Kiedy bardzo, ale to bardzo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Hobby dla faceta
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2017, 23:58
w ten sposób promują się, wszyscy gadają o nieziemskiej przecenie, a niedługo wbija 2 część a gra nabiła sobie fanów którzy kupią część 2 już za cenę normalną
Odpisz
28 lutego 2018, 06:38
@Ceejtun: Część druga tej gry już wyszła jakiś czas temu. Nawet był już dodatek.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:38
Ja prawie kupiłem, dużo straciłem?
Odpisz
14 kwietnia 2017, 12:56
To serio? bo nie chce sprawdzac
Odpisz
14 kwietnia 2017, 13:36
@Niszczyiel: Prawda
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:16
@Sputnik: Widziałem
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:33
@Niszczyiel: kupiłem
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:52
@kot_astronauta: Ja też
Odpisz
21 kwietnia 2017, 10:41
@Reaper_: Już nie. Teraz za 19 euro
Odpisz
21 kwietnia 2017, 09:33
Jest jeszcze Saints Row 2 za darmo
Odpisz
21 kwietnia 2017, 00:15
ta.. Jakby tak csa przecenili, to by był popyt xD
Odpisz
21 kwietnia 2017, 02:22
@trinty: A teraz nie ma? Mistrz analizowania popytu widzę.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 07:05
@damian2500: nie ma
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:03
Jeśli admin to wstawił, to ja odchodzę z tej strony.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 00:45
@matibal: Bywaj.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:57
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:55
wole pudełkowe wersje a nie jakieś cyber pudełkowe
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:38
@ALKATRAZ: Popieram
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:47
Potwierdzam, kupiłem, nie żałuje.
#TylkoHoracjanie
#Je*baćPielgrzymów
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:01
@gulasz88: #Tylko podziemni
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:02
@panther500: #tylkoimperium
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:02
@panther500: Też na początku nimi grałem, a potem się okazało że nie ma achivmentów za grę nimi :/
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:03
@gulasz88: Ale, ale why ?!
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:05
@panther500: Bo są z dodatku "Disharmony" a nie z podstawki, a twórcy nie dorobili do niego osiągnięć
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:06
@gulasz88: nieeeee
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:21
Heh, patrzac na ocene gry to zajebista okazja.
Odpisz