Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jeszcze jak
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2018, 09:35
mnie wywalili jak ace zrobiłem...
Odpisz
26 sierpnia 2017, 09:25
my wygraliśmy mecz 16-8 a typo z przeciwnej drużyny miał 0-0-16
Odpisz
15 lutego 2018, 13:34
@AssseN: Fajny mem ja też tak mam nie no nie mam jestemGlobal elite
Odpisz
29 kwietnia 2017, 15:32
Mnie kolesiówa wyrzuciła za to że ciągle ją zabijałem bo mnie próbowała i przekonała innych grających aby mnie wyrzucić bo miałem więcej od niej killi -_- gra Primal Carnage: Extinctrion
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:15
Skrzydlosz!
Odpisz
28 kwietnia 2017, 22:12
[*]
Odpisz
28 kwietnia 2017, 21:05
Odpisz
28 kwietnia 2017, 21:01
Walić że byłeś jedynym globalem na serwie
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:40
jak jestes dobry to neipotrzebujesz zajebistego teamu... albo chociaz boty wystarcza ;) global w 3 dni od unrankeda supreme
Odpisz
28 kwietnia 2017, 23:04
@Dr4g0n_PL: Chcesz powiedzieć, że z unrankeda zdobyłeś supreme, a trzy dni później zdobyłeś rangę, którą ma 1% graczy w grze? I to wszystko bez grania w nią wcześniej? Brzmi legitnie.
Odpisz
3 maja 2017, 18:07
@monho25: EZ
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:25
PO DY PSZECIŻ CZITER JESTESI
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:24
Dlatego w to nie gram
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:20
w combat arms tez mnie wyrzucali
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:51
Raz ruscy mnie kicknęli w ostatniej rundzie mimo iż otwierałem i miałem 2 razy więcej fragów niż drugi typ w tabeli
Był wynik 16:3
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:15
To lipno.
Mialem kiedys wynik 14:14. Nagle typy powychodziły z meczu. Chciałbym wiedzieć po co. Zostałem jeden ja i dwóch wrogów. Wynik końcowy?
15:15.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2017, 16:21
@crimzon: No to kaszana
Przynajmniej zawsze miałeś boty
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:23
Późnej jeden wyszedł, było już 15:14 dla wroga, postanowiliśmy z wrogiem, że będziemy sobie chodzić razem, ogladając walki botów xD Potem sie nawalalismy na noże i wygrałem.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:25
@crimzon: No to fajny meczyk
Ja zazwyczaj trafiam na totalnych toxiców u mnie w teamie i w przeciwnym xd
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:27
Czasem sie fajne towarzystwo trafi i na ostatnią rundę wszyscy zwiedzamy mapę xDD a na ostatnie 10 sekund nawalanka.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:28
@crimzon: No to zazdroszczę XD chociaż raz tak miałem że chyba przy wyniku 15:2 dla nas zrobiliśmy wielką bitwę na noże na midzie z przeciwnikami
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:01
jak cie wywala w takim momencie to tez mozna awansowac tam mial izak w serio od silvera do globala
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:10
@Youtuber: porównaj sobie skilla mojego i izaka xDDDD
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2017, 18:03
I kiedy do tego otwierasz.
EDIT: Widząc to niżej, to chcę powiedzieć, że lepiej grać z Ruskimi niż z polskimi dziećmi.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 17:00
problem? graj 1v1, nigdy w żadnej grze drużynowej nie przebiłem się przez silvera
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:59
takie tru
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:49
znam to
Odpisz