Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hardkor968

28 kwietnia 2017, 12:42

R jak Ruszaj do przodu

Avatar Monster_

20 kwietnia 2017, 07:43

Z 5 nie da się wrzucić wstecznego, taka "wada" skrzyń biegów :D

Avatar kashaa

21 kwietnia 2017, 12:03

@Monster_: da sie, najpierw na luz pozniej RAKIETAA

Avatar Monster_

21 kwietnia 2017, 12:29

@kashaa: Koła kręcące się w przed blokują skrzynię tak, że nie wrzucisz na wsteczny ;)

Avatar NightFury13

21 kwietnia 2017, 12:33

@kashaa: nawet strongman by nie wrzucił z 5 na wsteczny

Avatar Ensis

21 kwietnia 2017, 12:34

@kashaa: Jakbyś włączył wsteczny podczas jazdy w przód, to skrzynia w pi**u

Avatar ZbigniewTrzynoga

23 kwietnia 2017, 09:00

@NightFury13: zbysiu nie wrzuci?..

Avatar KalkoPl

21 kwietnia 2017, 18:01

Wcale nie! Ten tryb przywołuje parę ludzi w białych ubraniach z wielkimi literami „R”.

Avatar Ananas_diary

22 kwietnia 2017, 01:57

@KalkoPl: moja krew

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 15:56

R-rozpie**ol drogowy

Avatar MineDan

21 kwietnia 2017, 14:54

to jest rura...

Avatar CoolSceleton95

21 kwietnia 2017, 14:19

to nie teyb rajdowy... to teyb rakiety

Avatar KarpZLidla

21 kwietnia 2017, 12:53

Avatar miki864

21 kwietnia 2017, 13:48

@KarpZLidla: Pan Franciszek :D

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2017, 18:05

1 2 3 4 5 i R jak Rakieta

Avatar frytki112

20 kwietnia 2017, 00:00

?

Avatar sylwon1234

20 kwietnia 2017, 16:13

@frytki112: Jak będziesz kiedyś jechał autem, to przy 100 km/h przełącz na tryb rajdowy (R). Przy postoju to będzie po prostu wsteczny, ale przy wysokiej prędkości - tryb rajdowy.

Avatar mikmik

20 kwietnia 2017, 00:01

to nie jest tryb rajdowy tylko tak zwane "repetum" jak je się załączyć przy 120 km/h to tłoki dostają dodatkowej "mocy".

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2017, 00:41

@mikmik: A to nie wsteczny? ;-;

Avatar DAVJD

20 kwietnia 2017, 00:52

nie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 kwietnia 2017, 01:02

@DAVJD: Ok.

Avatar MR_Lizard

20 kwietnia 2017, 02:10

@mikmik: Fajny awatar

Avatar mikmik

20 kwietnia 2017, 09:50

wiesz jest coś takiego jak sarkazm ale tak masz racje "R" to "Reverse" czyli "wsteczny". Ale spróbuj przy 120 km/h wbić "R" to powitasz tłoki wyskakujące przez maskę.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2017, 13:56

@mikmik: Plus dla Ciebie, dobra zarzutka.

Avatar HYPER_SMOKI

20 kwietnia 2017, 03:29

I najszybciej wjedź bagażnikiem w samochód za sobą XD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 kwietnia 2017, 23:01

Nie mam auta. ani prawa jazdy. Ani stanu emocjonalnego w normie

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 23:10

masz mój miecz

Avatar Pandzianikki

19 kwietnia 2017, 23:15

Masz mój łuk

Avatar czarny_ksienrzyc

19 kwietnia 2017, 23:18

I mój ból istnienia

Avatar Ravennicht

19 kwietnia 2017, 23:27

Masz moje słowo " Deus Vult "

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Młodzi gniewni

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka