Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2020, 15:56
nie pytają cię o imię walcząc z ostrym cieniem mgły
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 21:17
ma imię lecz za każdym razem gdy chciał się przedstawić to mu przerywano a niektórych nawet go nie opchodziło
poza tym jego brak imenia przejęło się jako jego imię
Odpisz
1 maja 2017, 16:52
@Boberek00: Nie, pod koniec drugiej części gry smok-ożywieniec oznajmia bohaterowi że nie posiada on imienia.
Odpisz
1 maja 2017, 18:27
@Karty: "Zastanów się, głupcze. Przecież wiesz, kim jestem. Nie mam imienia. Tak jak i ty nie masz imienia."
Ja nadal nie wiem, kim on był :/ jednym z zabitych smoków? A może Śniącym? Ale przecież był smokiem ożywieńcem - ożywionym smokiem... a jednak Xardas powiedział, że dokonało się to, co nie dokonało się w świątyni Śniącego. Mętne to jakieś...
Odpisz
1 maja 2017, 18:30
@Karty: To że smok tak powiedział nie oznacza że jest to prawda. Pewnie można to jakoś poetycko zinterpretować.
Odpisz
1 maja 2017, 18:59
@Myszkapl: To był śniacy na 100%
Odpisz
1 maja 2017, 21:25
@Myszkapl: Tak, najpewniej to kolejne wcielenie wybrańca Beliara, z którym przyszło walczyć bohaterowi, który jest wybrańcem Innosa lub Adanosa (sam nie wiem - może być także wybrańcem obu z nich). W pierwszej części gry występuje jako Śniący czy też Krushak, warto zauważyć, że nie są to jego imiona - tak nazywali go tylko kolejno - ludzie i orkowie, lecz imienia on po prostu nie ma. W drugiej części gry występuje jako smok, lecz pan smoków, który także nie posiada imiona (figuruje jako smok-ożywieniec), jednakże pozostałe smoki imiona mają (np. Pandrodor, Feomathar). Po drugie - poszukiwacze byli sługami owego smoka-ożywieńca, a jak wiemy - poszukiwacze to dawni członkowie Bractwa Śniącego (co bodajże potwierdzili nawet twórcy gry). Poza tym - Dwór Irdorath jest nawet podobny do Świątyni Śniącego, posiada pułapki itp.
Odpisz
1 maja 2017, 21:28
A ja myślę, że po prostu nie. Gdzieś czytałem (czy też słyszałem) że twórcy gry celowo nie nadali imienia głównemu bohaterowi, gdyż miał on się utożsamiać z graczem.
Odpisz
1 maja 2017, 22:41
@Boberek00: W Arcania (Spin off Gothic 4) Bezimienny to Rhobar III.
Odpisz
2 maja 2017, 09:37
@Lujis: W Gothic III także może stać się Rhobarem III jeśli wybierze się ścieżkę Innosa lub Beliara. I co prawda przyjął imię Rhobara, ale to działało na tej samej zasadzie co Jagiełło przyjmujący imię Władysława.
Odpisz
2 maja 2017, 09:37
@Karty: To prawda, ale to że nie nadali mu imienia nie oznacza że go nie ma. Po prostu nie jest ono ważne.
Odpisz
2 maja 2017, 10:41
W Gothicu III jest piosenka Is nomine vacans. To piosenka o tym, że bohater bez imienia ich wyzwoli.
Odpisz
2 maja 2017, 10:45
@Myszkapl: Znam to, ale nadal mi się wydaje że mimo wszystko Bezi posiada imię, a te wzmianki o tym że go nie ma są jakąś metaforą.
Odpisz
26 września 2017, 22:48
@Myszkapl: to nie śniący,grałaś w 1? śniący został wypędzony z wymiaru,i tak sobie ot co wrócił? to się kupy nie trzyma
Odpisz
26 września 2017, 22:55
@siewca_wiatru: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cała fabuła Gothica od 1 do 3 na tym ku*wa polega że to był on.
Odpisz
1 maja 2017, 17:06
on się nazywa ,,Bezimienny"
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:38
Raczej "nie musisz mieć imienia, skoro nikt nigdy cię o nie nie zapyta".
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:17
A to nie było tak, że po prostu nikogo nie obchodziło to, jak się nazywa pomimo tego, że próbował się przedstawiać czasami?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:12
to ten od "to z przodu twojej głowy to twarz czy dupa"?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:14
@creeper_girl: yes
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:08
Mogą zapytać
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:04
to mogą ci wymyślić ksywkę
Odpisz