Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Iphonix

24 kwietnia 2017, 19:26

Nie rozumiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Dark123456

24 kwietnia 2017, 23:53

Bartek jest prawdziwym bogiem. Bożydar to fikcja.

Avatar Iphonix

3 maja 2017, 06:27

Dzięki

Avatar Pikachu

25 kwietnia 2017, 00:41

Nie nazwałabym Radcliffe'a legendarnym aktorem.

Avatar Trabancik

26 kwietnia 2017, 18:04

@Pikachu: ja tez

Avatar ant3k

24 kwietnia 2017, 20:20

Myślałem, że piąty z góry to Paździoch

Avatar LennyGIRLxd

24 kwietnia 2017, 21:18

@ant3k: XD
Paździoch stwierdził : Zagrajmy w filmach z uniwersum X-Men ! Świat Wg. Kiepskich to przeszłość...
XD

Avatar Miguelp

25 kwietnia 2017, 08:38

@LennyGIRLxd: *świat według kiepskich to przeszłość ... która nadejdzie

Avatar LennyGIRLxd

25 kwietnia 2017, 21:36

@Miguelp: Dobre xd

Avatar Miguelp

25 kwietnia 2017, 22:16

Avatar Captain_Jack_Sparrow

25 kwietnia 2017, 07:21

WO ale sława :p

Avatar xAzumiKx

25 kwietnia 2017, 07:04

Połowa z nich miała lepsze role.

Avatar PolishPikachu

24 kwietnia 2017, 22:15

Przez chwilę myślałem że ten obok Deadpoola to Piotr Kraśko ;_;

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

24 kwietnia 2017, 22:05

No cóż, legendą trzeba się urodzić.

Avatar Reaperr

24 kwietnia 2017, 21:45

Nie wyobrażam sobie żeby iron mena grał ktoś inny niż Robert Downey Jr.

Avatar Kongacz

24 kwietnia 2017, 21:30

Dostane dużo czerwonych strzałek, ale nie zgadzam się co do Jokera

Avatar Kjm47

11 sierpnia 2018, 17:40

@Kongacz: Niezły z ciebie jasnowidz

Avatar EternalSailorMoon

24 kwietnia 2017, 19:33

do dupy ta rola >_>

Avatar Xenomorph12

24 kwietnia 2017, 19:32

Avatar alicjaaf

24 kwietnia 2017, 19:30

A gdzie Ferdynant Kiepski?

Avatar Broski

24 kwietnia 2017, 19:10

A gdzie Rysiu z Klanu.

Avatar Piket

24 kwietnia 2017, 14:33

a gdzie Hermiona?

Avatar nimo2001

24 kwietnia 2017, 09:54

Piąty to Paździoch...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ciamciol
Dodane przez: ciamciol

Przypałowo

Dobrze czasem się oderwać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka