Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 października 2019, 22:29

Nie ma to jak dark souls 100% bez zgonu

Avatar qaz123

17 kwietnia 2017, 19:47

Dark souls nie jest wcale aż takie trudne, wystarczy się przyzwyczaić do mechaniki i poćwiczyć nad unikami.

Avatar CoolSceleton95

3 maja 2017, 07:53

@qaz123:
-dark souls
-nie jest trudne
wybierz jedno

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2017, 09:14

@qaz123: No żadna gra nie jest trudna jak się w nią długo gra ja robiłem ostatnio w Hitmanie Silent Asasin na profesjonalu i wtedy zauważyłem że trudne gry są lepsze bo sie nie nudzą

Avatar qaz123

3 maja 2017, 09:44

@CoolSceleton95: Dlaczego nie oba? Dark souls jest nie tyle trudna, co wymagająca. Nie prowadzi gracza za rączke, tylko uczy sterowania i karze sobie radzić. Poza tym wymaga jeszcze UCZENIA SIE przeciwników (a zwłaszcza bossów)

Avatar Slenderowiec2012

3 maja 2017, 12:49

@CoolSceleton95: Ta gra NIE JEST trudna. Jedyną frustrującą rzeczą (przynajmniej dla mnie) było sterowanie i interfejs.

Avatar qaz123

3 maja 2017, 12:50

@Slenderowiec2012: Na padzie jest dobre sterowanie.

Avatar Slenderowiec2012

3 maja 2017, 12:58

@qaz123: Dla mnie nie było, ale to kwestia gustu.

Avatar arenak1111

4 maja 2017, 07:21

@qaz123: Pad od PS3/PS4 = Dark Souls nieco ponad 200 śmierci
Klawiatura = pierdyliard śmierci i nieukończonego gry

Avatar qaz123

4 maja 2017, 08:40

@arenak1111: Ja osobiście polecam pad od xbox 360. Daje naprawde fajną immersje.

Avatar kot_astronauta

3 maja 2017, 18:26

Ta statystyka pokazuje że aż 10% graczy którzy kupili dark souls nawet w niego nie zagrało.

Avatar Rander

3 maja 2017, 23:23

@kot_astronauta: Więc 0.8% nigdy nie zginęło?

Avatar kot_astronauta

3 maja 2017, 23:27

@Rander: tak /s

Avatar FullPain

3 maja 2017, 13:19

Damn casuals!

Avatar KalkoPl

17 kwietnia 2017, 21:28

To jak nie posiadanie odznaki „Konto bez ograniczeń!” na Jeja.

Avatar sylwon1234

3 maja 2017, 11:42

@KalkoPl: Za co jest?

Avatar KalkoPl

3 maja 2017, 11:49

@sylwon1234: Za potwierdzwnie konta mailem potwierdzającym.

Avatar Diabolo1

3 maja 2017, 10:24

Avatar siemak

17 kwietnia 2017, 19:36

może ktoś kupił i zapomniał zagrać?

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 15:11

@siemak: Albo to jakiś pro gracz.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2017, 06:50

W dark souls?

Avatar RpLay

17 kwietnia 2017, 19:52

Kiedy ktoś nie ma osiągnięcia w payday 2 ,,załóż maskę"

Avatar kasjan132pl

17 kwietnia 2017, 20:11

@RpLay: są też osiągnięcia za zakup pierwszej broni, pierwszą modyfikację broni itp

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 23:56

@RpLay: Smutnym jest fakt, że ledwie 50% posiadaczy terrari ma odnake za zcięcie drzewa.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 12:10

Tak bardziej 60% chyba.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 15:10

51.8% graczy w statystykach steam.

Avatar Jokez123

Edytowano - 17 kwietnia 2017, 19:58

ciekawe czy da się tą gre przejść bez śmierci?

Avatar NerFii

17 kwietnia 2017, 20:10

@Jokez123: Przeszedlem :P KU*WA ZNOWU POMYLILO MI SIE Z DIABLO

Avatar Krybex101

17 kwietnia 2017, 19:45

Takie pytanie nie na temat obrazka: kuzyn ma problem z grą Warframe i ma pobraną grę ale wyskakuje mu błąd że nie może pobrać aktualizacji. Ktoś pomoże?

Avatar siemak

17 kwietnia 2017, 19:53

@Krybex101: za mało pamięci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Młodzi gniewni

To by wystarczyło

Dobrze czasem się oderwać

Płać pan

Tacy to pożyją

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka