Podatnym na odchodzenie mięsa od kości radzimy zostać w domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2021, 17:09
J...ć Bydgoszcz
Odpisz
15 stycznia 2021, 15:08
Może więcej k...a tych strzałek i kółek? /s
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2019, 22:52
Nie pamietam abym umierala z powodu 987°C
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:34
To ja nawet nie chce wiedzieć co będzie padało...
Odpisz
14 lutego 2019, 17:28
@damian2500: plazma
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2017, 23:38
rozwaliłeś mi muzggg......
Odpisz
29 kwietnia 2017, 07:33
@michaio: Ktoś zrobił ci to juz bardzo bardzo dawno temu.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 22:03
Pewnie Rydzyk się dokopał do źródeł geotermalnych...
Odpisz
28 kwietnia 2017, 21:58
Odpisz
28 kwietnia 2017, 21:49
kisnę XDXDXD
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:33
ło luju ale będzie u mnie gorąco
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:43
Ostatnio taka temperatura była w Hiroshimie
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:12
Bydgoszcz
Piekło na Ziemi
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 13:57
DZIĘKI ZA KÓŁKO BO BYM NIE ZAUWAŻYŁ
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:00
strzałki to chyba kierunek wiatru ale co ja się znam
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 14:05
@siemak: Zedytował. Teraz twój komentarz nie ma sensu.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:09
@TheHunterMikiPL: o skubany nie zauważyłem
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:12
@siemak: I tak masz zielone.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:02
Nie wiem co napisać... Napiszę więc:
O nie.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:37
Ops... Chyba kula ognia po wybuchu atomowym została wykryta.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 14:51
Cóż wokół relacji Bydgoszczy i Torunia jest dosyć gorąco...
badum tss~
Odpisz