Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2017, 10:21
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:35
@Blue_caT:
Odpisz
23 lipca 2017, 09:30
@Blue_caT: [ODKOP] Czy tylko ja się tego spodziewałem?
Odpisz
23 lipca 2017, 09:51
Ten orazek był w poczekalni więc mogłeś się spodziewać.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 22:17
@Blue_caT:
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:20
Właśnie obejrzałem, Scotsman umarł, ale przeżył lol
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:28
@SteelFoxi: Umarł, jak wojownik.
Poległ na polu bitwy.
Doje**ł obelgami jedno z najpodlejszych kreatur na świecie.
I dlatego go kocham :>
Odpisz
19 kwietnia 2017, 07:08
@jarek200211: Wkur#ił bym się że spojler ale oglądałem.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:00
@SteelFoxi: CELTYCKIE RUNY RZĄDZĄ!
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:54
@SteelFoxi: Ubierz się bo się przeziębisz!
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 13:53
Mam słabość do Ashi, jest zbyt urocza ;-;
Odpisz
19 kwietnia 2017, 12:26
Eee... Taktyczne pytanie.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:34
Samuraj Jack sezon 5 :L
Odpisz
19 kwietnia 2017, 07:41
Obrazek obrazkami ale chce życzyć zdanego na 90% egzaminu gimnazjalnego! Połamania długopisów towarzysze
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 08:24
@Attero: a my do szkoły iść nie musimy
Odpisz
19 kwietnia 2017, 08:26
@mamrek: zalety 1 i 2 Gimbazjum
Odpisz
19 kwietnia 2017, 08:30
@Edward_Kenway: w przyszłości nie będzie tak kolorowo, bo gimnazja likwidują
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:00
@mamrek: niestety
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:54
Czy tylko ja uważam, że Ashi wygląda w niektórych scenach za słodko?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 11:40
Oj tam :v
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:47
Ta po lewo całkiem r*chable ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 08:44
@Sh4deniac: T H I C C
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:48
@andi12345: E X T R A T H I C C
Odpisz
19 kwietnia 2017, 11:09
@Sh4deniac: Taka ciasniutka, fajniutka
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:13
Jacek pls
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:04
Przecież. To. MACHO MAN RANDY SAVAGE!!!!!!
Odpisz
19 kwietnia 2017, 07:27
Rysiek, to Ty?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:52
5 bo dzięki że przypomniałeś mi o nowym odcinku SJ
Odpisz
16 kwietnia 2017, 19:18
Niemen żyje?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 17:19
Wygląda jak Alfons.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:18
ja tak mam
Odpisz