 maja 2017, 17:38

wchodzę w maksa
wchodzę w maksa
wchodzę w maksa
papież ćwiczy

Avatar maks030707

13 kwietnia 2017, 00:04

niech ktoś zrobi 10h tego pls (to 5 minut roboty w Camtasii ale mi się nie chce)

Avatar KalkoPl

13 kwietnia 2017, 00:09

@maks030707: Zaraz zacznę przesyłać. Do jutra powinno się pojawić na moim kanale na yt.

Avatar RussiaBall

13 kwietnia 2017, 01:17

@maks030707: jest 1h ale nie remix

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 06:49

@RussiaBall: Jest remix 30 sekundowy i 15 minutowy.

Avatar kasjan132pl

13 kwietnia 2017, 06:53

@KalkoPl: jak się nazywa twój kanał?

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 07:05

@kasjan132pl: To Kalka.

Avatar KalkoPl

13 kwietnia 2017, 10:13

*Kalko
Film nie chce się przesłać. Zaraz spróbuję jeszcze raz.

Avatar KalkoPl

13 kwietnia 2017, 10:48

@KalkoPl: Ciągle wyskakuje „Błąd w przesyłaniu. Spróbuj ponownie.” Do 15 powinno być.

Avatar KalkoPl

17 kwietnia 2017, 20:29

@KalkoPl: Nadal nie wchodzi. Spróbuję kiedy indziej.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 kwietnia 2017, 21:49

@KalkoPl: Nie wchodzi w Maksa?

Avatar KalkoPl

17 kwietnia 2017, 21:50

Niestety.

Avatar Reaperr

17 kwietnia 2017, 17:10

Też muszę poćwiczyć idę poszukać jakiegoś małego maksa.

Avatar JednostkaAspoleczna

17 kwietnia 2017, 14:11

Jako osoba identyfikująca się tym imieniem czuję się trochę zniesmaczony

Avatar jaccku321

13 kwietnia 2017, 07:45

ch**owe.

Avatar MysteryPL77

13 kwietnia 2017, 06:58

i właśnie dla takich rzeczy wchodzę na jeja

Avatar PoProstuJakub

Edytowano - 12 kwietnia 2017, 23:34

Wszyscy ćwiczymy wchodzenie w maksa! :v
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pan też ćwiczy :v

Avatar RussiaBall

12 kwietnia 2017, 23:33

jak by się dało to bym dał 1 godziną wersję ale nie da się to dodałem remix ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pilne

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka