Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

22 kwietnia 2018, 18:51

Ciekawe skąd ma proszek do pieczenia do ciasta napewno nie z torebki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 kwietnia 2017, 19:36

eeem.. a ona to niby nie robi z torebki..?
i jeszcze niech powie, że ciasto sama piecze...

-.-

Avatar NightFox

19 kwietnia 2017, 20:58

A to już nie można piec samemu ciasta?

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 21:47

@NightFox: można, a nawet trzeba, tylko że te największe "kucharki" tak na prawdę w większości przypadków wszystko mają kupne, zwłaszcza ciasta..

Avatar TheVellox46

21 kwietnia 2017, 17:08

Niestety prawda jest taka że nawet w cukierniach robią już wszystko z proszku.....

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 18:19

@TheVellox46: no tak, tam to już nie wiadomo, ale chodzi o te "kury domowe", " panię domu", która/które się pultają ale same nie są lepsze..

Avatar Krzyzak_Ball

14 maja 2017, 10:38

typowa kobieta: sama kosi zboże, sama robi mąkę, sama doi krowę, sama ma gospodarstwo rolne z którego ma składniki, sama wymyśla przepis, sama robi ciasto, sama rozpala i utrzymuje ogień swoją ognio-maszyną na pedały

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2017, 16:15

Moja mama sama robi ciasta :v

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2017, 17:08

no i bardzo dobrze. :)
swoją drogą moja też, ale zakalce często wychodzą xd

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 16:12

"Mistsz painta"

Avatar Karricjusz

21 kwietnia 2017, 15:54

A córeczka to co? Bo wygląda na to że też w garze wylądowała :D

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 13:49

Nie wiem czemu, ale coś mi mówi, że to Pan A miał taką sytuację w domu.

Avatar Nilciaxd

21 kwietnia 2017, 13:45

bylo

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 19:29

Co taka wysoka nota?
Jak dla mnie to takie 2/10 :/

Avatar kubakk12

19 kwietnia 2017, 19:31

bo Dem :F

Avatar qaz123

19 kwietnia 2017, 19:31

Dobre oceny bo to dem.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 19:31

@kubakk12: Kto to?

Avatar kubakk12

19 kwietnia 2017, 19:33

Jakub Dębski, Dem3000, Demland, nic nie mówi?

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 19:34

@kubakk12: Nie, lul

Avatar kubakk12

19 kwietnia 2017, 19:35

wyguglaj se

Avatar qaz123

19 kwietnia 2017, 20:30

To masz problem. Sorry musiałem.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 20:43

@qaz123: Gratulacje, rozbiłeś bank!!! 100!!!
Czyli będziesz mógł/mogla (jestem na fonie)
wybrać mi avka spośród wysłanych i będe go nosił przez 2 tygodnie.
Za chwile wszystkie podeslane wsawie do mojej galerii ale najpierw musze zrobić instaling aby znowu go nie robic w pogotowiu o 23:45

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 12:34

@qaz123: Narysuj go.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 12:43

Ale już wybrał xd

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 13:00

:(

Avatar NineTailedFox

19 kwietnia 2017, 20:13

Jego ręce na drugim obrazku

Avatar Niszczyiel

19 kwietnia 2017, 19:27

bylo

Avatar kubakk12

19 kwietnia 2017, 19:28

@Niszczyiel: link? ja nie znalazłem osobiście, może źle szukam

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 19:25

#realistyczneReklamy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Należy się za piękne oczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Typowy NPC

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka