Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Młodzi gniewni
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2017, 12:42
R jak Ruszaj do przodu
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:43
Z 5 nie da się wrzucić wstecznego, taka "wada" skrzyń biegów :D
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:03
@Monster_: da sie, najpierw na luz pozniej RAKIETAA
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:29
@kashaa: Koła kręcące się w przed blokują skrzynię tak, że nie wrzucisz na wsteczny ;)
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:33
@kashaa: nawet strongman by nie wrzucił z 5 na wsteczny
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:34
@kashaa: Jakbyś włączył wsteczny podczas jazdy w przód, to skrzynia w pi**u
Odpisz
23 kwietnia 2017, 09:00
@NightFury13: zbysiu nie wrzuci?..
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:01
Wcale nie! Ten tryb przywołuje parę ludzi w białych ubraniach z wielkimi literami „R”.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 01:57
@KalkoPl: moja krew
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:56
R-rozpie**ol drogowy
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:54
to jest rura...
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:19
to nie teyb rajdowy... to teyb rakiety
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:53
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:48
@KarpZLidla: Pan Franciszek :D
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:05
1 2 3 4 5 i R jak Rakieta
Odpisz
20 kwietnia 2017, 00:00
?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:13
@frytki112: Jak będziesz kiedyś jechał autem, to przy 100 km/h przełącz na tryb rajdowy (R). Przy postoju to będzie po prostu wsteczny, ale przy wysokiej prędkości - tryb rajdowy.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 00:01
to nie jest tryb rajdowy tylko tak zwane "repetum" jak je się załączyć przy 120 km/h to tłoki dostają dodatkowej "mocy".
Odpisz
20 kwietnia 2017, 00:41
@mikmik: A to nie wsteczny? ;-;
Odpisz
20 kwietnia 2017, 00:52
nie
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 01:02
@DAVJD: Ok.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 02:10
@mikmik: Fajny awatar
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:50
wiesz jest coś takiego jak sarkazm ale tak masz racje "R" to "Reverse" czyli "wsteczny". Ale spróbuj przy 120 km/h wbić "R" to powitasz tłoki wyskakujące przez maskę.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:56
@mikmik: Plus dla Ciebie, dobra zarzutka.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 03:29
I najszybciej wjedź bagażnikiem w samochód za sobą XD
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 23:01
Nie mam auta. ani prawa jazdy. Ani stanu emocjonalnego w normie
Odpisz
19 kwietnia 2017, 23:10
masz mój miecz
Odpisz
19 kwietnia 2017, 23:15
Masz mój łuk
Odpisz
19 kwietnia 2017, 23:18
I mój ból istnienia
Odpisz
19 kwietnia 2017, 23:27
Masz moje słowo " Deus Vult "
Odpisz