Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Mametchi_Pro_Student

28 maja 2021, 18:55

Dokładnie.
+1

Avatar Quackmore

10 sierpnia 2022, 04:19

rigcz

Avatar ziemniaczki_j1234e

4 stycznia 2020, 08:10

mam 2 ryby i będę mieć kota i co

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 21:33

Czy tylko ja nie rozumiem co jest fajnego w rybkach?
Mój kolega ma i zawsze jak u niego jestem to je straszę xD
No ale na dłuższą metę to nwm co w nich jest ciekawego :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

20 kwietnia 2017, 17:48

Niektórych uspokaja i relaksuje ,takie patrzenie na monotonne pływanie rybek.

Avatar MajaNocnaFuria

24 stycznia 2018, 14:14

Rybki niektórych relaksują, albo jak ktoś nie ma miejsca na większe zwierzę, to ma rybki. Tyle. Nie wiem czemu je straszysz, pewnie jakbyś zobaczył o wieeeele większą od ciebie istotę, która cię stuka, nasrałbyś pod siebie...

Avatar MajaNocnaFuria

24 stycznia 2018, 14:10

Niby dlaczego dziecko jest według tego obrazka 'najnormalniejsze'? Nie wszyscy są na nie gotowi, albo po prostu nie chcą niańczyć obsmarkanego, srającego pod siebie smroda. No, ja bym nie chciała w wieku 16 lat zajść w ciążę tylko po to, aby zmieniać jebiące moczem pieluchy. Nie wiem co ludzie w nich takiego widzą. Doświadczyłam tego, gdy mały debil dotykał mojej kolekcji, rzygał na ciotkę, albo obsraną pieluchą łaził po moim kocyku. Ohyda, nie chcę tego w życiu doświadczyć.

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2017, 07:48

fajnie, mam psa i dwa szczury

Avatar Xenomorph_Master

25 lipca 2017, 23:56

Masz szczurki? *-* Jesteś jedną z nie wielu jejowiczek która ma szczurki *-*

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2017, 13:57

@Xenomorph_Master: nie jestem jejowiczką

Avatar Xenomorph_Master

25 lipca 2017, 23:55

meeeech miałam kilka pająków (polnych), gąsienice i MNÓSTWO innych owadów, dwa psy i wiele innych. Aktualnie 4 szczurki (jeden umarł :'c), susła, psa (też jeden umarł :''c), miałam chomika no i ptasznika (zdjęcie poniżej)

Avatar Filipsss

4 lipca 2017, 17:10

Co jak mam psa kota i ryby? xd

Avatar Rafik005

22 czerwca 2017, 09:29

mam rybki

Avatar Kto_Inny

21 kwietnia 2017, 08:46

do którego to się zalicza?

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

20 kwietnia 2017, 17:57

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2017, 23:51

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2017, 23:34

A gdzie wąż?

Avatar Krzyniu

20 kwietnia 2017, 19:53

Dlaczego gówniak jest na początku?

Avatar Quervik

20 kwietnia 2017, 20:42

@Krzyniu: Ten mem chyba jest do góry nogami

Avatar Quervik

20 kwietnia 2017, 14:47

Dlaczego ostatni i pierwszy obrazek nie są zmienione miejscami.

Avatar lorax12

20 kwietnia 2017, 18:54

@Quervik: bo tak nie powinno być?

Avatar Quervik

20 kwietnia 2017, 20:02

@lorax12: Czekaj... Nie poznałem Cię Lorax senpai

Avatar lorax12

20 kwietnia 2017, 20:07

@Quervik: to znaczy, że dobrze się transformuje

Avatar Staropolanka_Niegazowana

20 kwietnia 2017, 19:55

gdzie jest pou?

Avatar gobo333

Edytowano - 20 kwietnia 2017, 14:40

Lolita slave doll?

Avatar lorax12

20 kwietnia 2017, 18:55

@gobo333: robimy zrzutkę?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Rel

Totalnie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Młodzi gniewni

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka