Z paczki to każdy potrafi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Należy się za piękne oczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2018, 18:51
Ciekawe skąd ma proszek do pieczenia do ciasta napewno nie z torebki
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 19:36
eeem.. a ona to niby nie robi z torebki..?
i jeszcze niech powie, że ciasto sama piecze...
-.-
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:58
A to już nie można piec samemu ciasta?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:47
@NightFox: można, a nawet trzeba, tylko że te największe "kucharki" tak na prawdę w większości przypadków wszystko mają kupne, zwłaszcza ciasta..
Odpisz
21 kwietnia 2017, 17:08
Niestety prawda jest taka że nawet w cukierniach robią już wszystko z proszku.....
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:19
@TheVellox46: no tak, tam to już nie wiadomo, ale chodzi o te "kury domowe", " panię domu", która/które się pultają ale same nie są lepsze..
Odpisz
14 maja 2017, 10:38
typowa kobieta: sama kosi zboże, sama robi mąkę, sama doi krowę, sama ma gospodarstwo rolne z którego ma składniki, sama wymyśla przepis, sama robi ciasto, sama rozpala i utrzymuje ogień swoją ognio-maszyną na pedały
Odpisz
27 grudnia 2017, 16:15
Moja mama sama robi ciasta :v
Odpisz
27 grudnia 2017, 17:08
no i bardzo dobrze. :)
swoją drogą moja też, ale zakalce często wychodzą xd
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:12
"Mistsz painta"
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:54
A córeczka to co? Bo wygląda na to że też w garze wylądowała :D
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:49
Nie wiem czemu, ale coś mi mówi, że to Pan A miał taką sytuację w domu.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:45
bylo
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:29
Co taka wysoka nota?
Jak dla mnie to takie 2/10 :/
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:31
bo Dem :F
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:31
Dobre oceny bo to dem.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:31
@kubakk12: Kto to?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:33
Jakub Dębski, Dem3000, Demland, nic nie mówi?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:34
@kubakk12: Nie, lul
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:35
wyguglaj se
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:30
To masz problem. Sorry musiałem.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:43
@qaz123: Gratulacje, rozbiłeś bank!!! 100!!!
Czyli będziesz mógł/mogla (jestem na fonie)
wybrać mi avka spośród wysłanych i będe go nosił przez 2 tygodnie.
Za chwile wszystkie podeslane wsawie do mojej galerii ale najpierw musze zrobić instaling aby znowu go nie robic w pogotowiu o 23:45
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:34
@qaz123: Narysuj go.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:43
Ale już wybrał xd
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:00
:(
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:13
Jego ręce na drugim obrazku
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:27
bylo
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:28
@Niszczyiel: link? ja nie znalazłem osobiście, może źle szukam
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:25
#realistyczneReklamy
Odpisz