Najczęściej zdobywane osiągnięcie w Dark Souls
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Żartownisie
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2019, 22:29
Nie ma to jak dark souls 100% bez zgonu
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:47
Dark souls nie jest wcale aż takie trudne, wystarczy się przyzwyczaić do mechaniki i poćwiczyć nad unikami.
Odpisz
3 maja 2017, 07:53
@qaz123:
-dark souls
-nie jest trudne
wybierz jedno
Odpisz
3 maja 2017, 09:14
@qaz123: No żadna gra nie jest trudna jak się w nią długo gra ja robiłem ostatnio w Hitmanie Silent Asasin na profesjonalu i wtedy zauważyłem że trudne gry są lepsze bo sie nie nudzą
Odpisz
3 maja 2017, 09:44
@CoolSceleton95: Dlaczego nie oba? Dark souls jest nie tyle trudna, co wymagająca. Nie prowadzi gracza za rączke, tylko uczy sterowania i karze sobie radzić. Poza tym wymaga jeszcze UCZENIA SIE przeciwników (a zwłaszcza bossów)
Odpisz
3 maja 2017, 12:49
@CoolSceleton95: Ta gra NIE JEST trudna. Jedyną frustrującą rzeczą (przynajmniej dla mnie) było sterowanie i interfejs.
Odpisz
3 maja 2017, 12:50
@Slenderowiec2012: Na padzie jest dobre sterowanie.
Odpisz
3 maja 2017, 12:58
@qaz123: Dla mnie nie było, ale to kwestia gustu.
Odpisz
4 maja 2017, 07:21
@qaz123: Pad od PS3/PS4 = Dark Souls nieco ponad 200 śmierci
Klawiatura = pierdyliard śmierci i nieukończonego gry
Odpisz
4 maja 2017, 08:40
@arenak1111: Ja osobiście polecam pad od xbox 360. Daje naprawde fajną immersje.
Odpisz
3 maja 2017, 18:26
Ta statystyka pokazuje że aż 10% graczy którzy kupili dark souls nawet w niego nie zagrało.
Odpisz
3 maja 2017, 23:23
@kot_astronauta: Więc 0.8% nigdy nie zginęło?
Odpisz
3 maja 2017, 23:27
@Rander: tak /s
Odpisz
3 maja 2017, 13:19
Damn casuals!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:28
To jak nie posiadanie odznaki „Konto bez ograniczeń!” na Jeja.
Odpisz
3 maja 2017, 11:42
@KalkoPl: Za co jest?
Odpisz
3 maja 2017, 11:49
@sylwon1234: Za potwierdzwnie konta mailem potwierdzającym.
Odpisz
3 maja 2017, 10:24
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:36
może ktoś kupił i zapomniał zagrać?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:11
@siemak: Albo to jakiś pro gracz.
Odpisz
3 maja 2017, 06:50
W dark souls?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:52
Kiedy ktoś nie ma osiągnięcia w payday 2 ,,załóż maskę"
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:11
@RpLay: są też osiągnięcia za zakup pierwszej broni, pierwszą modyfikację broni itp
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:56
@RpLay: Smutnym jest fakt, że ledwie 50% posiadaczy terrari ma odnake za zcięcie drzewa.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 12:10
Tak bardziej 60% chyba.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:10
51.8% graczy w statystykach steam.
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 19:58
ciekawe czy da się tą gre przejść bez śmierci?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:10
@Jokez123: Przeszedlem :P KU*WA ZNOWU POMYLILO MI SIE Z DIABLO
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:45
Takie pytanie nie na temat obrazka: kuzyn ma problem z grą Warframe i ma pobraną grę ale wyskakuje mu błąd że nie może pobrać aktualizacji. Ktoś pomoże?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:53
@Krybex101: za mało pamięci
Odpisz