Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2019, 19:54
kolejny pieseł na księżycu, pewnie Amerykański
Odpisz
2 maja 2017, 02:21
też bym tak chciał z dala od idiotyzmu w ciszy i spokoju kopać na księżycu
Odpisz
1 maja 2017, 16:46
W 28 minucie i 32 sekundzie dokopuke się do bazy wampirów-iluminatów.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:10
Dlaczego gdy oglądam streamy z oglądania kosmosu czy coś to na niebie nie ma gwiazd?
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2017, 17:11
Jeżeli chodzi ci o przekazy na żywo z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, to głównym powodem braku gwiazd na nagraniach jest fakt, że ISS krąży bardzo blisko Ziemi. Nasza planeta odbija ponad 30% światła, które na nią trafia -- niezbyt jasne gwiazdy (pomijamy tutaj Słońce) są po prostu przyćmiewane, a kamery zamontowane na ISS nie są zdolne do rejestrowania tak słabego światła.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:02
''W końcu nikt się do mnie nie przypie**oli''
Pomyślał Pies
Odpisz