Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wonzajente

4 sierpnia 2022, 00:05

Kiedy znajdę rodzynkę w czym kolwiek:

Avatar kamil2506

31 sierpnia 2019, 15:26

Ja lubię sernik z rodzynkami

Wiem jestem poje**ny

Avatar YukiiSaiko

26 kwietnia 2017, 00:24

nienawidzę sernika \__/

Avatar nirqm

27 stycznia 2019, 10:51

@YukiiSaiko: sernik jest pyszny dla ciebie nie ma tu miejsca

Avatar OrtograficznyPies

25 kwietnia 2017, 23:16

Jak przez przypadek zjem kawałek sernika z rodzynką to mam odruchy wymiotne

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2017, 18:43

mój bracie

Avatar i_am_stressed_out

Edytowano - 25 kwietnia 2017, 16:45

ja w serniku uwielbiam
\__/

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2017, 10:12

Błagam. Rodzynki są pyszne. \___/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (32)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (32)
Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2017, 16:24

@kitsune_senpai: Ciekawe ile 1 bedzie. :p

Avatar kitsune_senpai

25 kwietnia 2017, 16:24

No nie wiem, nie wiem :v

Avatar Sycho

25 kwietnia 2017, 15:40

Rodzynki są dobre

Avatar MasloJestPyszne

25 kwietnia 2017, 13:03

#memiesiąca

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2017, 10:10

Na Wielkanoc miałem wiele pysznych ciast, ale wszystkie nafaszerowane rodzynkami :C

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar lorax12

25 kwietnia 2017, 07:16

Tego Ci życzę

Avatar Miguelp

25 kwietnia 2017, 07:37

@lorax12: *gimbus mode on* hehe babcia mineta hehe *gimbus mode off*

Avatar JanuszPolak

25 kwietnia 2017, 07:35

Sernik z rodzynkami powinien byc w tym kraju zakazany

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

25 kwietnia 2017, 07:16

To jest takie tru.

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2017, 07:10

Ja lubię rodzynki, ale same lub w tzw. "mieszance studenckiej".

Avatar TheMJawesome

25 kwietnia 2017, 06:58

winogrona nie lubicie?

Avatar lorax12

25 kwietnia 2017, 07:01

Avatar TheMJawesome

25 kwietnia 2017, 07:04

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2017, 07:05

@TheMJawesome: Wolę gdy jest "mokrzejsze"

Avatar xXx_Kaczuszka_xXx

23 kwietnia 2017, 09:57

kisssssssssne srogo xd!!!!1111!!!!!11

Avatar Jatutylkosprzatam

23 kwietnia 2017, 10:00

@xXx_Kaczuszka_xXx: [_] Potrzebny?

Avatar xXx_Kaczuszka_xXx

23 kwietnia 2017, 14:24

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka