Porzucone pojazdy wojskowe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2021, 15:35
Gdzie jest ten T-34 z trzeciego obrazka? Jadę tam!
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:46
Próbuję rozkminić, jaki czołg jest na 1 obrazku... Kadłub od Leoparda 1 ale wieża jakaś taka dziwna ;-;
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:53
@Komandor_Brytania: może Cromwel
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:59
@panPepe: Jest krzyż Panzerwaffe, więc raczej nie. Pewnie egzemplarz do testowania podwozia/nauki jazdy
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2017, 11:27
@Komandor_Brytania: to chyba działo p.lotnicze Flakpanzer Gepard
edit: tak to one
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:38
@LubieTostyPL: A ten szaaaajs
Odpisz
19 stycznia 2020, 16:54
@Komandor_Brytania: na pierwszym zdjęciu to tygrys
Odpisz
7 stycznia 2021, 11:35
@RAMBO_22: to najprawdopodobniej jakiś pojazd specjalny zbudowany na podwoziu leoparda
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:24
Ciekawe czy coś jednak w tych pojazdach zostało? Jakieś rzeczy?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:58
@siwy3000: złomiarze pewnie dawno wynieśli
Odpisz
23 kwietnia 2017, 12:07
@siwy3000: trupy pewnie
Odpisz
23 kwietnia 2017, 17:00
@Jcavatarr: :/ szkoda
Odpisz
8 czerwca 2017, 19:56
@siwy3000: ja bym sobie z chęcią znalazł jakieś wielostrzały i inne bronie do wiadomych celów w szkole
Odpisz
23 kwietnia 2017, 16:36
I gdzie te send nudes
Odpisz
23 kwietnia 2017, 15:02
dlaczego to ma 4.66
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:59
Byłem pewien że gdzieś będzie ukryty Shrek albo coś...
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:56
To jest takie.... majestatyczne...
Odpisz
23 kwietnia 2017, 12:34
Na trzecim obrazku jak się czai skubany do skoku
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:56
Ja gdybym mógl to znalezc:
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:57
@NerFii: ta mała
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:08
Wyglądają jak po apokalipsie.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:58
urbex here
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:38
Ciekawe, czy by dało się jeszcze naprawić ten czołg... (3 obrazek od góry)
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:44
@ThePolishKillerPL: Panie, nie takie rzeczy się klepało.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:43
Takie rzeczy i jeszcze więcej tylko w Rosji
Odpisz
21 kwietnia 2017, 00:03
@Dyrektorx: Ruskie grafiti
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:38
Wiedziałam, że taki kult istnieje!
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:37
Myślałam, że pojawi się jakiś zniszczony maluch...
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:23
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:27
@Domijeja: która misja której kampanii?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:35
@jaccku321: Chyba C1M4.
Odpisz