Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2017, 19:28
3 kg ku*asa? Już lecę!
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:34
@Palauball: Podziel się posiłkiem
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:36
Kościo ty zboku
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:36
@Palauball: A ty sprzodu
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:40
send nudes
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:40
@Davido: Sans nudes
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:42
yup?
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 19:42
*flashback niechcianego obrazka* ;-; y u don dis 2 me
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:43
@Davido: Ty dobrze wiesz co
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:44
You're gonna have a bad time someday
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:19
@Davido: SANS JEST EZ
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:19
No tak, z 1HP, 1ATK, 1DEF....
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:20
@Davido: Mistrz undertale approves
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:55
@Davido: davido wróć!
Odpisz
27 kwietnia 2017, 12:06
@Davido: send nukes
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:31
@Miguelp: wut
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:33
@Davido: ja chce żebyś z powrotem był naczelnym
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:36
@Miguelp: rzekim
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:41
@Davido: co?
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:49
@Miguelp: Często piszę krótkie pytania zaczynające się na "że" pisząc łącznie i z błędem
Że kim?
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:09
@Davido: obrazilem cie porównując do małpy naczelnej
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:10
@Miguelp: Miło.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:13
@Davido: chce pieseua
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:16
@Miguelp: He's time is gone.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:17
@Davido: teraz jesteś gorszy
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:18
@Miguelp: ja wolałem jak byłeś inkwizytorem
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:20
@siemak: czemu?
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:20
@Miguelp: Ty też kiedyś byłeś inny. I co? Czym ty teraz w ogóle jesteś?
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:20
@Davido: sobą
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:23
@Miguelp: No właśnie.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:24
@Davido: ty jesteś teraz zje**ny jak siemak
ja jestem parapsychologiem
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:26
@Miguelp: I am who I feel I am
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:29
@Davido: nie
jesteś siemakiem
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:32
@Miguelp: nie jestem zje**ny, skąd te przypuszczenia
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:34
@siemak: jesteś zupełnie spie**olony
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:37
@Miguelp: zarówno dobrze moge mówić, że Benben7 to rózowy pingwin w miniówce. Nie ma jednoznacznych dowodów ani na jedno ani na drugie
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:41
@siemak: a moje zdjęcia?
siemak
jestem twoim ojcem
mam twoje wyniki badań
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:46
@Miguelp: przestań co chwile wyskakiwać ze zmyślonymi dokumentami. daj dowód który umie potwierdzić ktoś inny niż ty
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:47
@siemak: nevermind
nawet jak nie jesteś to takiego zgrywasz
a nie polecam tego
Odpisz
29 kwietnia 2017, 16:29
@Miguelp: Siemak to siemak
Davido to Davido
A to że obaj lubimy UT to już co innego
Odpisz
29 kwietnia 2017, 16:35
@Davido: ale nadal jesteście zje**mi
Odpisz
29 kwietnia 2017, 16:37
@Miguelp: A ty jesteś zjebem wyzywającym od zjebów
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:08
@Davido: nie wyzywam
i tak jestem zjebem
przez takie durne zabawy w udawanie poje**
to zostawia trwały ślad
ostrzegam
nie będzie odwrotu
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:10
@Miguelp: Wciąż nie rozumiem o co ci chodzi.
Odpisz
17 czerwca 2024, 18:37
@Miguelp: sapnu puas
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:21
ktoś miał telefon krzywy czy po prostu nie umie prosto trzymać telefonu?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 23:26
ale żeby taki trzykilogramowy? o nie... ;_;
Odpisz
26 kwietnia 2017, 23:28
@CuteKitty: ej to trochę jak spory niemowlak
Odpisz
26 kwietnia 2017, 22:17
Kisz0ny
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:38
Jaka taniocha 3KG za jedyne 5.99
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:02
kiszony ku*as
palce lizać 👌( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:26
To się nazywa: "zakisić ogóra"
Odpisz
20 kwietnia 2017, 20:21
Śmieszki tabliczki przestawiają :v Sam kiedyś tak robiłem z tabliczkami cen benzyny :v
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:48
to znaczy, że jest jeden ogromny ku*as czy sztuki?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:28
ha ha benis :DDDD
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:30
@Davido:
Odpisz