Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2017, 19:52
@Nemezis_: co.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 20:37
*pije*
Smakuje gorzej niż sp-... *upada*
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:27
@lorax12: *łapie go i jednocześnie otwiera portal i wrzuca tam loraxa poczym sam wchodzi*
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:04
@lorax12: Gorzej niż sprite? Spirytus?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 06:58
@Mijak: SPIRYTUS!*pije*o ku*wa to smakuje jak ch*Umiera*
Odpisz
25 kwietnia 2017, 11:42
@Nemezis_: Jak chlor? Herbata? Ale "herbata" pisze się przez samo "h"...
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:07
@Mijak: jak chleb :V
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:10
@lorax12: *zachodzi loraxa od tyłu* Chyba nie żyje
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:29
@Nemezis_: Tobie to nic nie robi
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:49
dziwne. nic sie nie dzieje. prawda?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:50
@Mijak: czekaj *bierze łyka* hmmm mi to smakuje jak ch.. *upada*
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 18:01
@kot_astronauta: hmm... ale mieliście na myśli tą kałuże?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 18:41
@kot_astronauta: *wacha pije do dna*
smakuje jak nadtlenek arsenu
to chyba trujące
idzie dalej
Odpisz
26 kwietnia 2017, 07:43
@Miguelp: A teraz jak się czujesz?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 10:27
świetnie a co?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 10:58
@Miguelp: Ok
Odpisz
26 kwietnia 2017, 12:38
a coś nie tak być powinno?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:00
@Miguelp: bo wiecie bo ja piłem też z fontanny, a że nic się nie stało to nie wiem
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:03
@RayGuy_Player: albo spróbuję jeszcze raz *bierze łyk* dziwnie smakuje... trochę jak ocet... albo jak ten posmak na języku po zażyciu serum X
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:24
@RayGuy_Player: sera X
to bardziej jak gouda czy cheddar?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:43
@Miguelp: nie. nie było sera. ale dawali pod postacią szynki.
Odpisz
26 kwietnia 2017, 20:03
@RayGuy_Player: oh
parmeńska?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:54
@Miguelp: tak ale serum X to nie przelewki.
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:57
@RayGuy_Player: ogółem to teraz się tym nie bawią bo mają pewien układ ze mną
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:57
@RayGuy_Player: ojej
demony z 6 wymiaru też
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:59
@Miguelp: heh. a widziałeś ja ci dwaj robią z siebie debili?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 06:48
@RayGuy_Player: tak ostatnio kiedy przebierali się za węże i karmili ludzi jabłkami
Odpisz
27 kwietnia 2017, 18:56
@Miguelp: lol a ja tego nie widziałem. kiedy to było?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:36
@RayGuy_Player: kilka milionów lat będzie bo co?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:44
@Miguelp: a nic, poprostu... o szjet *chowa się w krzakach*
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:00
@RayGuy_Player: papa *macha ręką*
Odpisz
29 kwietnia 2017, 07:32
@Miguelp: *wystawia głowę* nie ma jej?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 10:50
@RayGuy_Player: kogo?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 11:04
@Miguelp: *ożywia*AAAAAA...o ku*wen! to ona!
Odpisz
29 kwietnia 2017, 12:06
@Nemezis_: kto?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 13:10
@Miguelp: t...t...to*zdechł*
Odpisz
29 kwietnia 2017, 13:23
@Nemezis_: oj
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:52
@Nemezis_: Mam cię odrodzić jako nowego ciebie?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:47
Ulubiona woda Schopenhauera
Odpisz
25 kwietnia 2017, 17:36
Czemu by się nie napić.
Odpisz