Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2017, 15:54
Zmieniło się na lepsze. To się porobiło.
Odpisz
1 maja 2020, 20:01
@Nanook: na gorsze, teraz coraz dziwniej wygladaja
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:55
Gimbuski za trzy lata:
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:04
@Anielka999: Osz Ty śmieszku, a ja odświeżam i odświeżam ; - ;
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:53
@Anielka999:
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:12
@miki864: ja tak samo
Odpisz
3 czerwca 2017, 15:34
@Anielka999: o ty śmieszku nabrałam się :D
Odpisz
1 października 2019, 21:57
@Anielka999: jest 2019 a ja nadal się nabieram
Odpisz
12 września 2017, 19:40
Ma ktoś przypadkiem wehikuł czasu?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:44
przykro mi ale, czasy się zmieniają.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:25
@NineTailedFox: nie zawsze na lepsze
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:48
@NineTailedFox: Nienawidzę stawiania, przecinków w złych, miejscach
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:51
@noszkurnawszystkozajete: Człowieku, to tylko przecinek!
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:34
@NineTailedFox: a właśnie że, to aż przecinek
c;
Odpisz
21 kwietnia 2017, 17:58
@NineTailedFox: Super Nick :)
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 00:26
@noszkurnawszystkozajete: Ale Ale to pseudonim Alka - przyjaciela jego. A to, że z małej litery, to znaczy, że nie ma szacunku do Aleksandra. :C
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:44
To chyba dobrze...?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 17:39
perfekcyjny avatar
Odpisz
21 kwietnia 2017, 17:41
@Matexustrix:
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:56
Yhm ta.... Ta po prawej na pewno ma 16... A z resztą co ci przeszkadza ta gimbuska jak po lewej ? Za ładnie wygląda ? Po prostu umie się malować ? Czasy się zmieniają nie zawsze tylko na gorsze luzuj zwieracze....
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:23
@panther500: Malowanie się w tak młodym wieku niszczy cerę
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:23
@panther500: Czasy się zmieniają, ale jedno nigdy się nie zmienia...
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:51
@SamurajSonia: A kiedy nie niszczy?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:59
@SamurajSonia: Malowanie się niszczy cerę w każdym wieku, whoops
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 16:11
@SomebodyNobody: @wiking101
Skóra dojrzała mniej się niszczy niż skóra młodej dziewczyny, poza tym jak jest ładna i zadbana to nie musi się malować. Też znaczenie ma ilość tapety położonej na twarz. Poza tym taka 16-tka z mocnym makijażem w wieku 20 lat bez niego będzie wyglądała jak 40-tka.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:18
@SamurajSonia: Ale jeśli ten makijaż jest bardzo lekki to co to komu przeszkadza i co niby niszczy
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:24
@panther500: To już inny wypadek, bardziej odnosiłam się do szpachli na twarzy. Niestety niewiele młodych dziewczyn stosuje lekki makijaż.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:57
@SamurajSonia: 3 gimnazjum, klasa składająca się z 7 chłopaków + 21 dziewczyn, 3/21 używają mocniejszego makijażu niż te podkreślenia i nie wiem, uwydatnienia ? Nie znam się na tym zbytnio co do nazw
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:11
@SamurajSonia: W sumie się zgodzę, albo nie noszą wcale, jak ja na przykład, bo są zbyt leniwe/nie potrzebują, albo full szpachla i panda na oczach. Kiedyś się nauczą ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:03
@panther500: Jednakże to mała grupa dziewczyn, na skalę światową już jest o wiele więcej. Zapewne miałeś na myśli kredkę do oczu/eyeliner i cienie do powiek.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 21:05
@SomebodyNobody: Może się nauczą a może nie, zależy kiedy się zorientują, że to takie dobre nie jest o3o Ja należę do grupy zbyt leniwych, wolę dłużej pospać~
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:53
Nie wiem czy wiesz, ale...
Czasy się zmieniają.
W tym wypadku na lepsze.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:52
niedlugo 2018 ... czekam na mema tw autorstwa
Odpisz
21 kwietnia 2017, 08:44
Nie wiadomo, co gorsze
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:25
zara nie będzie gimbów to nie będzie obrazków (o nie)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:19
tak to jest jak przesiedzisz w jednej klasie 5 lat
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 20:56
Rozumiem że oczekujesz że 15-16 -latki będą się ubierać w całości na różowo? Nie sądzę że dziewczyny które mają więcej niż 13 lat chętnie się tak ubierają...
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:24
@ZpanikowanyPilot: Z tego co wiem Magda Gessler ma więcej niż 13 lat
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 21:29
@Nyroe: Bo ona to jest takim dużym dzieckiem " tutaj krzyknę... tutaj rzucę talerzem a potem znowu krzyknę"
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:44
@ZpanikowanyPilot: A jak któraś kobieta zwyczajnie lubi różowy?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:03
@ciamciol: OK, widzę że trochę osób mnie nie zrozumiało, nie chodziło mi o jakąś różową bluzkę buty czy jakiś dodatek. W kolor różowy ubierają się kobiety w każdym wieku, jednakże chodziło mi o kolor różowy w odniesieniu do obrazka, czyli wszystko w pstrokatym koloru różu, który o ile jest na całej garderobie wręcz przeszkadza. Osoby młodsze jak i starsze mają pełne prawo się tak ubierać i tego im nie zabraniam. Jednak zauważyłam że osoby w wieku (jak wcześniej zaznaczyłam) 15-16 lat ubierają się z odrobinę większym poczuciem smaku często też tak jak dyktuje im moda.
Źle to ujęłam w komentarzu, przyznaje, ale mam nadzieję że wyjaśniłam o co mi chodzi i rozgoniłam wątpliwości.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:03
@ZpanikowanyPilot: Teraz nie ale uwierz, że kiedyś przechadzając się po gimnazjum było to częstym widokiem
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:16
@ZpanikowanyPilot: rozowy jest ostatnio bardzo modny wiec duzo osob ubiera sie na rozowo
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:49
@srarwars: teraz czasami tez mozna spotkac rozowe pieknosci
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:46
Żalisz się czy chwalisz?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 20:44
Chyba raczej w tym kontekście "gimnazjalistki", ale mogę się mylić.
Odpisz