Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2018, 08:12
Najlepiej po środku autobusu, przy tych środkowych drzwiach i środkowym telewizorze xD.
Odpisz
26 kwietnia 2017, 07:36
Ja jadę akurat 4 maja do Karkonoszy .
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 17:37
Najlepsze miejsce jest z przodu i najlepiej siedzieć z nauczycielem.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:56
@Reaperr: ...No chyba że masz kolegów
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 20:58
@Reaperr: Pjona, choć osobiście wolę bardziej przy przednich drzwiach.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 22:27
@Izuchna: w moim przypadku lepsi już chyba są nauczyciele
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:15
Wkrótce jadę z moją patologiczną klasą na 3 dni w bieszczady.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:29
@Czeran: Współczuć?
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 17:55
@Czeran: Też niedługo jadę w Bieszczady, tak dokładniej to do parku narodowego, o tyle dobrze, że nie jadę z patologiczną klasą tylko z kółka z biologii.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 18:41
Może nie będzie tragicznie, ale jeśli będzie jakiś wypadek i będziemy stać w korku dłużej niż to zakładane to się zabiję. Jedziemy z 3 gimbą, która jest w miarę normalna więc może nie będą robić naszej klasie wstydu i się opanują. Ogólnie to niektóre dziewczyny w tych bieszczadach powinny mieszkać w lesie u swoich.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 18:48
@Czeran: Weź na drogę glocka i wszystkich których będą w busie rozwal. A później rozwal kierowcę i przejmij stery i rozjeżdżaj cywili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie zapomnij wziąć amunicji i dodatkowych magazynków żeby można było szybko przeładować.
Chętnie poczytam sobie w internecie o jakiejś rampage shooting dokonanej przez polaka bo dawno takich nie było. I skoro twoja klasa to debile to przysłużysz się światu.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 20:54
@Czeran: Piona, ja też niedługo jadę na 3 dni z klasą :D
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:40
coś ostatnio dużo tego dudy... i dobrze
Odpisz
25 kwietnia 2017, 20:11
Wielkich ludzi trzeba czcić!
Odpisz
25 kwietnia 2017, 20:10
Miejsce w ostatnim rzędzie koło szyby po lewej...
aaaaahhh...
Odpisz
25 kwietnia 2017, 18:49
Andrzej Duda!!
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:40
Oczywiście na parasolu.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:45
Heh... ciekawe czy widzieliście kiedyś jak wygląda zajmowanie miejsc w pociągach osobowych rano i w okolicach 14-15.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:10
@Profesor_Ender: Kupujesz bilet i masz przydzielone miejsce, które można zmieniać podczas kupowania biletu przez internet.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 17:22
@RadzieckiPiesel: Właśnie że nie. Zwykle formacja zakola i zajmowanie torbami czwórek.
P.S.: I pisałem "widzieliście". Nie sprawdzałem wiedzy teoretycznej.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:49
Przód jest ch*jowy, bo blisko nauczycielki. Całkowity tył (te 5 miejsc) na końcu) jest ch*jowy, bo ciasno jak wszyscy z tymi plecakami, kolana ciasno, bo przed nimi siedzenia następnego rzędu. Najlepszy jest drugi i trzeci rząd od tyłu, ewentualnie środek (bo na środku najwięcej dziewczyn, także można normalnie, bez zboczonej gadki i chorego humoru pogadać, zajebiście, z tyłu chłopaki czyli standardowa beka, z przodu ci, co wsiadali ostatni i nie mieli miejsc, kujony i nauczycielki, choć nie zawsze). W mojej klasie autobus to często najlepsza część wycieczki, bo beka w ch*j, gadka szmatka i te sprawy.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:04
@sylwon1234: też tak uważam
Odpisz
21 kwietnia 2017, 07:53
Ja zawsze siedzę na przodzie, bo mam chorobę lokomocyjną
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:52
Najlepsze miejsca są na samym tyle.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:54
@Zygarde: Tam zwykle jest ciasno (na szkolnych wycieczkach).
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:40
#PrzedniaCzęśćPrzyDrzwiachMasterrace
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:40
Nie, bo przy nauczycielach.
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 22:42
@SzyMONECKI009: No i? ¯\_(ツ)_/¯
Przynajmniej jest mała szansa na dostanie raka przez osobników siedziących z tyłu autokaru
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 22:43
Ale z nie możesz sobie swobodnie pogadać i jak kto chce to pofapać.
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 22:44
raki nie będą siedzieć z tyłu autobusy jeśli sam go zajmiesz
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 22:45
@SzyMONECKI009: Ja rozmawiam w taki sposób, że nauczyciele nie mają z tym problemu, ba, często włączają się w co ciekawsze dyskusje
Ale masz trochę racji, przyznaję.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:45
@DaKnight: ...chyba, że nim jesteś
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:45
@DaKnight: Mimo wszystko, zbierają się w tym obszarze.
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 22:46
Jestem w takim okresie, że są małe szanse na taką rozmowę. Ale lubię gadać o polityce.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:47
@SzyMONECKI009: Nie chcę wyjść na pretensjonalnego snoba, nie chodziło mi tu o tematy rozmowy. Miałem na myśli to, że raczej staram się unikać rozmów typu "gitara ku*wa siema adi" "no ku*wa siema mati" itd.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:49
Nie, w mówiąc nieskromnie, jestem dość inteligentnym człowiekiem. Ale lubię swobodną rozmowę, o której wiem, że nikt nie wie.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:50
@SzyMONECKI009: Chyba każdy to lubi :v
Mimo wszystko staram się utrzymywać takie rozmowy w internecie/za zamkniętymi drzwiami.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:48
Takie żeby nie zginąć przy zamachu który sam zaplanowałeś.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:42
Tył autokaru najlepszy
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:44
@Breadbear: No, bo jak siedzisz na środku, a kierowca ma wypadek, to masz więcej szans, że zginiesz i uwolnisz się od codziennej rutyny i nużących problemów i obowiązków.
Odpisz